IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    ...
    Лайткойнченцето направо ме шокира - такова диво и яко и бръзо Яхо-о-о-о и биткойнчето не направи - процентно искам да кажа. Трябваше да си купя, а не само да копам като малък и мързелив кърт.
    * Новото тълкувание на термините:
    Бичи пазар - произволно движение на пазара, което кара инвеститора да си въобразява, че е станал финансов гений.
    Мечи пазар - период от 6 до 18 месеца, в който децата не получават джобни, жената - бижута, а съпругът - секс.
    Сплит на акциите - когато съпругата ти и адвокатът й са си поделили твоите активи
    Печалба - древен термин, който вече никой не използва.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      Много си изнервен Мн добре знаеш че този ръст няма да продължи вечно, в еднин момент няма да струва нищо И ако си още във виртуална валута, а ти ще си със сигурност, ще си понесъл сериозни загуби или ще съжеляваш за пропуснатите ползи
      Аха, точно както си го описал - така ще стане Само си забравил да пишеш че сте скоча от 8-мия етаж или ще си "тегля куршума" ....
      И що не, след като за този пуст Биткоин, заложих Хапартамент, Жена и Кола, ха дано - ама надали ....
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?
        А, добре че ме подсети - сега е грипаво време, ще си извадя дукатът да го поближа.


        Лайткойнченцето направо ме шокира - такова диво и яко и бръзо Яхо-о-о-о и биткойнчето не направи - процентно искам да кажа. Трябваше да си купя, а не само да копам като малък и мързелив кърт.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

          Ти нали беше ОБЕЩАЛ да не пишеш повече тук и да ръсиш "бисери" и "мозък"!!!???
          Заклещило ти се е нещо в гъ.а да не казвам какво .....
          Много си изнервен Мн добре знаеш че този ръст няма да продължи вечно, в еднин момент няма да струва нищо И ако си още във виртуална валута, а ти ще си със сигурност, ще си понесъл сериозни загуби или ще съжеляваш за пропуснатите ползи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

            Е па я у шитове съм на половина у долари Наближавам трипъл Майтап да става ACCOUNT BALANCES

            Estimated Value: 0.03294954 BTC / 576.08 USD

            Ся съм се нагрухал с BTG
            BTG - добро решение!!! Има потенциал да повтори това което направи Биткоин Кеша. БраО, БраО!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Нямам никаква идея за Паладия освен, че и той като Платината се изполва основно за катализатори, нооо никога не са сечени монети в голям тираж от него.
              Ама от теб като Виден Спекулант чакаме всякакви идеи за Биткоин Кеш или как от 200$ да направим 2.000$ и от 0.05 Биткоина - 0.01 БТЦ .....
              Е па я у шитове съм на половина у долари Наближавам трипъл Майтап да става ACCOUNT BALANCES

              Estimated Value: 0.03294954 BTC / 576.08 USD

              Ся съм се нагрухал с BTG

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Някаква идея за ралито в паладия?
                Нямам никаква идея за Паладия освен, че и той като Платината се изполва основно за катализатори, нооо никога не са сечени монети в голям тираж от него.
                Ама от теб като Виден Спекулант чакаме всякакви идеи за Биткоин Кеш или как от 200$ да направим 2.000$ и от 0.05 Биткоина - 0.01 БТЦ .....
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Един много тъп въпрос..Каква роля играе циркулация?Гледам Ripple +22% . IOTA без коментар..преди няколко месеца 0.17$

                  Коментар


                  • Някаква идея за ралито в паладия?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Оставете го златото... вижте платината как пада. Мисля че това ще е първият метал, който ще отпадне като "съхранител на стойност".
                      Биткойн е много добър в това и ще срути всички останали "съхранители на стойност".
                      Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
                      Xman - недей така .... имам 1 Унция Платина ......
                      By the way и аз съм си го мислил това, че Платината е "въздух под налягане" ....
                      само преди 200 години Платината е струвала 3 пъти по-евтино от Златото!!! В наши дни, се използва основно в катализаторите (промишлени и за автомобилите) ако това приложение отпадне, а те нещата натам вървят с електромобилите, цената отива пак там!!!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                        Оставете го златото... вижте платината как пада. Мисля че това ще е първият метал, който ще отпадне като "съхранител на стойност".

                        Биткойн е много добър в това и ще срути всички останали "съхранители на стойност".


                        Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
                        Лайтчето си намали цената 36 пъти, Биткойн само 4 и нещо пъти. Биткойн реално е една база данни, а портфейлът ти е акаунт към него. Надпреварвате се да купувате цифрички от тая база. Няколко файлчета неголеми ти е портфейлът - прибара ли ти ги някой бацил - сбогом големи приказки, здравей студена вода! За разлика от банките дори няма сторниране.
                        Платината участва в катализаторите за колите. Златото е безполезен фетиш, ама хилядолетен. Друго си е да го видиш и пипнеш. Ако избухне война все за хляб ще може да го обмениш. Койна ни се чуе ни види, без интернет не работи! Ще имаш виртуални милиони, пък ще умреш от глад.
                        Толкоз ако имам да пренасям милионите - ами купувам по текуща цена валута по избор, и пренасям квото имам. Самото притежание на койнче не дава предимство, ами само служи за спекула.
                        Last edited by IvanTerziev; 12.12.2017, 23:06.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник
                          Перфектния въздух под налягане
                          (y)++
                          Last edited by precakanoto; 14.12.2017, 23:17.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?
                            ще ближе монитора... само по стъклото обаче, че от USB-то бие лошо ТОК
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kokatasam Разгледай мнение
                              Какво мислите за Рипълът?!
                              Wallet Disabled - performing routine maintenance

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                                Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
                                Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?

                                Коментар

                                Working...
                                X