IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • bota156 - има някакво детско филмче и реплика от него - гледай само пътя... само пътя та за случая само късо само късо, но мисля че бъкетите много трудно ще платят. Иначе им се полага да платят за включването си в пирамидата, защото имат принос.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Money - те дори поскриват малко в този документ, системата е такава че дълговете като нейна функция могат да растат до безкрай но както и парите те се концентрират в ръцете на все по малко длъжници, тези които банковата система е отделила като надеждни и от тази листа отпадат а нови не влизат. Така дългът се концентрира заедно с парите и това е до момента в който останалите извън системата им кажат да си играят тяхната игра и тях това не ги интересува. Напълно естественно те ще искат да ги набият или дори убият, защото контрата от пирамидата ще остане в тези които са се облагодетелствали най дълго от нея. А те вече бълват дрони с така наречения изкуствен интелект, юк. Ето това е пътя към войната.

      D.Y.F-091066

      Коментар


      • човек с кеш си е като блондинка в мол.
        Мисля да рискувам едни 10к$ на биткоин маржин търговия с 100$ и на 1€ стопер. Бот да ми играе и следи тренда,
        Някой има ли вече някакъв опит - в момента гледам исторически данни и тествам назад,
        Търся правилната платформа - бърза и безпроблемна ако има такава изобщо
        Между другото изкопах ей така за ташак 100€ за 2 седмици. Ще си платя картите за 3-4 месеца
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



          Този като някой гоблин надига глава от блатото, казва "хяхяхяхххяяя" и после пак се потапя.

          След като и тоз гоблин е дошъл тук, явно Саурон яко го е закъсал.


          Бе ти всъщност знаеш ли какво точно коментираш в случая?
          Last edited by Имхотеп; 24.12.2017, 05:00.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            И квооо, май отново потъна в блатото.

            На клоунада ми прилича твойто.

            Хяхяхяхххяяяяххх!



            Този като някой гоблин надига глава от блатото, казва "хяхяхяхххяяя" и после пак се потапя.

            След като и тоз гоблин е дошъл тук, явно Саурон яко го е закъсал.
            Last edited by Xman1; 24.12.2017, 02:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              АРИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

              ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

              ХАНУКАТА Е НА ЕДИН ХВЪРЛЕЙ РАЗСТОЯНИЕ

              КЪСО СЪМ КАЗАЛ ОТ СВЕЩЕНОТО 15035,8

              ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХХЯЯХХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
              И квооо, май отново потъна в блатото.

              На клоунада ми прилича твойто.

              Хяхяхяхххяяяяххх!

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Някой пита кой купува ) същите които продаваха )
                Last edited by al4en; 23.12.2017, 23:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Кой е казал, че това нещо ще пада? Тая крипто-шмекерия обещава ~100% месечна и близо 1000% годишна доходност, очаквам все повече и повече хора от цял свят да полудеят по биткойна, все пак няма друг финансов инструмент, който да им обещава подобна доходност и да предлага на инвеститорите ей така да забогатеят от нищото. Според мен тази крипто-пирамида ще върви нагоре и само нагоре... докато целият свят се побърка по биткойна и накрая ще изчезне.
                  Биткойните използват стратегията на Мамонтов-Мавроди - утре е по-скъпо от днес, утрешната цена е по-висока от днешната.
                  Мнението ми не е препоръка. Аз съм само сеирджия.
                  От тия гаражни борси какво друго да очакваш ) но има нещо което не зависи от тях във всеки един момент могат да ги изгърбът обвинявайки ги в каквото се сетиш и ще имат пълно основание а желаещи не липсват, според мен и те го усещат и почнаха да бързат, ще надуват почивните дни и после пак ще продават докато има кой да купува.

