IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Едно приятелче си купи на зелено около 45 квадрата в Студентски град. Дори за гараж не се нави, че му дойде скъпо. Спокойно може да го разкеши за коментираните 35 хилки отгоре, просто защото е поел риска и хвана тренда. Нито копачки купува, нито по борси трепери, само дето се изнерви докато му дадат ключовете.
    И не орева половината нет колко велик инвестор е.

    Аха, не щеш да инвестираш вече в кеските, дето щели да свършат? Златце, имотче... Бравос!
    Да го разкеши на зелено? Хааахахаха Хванал е тренд да, Град на мечтите Анжел 2 НИ са яко ликвидни... ама друг път.

    Коментар


    • ей пийте аповете да не пукнете некой вена
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Грешиш!!! Както за много работи де ...
        Праткта от Ирландия ми идва другата седмица, щото нашите търговци на хардуер са решили да забогатяват на гърба на миньорите, ами няма как да стане!!!
        Aма хардуер купуваш, не кески... Нали щяха да свършат?

        Oколо 100 милиарда са преизкопаните койни само до топ 15. Ако си ги представим на песъчинки правят купчина колкото малка къща. Ей това преди звездичката са преизкопаните песъчинки.

        Ripple $18,998,025,285 $0.490409 $3,578,000,000 38,739,144,847 XRP * 48.93%

        IOTA $11,042,128,774 $3.97 $478,973,000 2,779,530,283 MIOTA * -13.09%

        NEM $4,768,766,999 $0.529863 $62,824,200 8,999,999,999 XEM * -4.24%

        Cardano $3,474,538,577 $0.134012 $67,338,100 25,927,070,538 ADA * 4.16%

        EOS $3,395,423,283 $6.33 $565,950,000 536,755,380 EOS * 15.67%

        NEO $2,858,128,000 $43.97 $290,916,000 65,000,000 NEO * 12.45%

        Stellar $2,707,654,020 $0.151673 $131,635,000 17,851,918,404 XLM *
        Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 23:00.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

          Аха, не щеш да инвестираш вече в кеските, дето щели да свършат? Златце, имотче... Бравос!
          Грешиш!!! Както за много работи де ...
          Праткта от Ирландия ми идва другата седмица, щото нашите търговци на хардуер са решили да забогатяват на гърба на миньорите, ами няма как да стане!!!
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Едно приятелче си купи на зелено около 45 квадрата в Студентски град. Дори за гараж не се нави, че му дойде скъпо. Спокойно може да го разкеши за коментираните 35 хилки отгоре, просто защото е поел риска и хвана тренда. Нито копачки купува, нито по борси трепери, само дето се изнерви докато му дадат ключовете.
            И не орева половината нет колко велик инвестор е.

            Хубава сметка си направил - в допълнение на унциите утре отивам на оглед на гараж.
            Ама се чудя за малък магазин/офис или за гараж.
            Аха, не щеш да инвестираш вече в кеските, дето щели да свършат? Златце, имотче... Бравос!
            Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 22:41.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Къде видя злорадстване и желаене на лошо? И още друго - кълне се в бъдещето на криптосите, пък купува злато???
              Само да се сетя, че като тръгне надолу и борсите се наговарят да правят maintenance. Случаенос?

              п.с. Бай Марине, не ме е яд, просто филмът ме забавлява. Минавало ли ти е през акъла, че има и друга гледна точка в тоя живот?
              Вчера всичко вървеше нагоре и пак maintenance... В последно време все нагоре върви и все е в maintenance. И не само борсите - всички бъкети заминават. Адмирал е от 2 седмици в close only mode.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Къв ти е проблемът пък на теб? Казах, че вечно ще растат, и вечно ще се размножават. Документирано е.

                п.с. Маринеца си изтри мнението, ама аз направих проста сметка през цената на унция Лунар куче 2018. Цените са по-високи от кюлчетата, ама как да е. Това са 7,44 заплати на специалист на неръководна длъжност. Без да си дава зор.
                Големи фалби голямо нещо! Има и други начини на печелене! Без риск да ти затворят борсата или да се срутят цените.
                16 унции са 35 500 лева (не евро), или цената на надземен гараж в София. Не на топ място, разбира се! Повечето пенсионери притежават няколко пъти по толкова, и пак ходят с окъсаните балтони.
                Хубава сметка си направил - в допълнение на унциите утре отивам на оглед на гараж.
                Ама се чудя за малък магазин/офис или за гараж.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  new_investor, Къде видя злорадстване и желаене на лошо? И още друго - кълне се в бъдещето на криптосите, пък купува злато???
                  Само да се сетя, че като тръгне надолу и борсите се наговарят да правят maintenance. Случаенос?

                  п.с. Бай Марине, не ме е яд, просто филмът ме забавлява. Минавало ли ти е през акъла, че има и друга гледна точка в тоя живот? Хората от лотария печелят, с бело търгуват, при богати родители се раждат, апартаменти ограбват... Кво да се ядосвам за това? Имам си кинти, топло ми е, само дето ограничавам хапването, че не си е работа. Нема грижи!
                  Що да не купувам Злато, харесва ми - купувам си.

