IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Не съм длъжен да давам обяснения,на какво дередже съм,но специално за теб-Много съм добре.
    Хихих - измъкна се вчера като пръдня нале

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      hemilio, ти май си наджапал яко и с двата крака....
      Не съм длъжен да давам обяснения,на какво дередже съм,но специално за теб-Много съм добре.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Не се шашкай, мисля че кукловодите ще ти дадат втори шанс да обърнеш койните в омразни доларес... Вероятно ще тества отново и то скоро 20 К ... Но не разчитай на трети шанс...
        ... a и говори
        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
          ...кастинг за "Lord of the rings" лЕ има тука че толкос тролове ее
          Не се шашкай, мисля че кукловодите ще ти дадат втори шанс да обърнеш койните в омразни доларес... Вероятно ще тества отново и то скоро 20 К ... Но не разчитай на трети шанс...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Тук 15K и 12К ми се виждат ключови после може да мазалото още по голямо по всички хиляди койни !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение




              Защо се изказваш по въпроси, които не разбираш?
              Ето една копачка, която отоплява в момента кабинета ми.
              Купил съм я за 0.06577168299 BCH (1500$), 1600 W,
              сама си плаща тока и ми генерира около 5$ на ден
              е как за к0 е... друго си е да се изсере тука хейтъра
              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

              Коментар




              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Тц, не стават за отопление. Топлото при тях е страничен продукт. Ако трябва да се топлиш с ток, има много по-евтини, ефективни и икономични решения
                Защо се изказваш по въпроси, които не разбираш?
                Ето една копачка, която отоплява в момента кабинета ми.
                Купил съм я за 0.06577168299 BCH (1500$), 1600 W,
                сама си плаща тока и ми генерира около 16$ на ден

                Коментар


                • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                  Част от публиката е просто очарователна.
                  Ръст от 2000% за годината и са нужни 20% корекция, да се заключи "всичко свърши".

                  Биткойн е изключително силно недолюбван нарастващ актив. "Тюлип манията", за която всеки знае.
                  Има потенциал за такива таргети, на които сега човек може само да се изсмее.
                  ...
                  Винаги има оптимисти, дето ще кажат "нищо, че падна наполовина, който е купил на 200 $ пак е на далавера.
                  И какъв точно актив е Биткойн? Спекулативен?

                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • ...кастинг за "Lord of the rings" лЕ има тука че толкос тролове ее
                    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Тц, не стават за отопление. Топлото при тях е страничен продукт. Ако трябва да се топлиш с ток, има много по-евтини, ефективни и икономични решения
                      Те и за музей и резервни части не стават, ако е въпроса

                      Коментар


                      • Тегави дни за криптото Идва ли края? Ще е интересна тая работа - атаките през биткоин кеш, смотаните алтове, дето ги дуят яко, разпродажби в края на годината, алчност, прекалено раздуване на интереса, дали всякакви такива фактори няма да се комбинират в разрушителна сила Честно казано не знам кой сценарии ми изглежда най-вероятно, като нищо може и просто да се кешират печалби и да е буря в чаша вода. Ама може и да е друго Успех!

                        Коментар


                        • Тц, не стават за отопление. Топлото при тях е страничен продукт. Ако трябва да се топлиш с ток, има много по-евтини, ефективни и икономични решения
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            тези калорифери - копачките могат ли да се ползват за нещо друго или само за биткойн и подобни да се копаят...
                            Графичните карти могат да се използват за много неща. АСИКчетата стават за отопление, резервни части, или за експонати в музей на модерното изкуство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                              Очаквах много, много отдавна, някъде около 10-11 хиляди $ да има дълбока корекция - такава каквато си я описал по-горе (за 2-3 години).
                              Всичко което дойде след това, цените над 11-12 хиляди $ за мен си беше ОГРОМЕН БОНУС!!!
                              REMEMBER!!!
                              http://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
                              Един път със стомна за вода.....................втори път със стомна за вода.............трети път..... четвърти...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение

                                Лоша работа. Щом индикатора казва дъно ...... 0$ скоро
                                Може и да си прав ,големите създатели вече се разпродаваха https://www.investor.bg/kriptovaluti...rtfeil-252557/

                                Коментар

                                Working...
                                X