                  Коментар


                  • Тия койни поскъпват като акциите на Холдинг Пътища едно време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение


                      Да не отчайвам и мечоците, но има още хора които наливат в това чудо и няма да се учудя да видим покачване до към 19 000. За мен проблема обаче не е бил кога ще пада, или както падна сега от 17- ти - докъде, не е въпроса от кой ден ще пада, а как да го скъся без риск в деня Ъ и най-вече в деня Х . Без да рискувам с някой ''брокер'' или ''борса'' от тия на криптоциклетистите и без риск да остана заклещен в някой фючърс (а и те са краткосрочни и на двете борси). Няколко дни съм умувал как да използвам опции, при условие, че няма такива (бях намери само едни кол и пут опции, на някаква от измислените им 'борси'' при това безумно скъпи, но го измислих. Вярно, чрез опции върху страничен инструмент, но който е свързан на свои ред с разказите от криптата и следва доста добре треда на тая крипроизмишльотина.
                      Кой е казал, че това нещо ще пада? Тая крипто-шмекерия обещава ~100% месечна и близо 1000% годишна доходност, очаквам все повече и повече хора от цял свят да полудеят по биткойна, все пак няма друг финансов инструмент, който да им обещава подобна доходност и да предлага на инвеститорите ей така да забогатеят от нищото. Според мен тази крипто-пирамида ще върви нагоре и само нагоре... докато целият свят се побърка по биткойна и накрая ще изчезне.
                      Биткойните използват стратегията на Мамонтов-Мавроди - утре е по-скъпо от днес, утрешната цена е по-висока от днешната.
                      Мнението ми не е препоръка. Аз съм само сеирджия.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • АРИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                        ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                        ХАНУКАТА Е НА ЕДИН ХВЪРЛЕЙ РАЗСТОЯНИЕ

                        КЪСО СЪМ КАЗАЛ ОТ СВЕЩЕНОТО 15035,8

                        ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХХЯЯХХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Има ли значка колко години ги вдигам, като са слабоволативни и са как да кажа стабилни активи, консервативни? Биткойнът пада с часове с огромни проценти и с толкова се вдига. Идеален е за спекула каквато аз и Бъфет избягваме. Вие защо вкарвате в Бъркшир, щото е стабилен по ръст , рядко суперволативен по спад?. Имотите са подобна бира. Ти ли си от милионерите койнаджии? Не знаех....дреме ми на самолетоносача за кеширалите талери в койни. Абсурдно е просто, единици са.
                          Аз съм лорд на койните колкото ти си ландлорд ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Да де , ама ти колко години ги дигаш имотите тука ? А за туй време има койнажии милионери тука ... пък ти си си все лорда..."Несравними активи като волатилност." Да .
                            Има ли значка колко години ги вдигам, като са слабоволативни и са как да кажа стабилни активи, консервативни? Биткойнът пада с часове с огромни проценти и с толкова се вдига. Идеален е за спекула каквато аз и Бъфет избягваме. Вие защо вкарвате в Бъркшир, щото е стабилен по ръст , рядко суперволативен по спад?. Имотите са подобна бира. Ти ли си от милионерите койнаджии? Не знаех....дреме ми на самолетоносача за кеширалите талери в койни. Абсурдно е просто, единици са.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Въртеше се един лаф преди време, че собствениците на борси имат 2 неща - евтин костюм купен от китайски оутлет и готов сак с най-необходимите неща.


                              Да не отчайвам и мечоците, но има още хора които наливат в това чудо и няма да се учудя да видим покачване до към 19 000. За мен проблема обаче не е бил кога ще пада, или както падна сега от 17- ти - докъде, не е въпроса от кой ден ще пада, а как да го скъся без риск в деня Ъ и най-вече в деня Х . Без да рискувам с някой ''брокер'' или ''борса'' от тия на криптоциклетистите и без риск да остана заклещен в някой фючърс (а и те са краткосрочни и на двете борси). Няколко дни съм умувал как да използвам опции, при условие, че няма такива (бях намери само едни кол и пут опции, на някаква от измислените им 'борси'' при това безумно скъпи, но го измислих. Вярно, чрез опции върху страничен инструмент, но който е свързан на свои ред с разказите от криптата и следва доста добре треда на тая крипроизмишльотина.
                              Last edited by Jay Gould; 23.12.2017, 21:12.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Разбирам ти иронията и те подкрепям, но имотите паднаха за 4 години с толкова, колкото биткойна за 2-3 дни. Несравними активи като волатилност.
                                Да де , ама ти колко години ги дигаш имотите тука ? А за туй време има койнажии милионери тука ... пък ти си си все лорда..."Несравними активи като волатилност." Да .

                                Коментар

                                Working...
                                X