IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Money - не може да се прогнозира и дори това което тиражират как няма да удари икономката като се срине е възможно да е невярно. Ако има банки и заеми срещу койни и ако банките са ги мултиплицирали тези заеми, в Китай тази мултпликация била над 10 пъти казват. Може и таймер да има в кода и веригата да се заключи на определена дата и час - софтуера въобще е с неясен никому код.

    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Утре като се събудите ако Койна е под 17 500 - продавайте.

      Само визионерите могат да държат и да се запасяват с още.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Това е че няма никакво инфо какво се случва та всички стари номера са позволени. Голяма част са кухи все още тоест не са продадени от китовете но с времето ако се задържи цената или расте съм склонен да вярвам че капитализацията ще става все по пълна с всички тези нови спекуланти. Предполагам една не малка част от спекуланти през 2017 са влезли на маржин все пак е по голяма тръпката този начин
        Как можеш да прецениш кое е пълна капитализация? Няма как да го оцениш това чудо.

        На марджин - не знам. Някой трябва да приеме койните като залог. И какъв марджин ще даде при тази волатилност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          600 млрд. ако няма взети големи кредити за “инвестиране” в тези “активи” не е достатъчно да ни докара криза. Но трябва да се гледат всичките койни заедно. Пък те не бяха ли вече 500 млрд.

          Преразпределението между спекулантите не е опасно освен за тях самите.
          Това е че няма никакво инфо какво се случва та всички стари номера са позволени. Голяма част са кухи все още тоест не са продадени от китовете но с времето ако се задържи цената или расте съм склонен да вярвам че капитализацията ще става все по пълна с всички тези нови спекуланти. Предполагам една не малка част от спекуланти през 2017 са влезли на маржин все пак е по голяма тръпката този начин

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	1947E2E1-A236-40E9-AF64-AF9FA3766A2F.jpeg
Views:	1
Size:	692 Bytes
ID:	3276258
            Ето тука могат да се перат койни. Готино заведение за пране.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Има ли статии колко може да е реалната капитализация на тия койни? Виждам някакви 600 милиарда долара по сайтовете но знам че повечето са кухи. Та 30%, 40%? Дори и да паднат не виждам големи рискове освен за спекулантчета които са вкарали масово по няколко хилядарки но щом искат да рискуват на макс тяхна си работа.
              600 млрд. ако няма взети големи кредити за “инвестиране” в тези “активи” не е достатъчно да ни докара криза. Но трябва да се гледат всичките койни заедно. Пък те не бяха ли вече 500 млрд.

              Преразпределението между спекулантите не е опасно освен за тях самите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Народът няма идея ква тъпня са койните. Повечето за пръв път чуват, и то само за парадигми и от Бога и как щели да свършат кат кеските. Ни знае закво му е, ни се замисля грам. Не 10 унции, ми по едно гърне може да инвестира Настрадин ходжа, да лови овце по дъното на Черно море. Пък то потънал и само келимявката отгоре плува, същинска шамандура. Приказката за инвесторските приключения на ходжата я знаете предполагам.

                Кеските имат неприятното свойство както да поскъпват, тъй да се обезценяват, ама със светкавична скорост. Таман тогава борсите се сещат че тряя да се примете при сървърите, и лопват кепенци, и безпомощно оставаш на потъващия кораб.

                Liberty reserve също бяха електронни пари, ама обезпечени с чисто злато. Сега едва ли някой си спомня за тях. Кат забранят и Биткойн и темата ще изпадне за пореден път в 3 годишна летаргия.
                Има ли статии колко може да е реалната капитализация на тия койни? Виждам някакви 600 милиарда долара по сайтовете но знам че повечето са кухи. Та 30%, 40%? Дори и да паднат не виждам големи рискове освен за спекулантчета които са вкарали масово по няколко хилядарки но щом искат да рискуват на макс тяхна си работа.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  ...................
                  Чакай и аз да се изкажа - ама без да казвам нищо!!!
                  Ейй че ГОТ!!!

