IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Kin $119,891,366 $0.000159 $294,814 756,097,560,976 KIN * 17.60%
    756 милиарда бе хора, чак ме заяде кво са измислили па тия!
    В песъчинки това прави голям хотел.
    п.с. откъм най-големите на тая планета.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Вчера мярнах, един от ''брокерите'' ползвани в САЩ, казал човекът ''Чакай малко'' и изчезнал. Някакви нещастници реват, че наели 18 адвокати да го издирвали и ''ако можел някой да им помогне''. Снощи пък се прибирам, една от ''борсите'' спряла да предлага търговия с някои от ''валутните'' двойки, но щели били да ги пускат пак......... януари, може би.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Какви стълби бе г-н Терзиев? Те се изстреляха с бънджи.
        Лошото е, че при движението надолу, ластикът са го откачили.

        Коментар


        • На 98-ма позиция остана едно зеленичко, наречено Kin.
          Kaчваха се по стълбите, слизат с асансьора!
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Кое ви е толкова странно на всички ... В момента е ясно че китовете на пазара продават койни като невидели за да осребрят печалбите и да приберат парите на слабите ръце които панически продават. След това същите тези китове, със същите чужди пари, ще започнат да купуват същите койни евтино и ще подкарат цената отново нагоре и нови хора ще се хванат на хорото. Аз лично не бих се учудил ако видим пробив на 20к до края на годината..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение

              До края на годината като мине 20к искам да се маанеш от форума
              Най официално обещавам ако на края на годината мине 20 К $ да се маана от форума, и дори ще се извиня на бай Марин. Въпреки, че той не помня да е залагал на такива диви суми за Биткойн, всъщност точно обратното говореше. И аз му се кефя. Измрънка по моето държание, и му го дължа.
              За останалите не обещавам.
              Мне , работят си нормално. Как е сърцето, прелива ли от щастие?
              Не, разумът победи!
              Мечтая си един ден да спрете да горите мизерии за да правите безсмислени сметки. С много тъга на сърцето бих предпочел преизкопаните песъчинки пред досегашното безумие.
              Last edited by IvanTerziev; 22.12.2017, 15:53.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Всичко на червено!
                В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                Мне , работят си нормално. Как е сърцето, прелива ли от щастие?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Всичко на червено!
                  В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                  В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                  Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                  До края на годината като мине 20к искам да се маанеш от форума

                  Коментар


                  • https://www.tokia.io/?gclid=EAIaIQob...SAAEgJdx_D_BwE

                    Голям sale. -47%

                    Коментар


                    • Всичко на червено!
                      В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                      В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                      Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Abnell - банките им направиха черен лист на всички койн работи, защото ги засякоха с преводи към тъмни субекти и ги предупредиха за глоби регулаторите.
                        Това което най-много ме издразни в становището на местните exchanges към местните банки беше, че май не осъзнават, че ако следват така наречените си принципи, значи са най-много временно явление. Криптовалутите са p2p, децентрализирани, без омразни посредници, но изведнъж се нареждат поредните мидълмени, с бизнес план който е в пряк разрез с идеалите на биткойна, и имат наглостта да се тръшкат и обвиняват банките, че се опитвали да попречат на каузата им и на бъдещето. Изобщо голям смях е, че биткойн просъществува защото на хората им омръзна финансовата система и още в първия момент когато започна да набира сила тези същите хора съвсем доброволно и естествено си направиха биткойн банки, борса, посредници и т.н.
                        Last edited by Abnell; 22.12.2017, 15:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение
                          Благодаря! Голям майтап
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                            На Фактор им немам доверие, а и търсенето в Гугъл на името на компанията показва само статията във Фактор. Но няма значение - дори и да е само виц, е много яко
                            https://www.bloomberg.com/news/artic...ong-blockchain

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              На Фактор им немам доверие, а и търсенето в Гугъл на името на компанията показва само статията във Фактор. Но няма значение - дори и да е само виц, е много яко
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                                А стига бе! Верно ли е това или е просто виц? Я дай линк да се посмеем. Ако това е вярно, то потвърждава идеята ми, че хойнаджиите са нещо като секта, която вярва безрезервно в своя Бог и са готови да умрат за Него.
                                http://www.faktor.bg/bg/articles/iko...ta-si-stoynost

                                Коментар

                                Working...
                                X