IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


    Дам... надолу до 16 000... и после пак нагоре. Хейтърите тия прогнози от къде ги вадите не ми е ясно.

    Аз лично се надявам до 1000 да падне, но едва ли. Макар че Биткойн може всичко... и 3-ти шанс може да ви даде, но за вас това няма да е 3-ти шанс, вие на това ще му казвате... "Балона се спука.".
    Може би биткойна е като празничен фойерверк - ще излети като ракета нагоре, ще избухне ярко, ще се разпадне на парчета и ще изчезне. Надолу няма да има.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?
      Ша има какво да ближе, не го мисли него ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Money - и накрая по простото правило, купувачите загубили а продавачите спечелили. Това не е точно спекула а си е баш набалбукване с "ценни активи" на пияна глава.
        Особен вид спекула е. Всичко е възможно, почти нищо не може да се предвиди, рискът не може да се измери. Както искаш го наречи. Ако някой играе с дребни суми за удоволствие - окей.

        Моето усещане е, че ще има още нагоре към 25 000 и то в съвсем недалечно бъдеще.
        Last edited by Money; 13.12.2017, 01:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Лайтчето си намали цената 36 пъти...
          Явно си завъртял графиката наобратно...



          Иначе аз си мисля че на Биткойна предела му е около 100 хиляди, за по-нагоре се съмнявам... но да видим, дали преди това няма пак на 1000 да отиде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
            Ето я и прогнозата на руснаците до 2019 г.:"
            Курс взлетит до 60 000$ за биткоин, но к 2019 году опустится до 1 000$."
            Не бих се учудил. Хистерията май едва сега започва.

            Ще бъде интересно да наблюдаваме хората съхранили стойност на 60 000.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Сега е преломен момент Чака да отиде към 18000 ама знае че ако не стане пътя е само надолу

              Дам... надолу до 16 000... и после пак нагоре. Хейтърите тия прогнози от къде ги вадите не ми е ясно.

              Аз лично се надявам до 1000 да падне, но едва ли. Макар че Биткойн може всичко... и 3-ти шанс може да ви даде, но за вас това няма да е 3-ти шанс, вие на това ще му казвате... "Балона се спука.".

              Коментар


              • Money - и накрая по простото правило, купувачите загубили а продавачите спечелили. Това не е точно спекула а си е баш набалбукване с "ценни активи" на пияна глава.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Императорът - понякога е по добре преводите през Авганистан да са джобни суми.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                    + 1

                    Имах по случайност 6 битойна по 360лв.бр

                    Продадох ги съвсем скоро, додадох малко и днес нотариално изповядахме покупката на ново строителсвто двустаен хапартамент в Младост 4.

                    Питам се разликата между 78000 лв и 2160, явяваща се печалба за мен, кой ще я поеме?!
                    Нали в природата нищо не се губи? Печалбата за едни е загуба за други.

                    Аз нищо не съм произвел или не съм добавил...Хм?!
                    Умната, защото горещия картоф все ще остане у някого:-)
                    Е, то е ясно. Колко пъти да кажа, че биткойн е zero sum game. Печалбата ти идва от други спекуланти. Само трябваше да ме послушаш. Щеше да ги ошушкаш двойно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      А, добре че ме подсети - сега е грипаво време, ще си извадя дукатът да го поближа.


                      Лайткойнченцето направо ме шокира - такова диво и яко и бръзо Яхо-о-о-о и биткойнчето не направи - процентно искам да кажа. Трябваше да си купя, а не само да копам като малък и мързелив кърт.
                      Ти гледай рипъла пък какво прави в момента... Лудница.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                        Сега е преломен момент Чака да отиде към 18000 ама знае че ако не стане пътя е само надолу
                        Позволявам си да ти пусна една Усмивка
                        над 20.000$ ще отиде - това е СИГУРНО - само гледай!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          marin1 - Кога съм обещавал да не пиша тук ? Нещо си се нашмъркал с този дигитален бял прах.
                          Сега е преломен момент Чака да отиде към 18000 ама знае че ако не стане пътя е само надолу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            monopola- Дай графика на цената и на трудността да ги сравним как се променят и спирам да пиша ако са идентични.

                            Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                            Ми то да си Мъж - да си държиш на ДУМАТА!!!
                            Ама то май - клекнал пикаеш .....

                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Според мен от койнаджиите в този форум никой не е вложил сериозна сума в биткойни пролетта, когато бяха по 1300, преди да стане изстрелването на ракетата.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • marin1 - Кога съм обещавал да не пиша тук ? Нещо си се нашмъркал с този дигитален бял прах.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X