                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    ...
                    Ванката - 1/2 година се кани да "пусне" КескиКоин и съм му обещал да купя 1-2 милиона ама момчето много заето със "джобен тенис" и все не успява .....
                    Да не се връщам на тези дето крякаха "ама как може 1 Биткоин да е 1 унция Злато" път той отиде до над 10 унции.... После щяха да го скъсяват на 3.000$, после на 10.000 и т.н....
                    Народът няма идея ква тъпня са койните. Повечето за пръв път чуват, и то само за парадигми и от Бога и как щели да свършат кат кеските. Ни знае закво му е, ни се замисля грам. Не 10 унции, ми по едно гърне може да инвестира Настрадин ходжа, да лови овце по дъното на Черно море. Пък то потънал и само келимявката отгоре плува, същинска шамандура. Приказката за инвесторските приключения на ходжата я знаете предполагам.

                    Кеските имат неприятното свойство както да поскъпват, тъй да се обезценяват, ама със светкавична скорост. Таман тогава борсите се сещат че тряя да се примете при сървърите, и лопват кепенци, и безпомощно оставаш на потъващия кораб.

                    Liberty reserve също бяха електронни пари, ама обезпечени с чисто злато. Сега едва ли някой си спомня за тях. Кат забранят и Биткойн и темата ще изпадне за пореден път в 3 годишна летаргия.
                    Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 23:30.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • https://www.google.co.uk/amp/uk.mobi.../idUKKBN1EB0SZ

                      Министърът на финансите на Франция предлага Г20 да се заеме с койните.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        нямаше ме два,три дни,гледам сега-свинщина само се хапете и плюете,може ли такова нещо бре,пфууууу
                        омаскарихте хубавата тема,и теэи които энаеха,и теэи които искат да научат .......
                        само жмел.....
                        ша ва эамоля!!!
                        който има свободно време эа губене,да го губи на друго място.
                        Благодаря эа раэбирането.
                        +++
                        А дано те послушат - ама надали ....
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          .......
                          Боже, Боже .....
                          Monopola - не му се вързвай.
                          Сривлвци с топки тука няма
                          Фрости го гоних 2 месеца да направим облог и накрая се отметна ....
                          Суперчето и той - беше обещал да не пише тук, "първа финка" е ама по глупости ....
                          Ванката - 1/2 година се кани да "пусне" КескиКоин и съм му обещал да купя 1-2 милиона ама момчето много заето със "джобен тенис" и все не успява .....
                          Да не се връщам на тези дето крякаха "ама как може 1 Биткоин да е 1 унция Злато" път той отиде до над 10 унции.... После щяха да го скъсяват на 3.000$, после на 10.000 и т.н.
                          Друг му обясняваш надълго и нашироко как да си изтегли Крипто с най-малко разходи, той за баба Гицка ти гоеори .....
                          та ако чакаш да ти обяснят КАК НЯМА ДА СТАНЕ и това няма да дочакаш!!!
                          Last edited by X_Y; 18.12.2017, 10:09.
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • нямаше ме два,три дни,гледам сега-свинщина само се хапете и плюете,може ли такова нещо бре,пфууууу
                            омаскарихте хубавата тема,и теэи които энаеха,и теэи които искат да научат .......
                            само жмел.....
                            ша ва эамоля!!!
                            който има свободно време эа губене,да го губи на друго място.
                            Благодаря эа раэбирането.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              Що реши че не бачка блокчейн инфо?
                              Ми с правилни креденшъли логин бутона посивява, и седи така, Няма дур, няма гял. Нули имаше в портфейла, и не съм се занимавал повече.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • monopola - за мен няма значение че нямаш сатошита, но с подвеждащите глупости ако се спреш ще направиш добре. Защото има доста хора тук които знаят що е спекула и как се печели от нея, как се държат във времето загуби и как се обръщат на печалби. Повечето хора с пари чийто фен явно си имат и сериозни проблеми които им костват и нерви и здраве дори, особенно силно важи за парите от спекула и съпътстващите ги екстри. Помисли как изглеждаш в техните очи. Ти отбягваш да мислиш и просто си мелиш.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X