IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Троловете днес да не са в почивка?!... да не им свърши "работното време"... Саурон да не ги е пуснал в отпуска ?!
    Азиатските пазари са се активирали. Навярно, по техните форуми, маса мнения са били изписани, как точно на този спад, е уникален момент за инвестиране!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Спокойно можеш да минеш от страната на феновете. Да правиш твърда дефлационна валута, която няма нищо общо с кредита в икономиката.

      Примерно се присъединяваш във фракцията биткойн и нищо друго.
      Не е хубаво съвсем да не се четат букварите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        exxs - може да сме хейтъри но сме продали много койни на азиатците някои от хейтърите. За мен е нормално да виждаш че това е схема за измама и не е никакви пари на бъдещето, а дубликат на схемата за помпене на несъществуваща стойност на реалните пари от централните банки емитенти на пари в наше време. Същага схема която съсипва живота на хората и помпи глобалната икономика н горещите точки. Който не разбира това е кръгъл идиот. Сатоши просто е трансформирал модела в койн вариант и не го е измислил защото не е измамник с престъпен ум като тези измислили модела прилаган от банките. Този модел ще ни докара до трета световна война ако някой не го разруши, койните са една игра която би трябвало да обучи хората как да преодолеят измамата на банките показвайки им крайния резултат. Те дават отговор на въпроса - Могат ли парите да бъдат съхранител на стойност ? Защото с това ни зомбират централните банки - техните пари не само съхръняват стойност без да я губят и са перпетомобиле а дори я мултиплицират, това е голяма измама.
        Спокойно можеш да минеш от страната на феновете. Да правиш твърда дефлационна валута, която няма нищо общо с кредита в икономиката.

        Примерно се присъединяваш във фракцията биткойн и нищо друго.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение

          А до < 0 може ли да стигне? Не бе, щото имаше един 'инженер' , който твърдеше , че постига косинус фи > 1. И беше сериозен/
          Предполагам, че при неевклидовата геометрия е възможно.. където сбора от ъглите на триъгълник не е 180 и успоредните прави се пресичат..

          Коментар


          • Троловете днес да не са в почивка?!... да не им свърши "работното време"... Саурон да не ги е пуснал в отпуска ?!

            Поздравявам всички тролове с това клипче-песничка (другите също могат да го слушат/гледат): https://www.youtube.com/watch?v=W89_lwnql_M

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение

              PayPal

              Нееее... ти направо ме уби...


              PayPal когато го пуснаха навремето беше по използваем от в момента.
              Last edited by Xman1; 23.12.2017, 06:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                Просто да напрaвят плащанията по света, бързи евтини и удобни.
                PayPal
                life is simple and clear when you make the right choices

                Коментар


                • Бе не е необходимо и да го виждаш просто - boza-blockhains
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    a най-накрая и до 0 - hell freezes over
                    Това не го виждам, как ще стане без да има някаква много по-добра алтернатива на Биткойн. Такава в момента няма, банковите транзакции все още са си също толкова скъпи и бавни, колкото и преди. Все още не мога да пращам пари към Китай без да съм сигурен, че някой няма да ми открадне данните на кредитната карта и да си напазрува из целия Интернет. Почти никаква реална промяна няма, при "конкурентите".

                    Хартиения долар може и да е универсален, но аз не мога да летя из целия свят за да си плащам на място в кеш. Ако направят дигитална версия на хартиения долар ще е супер, но не искат. Нямам проблем ЦРУ-то да ми виждат транзакциите, да следят колкото искат. Просто да напрвят плащанията по света, бързи евтини и удобни.
                    Last edited by Xman1; 23.12.2017, 02:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      нищо не ви пречи на вас, отгоре е небето. Както e казано - "Морето е дълбоко, небето е високо, В софия е тесно,- нема вече лесно Производна от константа = койн !
                      Производна от константа, викаш. Ама не подсказвай каква е производната там. Нека хората прочетат малко за диференцирането.


                      Коментар


                      • a най-накрая и до 0 - hell freezes over
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ама то не се е разминало още. Не пречи до Нова година да сме под 10 000.
                          Съгласен съм, но не до Нова Година, а вероятно още утре. Очаквам съвсем скоро да има една последна корекция до около 9 000 и после обратно към 20 000. Не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ама то не се е разминало още. Не пречи до Нова година да сме под 10 000.
                            Това ще е много добре, ако се случи, но се съмнявам, защото по принцип не мога да правя, чак толкова точни прогнози.


                            Мисля че най сериозните нива на подкрепа са около 9000$, ако падне под тях ще стане интересно, но в никакъв случай няма да е "краят на света", както някои хора тук си мислят.

                            Според мен всичко над 9000$ за тази година беше чиста спекула, на хора които искат да забогатеят за 1 месец.
                            Last edited by Xman1; 23.12.2017, 02:36.

                            Коментар


                            • нищо не ви пречи на вас, отгоре е небето. Както e казано - "Морето е дълбоко, небето е високо, В софия е тесно,- нема вече лесно Производна от константа = койн !
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Ама то не се е разминало още.

                                Така като гледам, койнът пада при големи обеми, а се качва при доста тънка търговия. Това не знам какво ви говори, но за мене е мечи сигнал.

                                Давам му 80% да падне под 10 000 до края на годината и от там пътят за още доста надолу ще е почти неизбежен.

                                Last edited by Money; 23.12.2017, 02:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X