                  А иначе за втората част от поста ти:
                  Литария/Бимго/Тото - не играя вече 25 години ....
                  Бело/Наркотици - не съм пипал през живота си ако не броим цигари и ракия
                  Богати родители - ами и мойте са такива, нищо че аз ги издържам.
                  Апартаменти не съм ограбвал, всъщност някъде откакто отказах тотото съм дал клетва че няма да поглеждам чуждо и да ти кажа оттогава съм си 6, ама не 6 ами направо 18 (т.е. 3х6)
                  а и последно - ям си като за световно, ама като ученик (18 г.) бях 98 кг. сега съм около 90 - колкото и да ям все съм слаб ....
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Иване, стига паразитира на нервната ми система бе човек... То бива, бива да си трол, ама твоето е чудо. Аха да пишеш като човек, дето поне схваща идеята и е поредната ти грандиозна глупост. Айде разкарай се и ти от темата и със супермаркета да си пъхате биткоини по касичките, че сте безполезни като изчезнала крипто валута ..........
                    Къв ти е проблемът пък на теб? Казах, че вечно ще растат, и вечно ще се размножават. Документирано е.

                    п.с. Маринеца си изтри мнението, ама аз направих проста сметка през цената на унция Лунар куче 2018. Цените са по-високи от кюлчетата, ама как да е. Това са 7,44 заплати на специалист на неръководна длъжност. Без да си дава зор.
                    Големи фалби голямо нещо! Има и други начини на печелене! Без риск да ти затворят борсата или да се срутят цените.
                    16 унции са 35 500 лева (не евро), или цената на надземен гараж в София. Не на топ място, разбира се! Повечето пенсионери притежават няколко пъти по толкова, и пак ходят с окъсаните балтони.
                    Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 22:32.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Иване, стига паразитира на нервната ми система бе човек... То бива, бива да си трол, ама твоето е чудо. Аха да пишеш като човек, дето поне схваща идеята и е поредната ти грандиозна глупост. Айде разкарай се и ти от темата и със супермаркета да си пъхате биткоини по касичките, че сте безполезни като изчезнала крипто валута ..........

                      Коментар


                      • new_investor, Къде видя злорадстване и желаене на лошо? И още друго - кълне се в бъдещето на криптосите, пък купува злато???
                        Само да се сетя, че като тръгне надолу и борсите се наговарят да правят maintenance. Случаенос?

                        п.с. Бай Марине, не ме е яд, просто филмът ме забавлява. Минавало ли ти е през акъла, че има и друга гледна точка в тоя живот? Хората от лотария печелят, с бело търгуват, при богати родители се раждат, апартаменти ограбват... Кво да се ядосвам за това? Имам си кинти, топло ми е, само дето ограничавам хапването, че не си е работа. Нема грижи!
                        Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 22:19.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Ако баба беше мъжка... знаеш нататък! Дивите ти печалби още са на електронни стотинки, пък влакът взе да връща назад.
                          да четеш и да ВЯРВАШ на прогнози на Ванката (терзиев) - БЕЗЦЕНО!!!
                          Има ли смисъл да ти припомням ли как на 7 хиляди и нещо долара казах че ще ходим над 10.000 а ти ми отговори нещо от типа на "абе момче ти не гледаш ли цените - отиваме на 6.000" ???
                          Навремето имаше един Shemata в темата за златото, всяка сутрин ставаше с "пук" във форума и една вечер като му "наритах канчето" взе да ми се обяснява на ЛС как нямал нищо лично против Златото ама го било "много яд като гледа как расте" ???!!!
                          Та такива сте и тук сривлювците/хейтърите - нищо нема да спечелите ама много ви е яд!!! За какво - ами ЩОТО ИМА ДРУГИ КОИТО ПЕЧЕЛЯТ!!!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Ако баба беше мъжка... знаеш нататък! Дивите ти печалби още са на електронни стотинки, пък влакът взе да връща назад.
                            Абе, човекът май си купи едни съвсем реални 10-15 унции злато вече, ако не и повече. Да има шанс още 10 пъти по толкова да направи! Не мога да разбера какво удоволствие ти носи да желаеш лошо на хора, които не познаваш, вместо да си помагаме да направим максимално много от сегашното време
                            Реално тук не сме конкуренти, има възможности за всички. Не разбирам злорадстването.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              ...
                              Ако и 2018 е като 2017 смятам да се пенсионирам 16 години преди държавата да ми даде пенЦия, ама ти си празнувай "световното банване" на Биткоин, няма лошо ...
                              Ако баба беше мъжка... знаеш нататък! Дивите ти печалби още са на електронни стотинки, пък влакът взе да връща назад.

                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение


                                Дотук забрана в Китай, Русия и Корея. В Северна едва ли имат шанс за каквото и да е крипто, при липса на нет. Две от световните империи го забраниха, сега чакаме и в Европа... Всичко тръгна надолу. Да вземам ли други пуканки?
                                https://money.bg/finance/rusiya-zabranyava-bitcoin.html
                                Четеш си избирателно. В Русия май само си говорят. Не знам да са забранили достъп до сайтове, борси или копането. Това за Корея е фишек, реално забраняват на банки са го ползват, ама то не знам някъде банки да са го ползвали. В Китай уж забранен пък най-големите ферми са точно там...

                                Коментар

                                Working...
                                X