IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • REMEMBER!!!

    Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    • 09.12.2016, 11:44
      • Биткойн пред МегаБул Цикъл


        Bitcoin Megabull Cycle - Starts in Less than 24 Hours — trading idea and price prediction for Bitcoin / Dollar (BITSTAMP:BTCUSD) from trader BuyBitcoin.WS (2016-12-07). TradingView — best trading ideas and expert opinions on a financial platform!
    И следващия път като Ви Предупреждавам да не спите по 1 (една) година ....
    ....... а това ще стане скоро!!!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Ти даже си на далавера вече ...
      Щото не съм "инвестирал" ли? Щото разгледах внимателно за какви тъпни си дават парите хората.
      Ръководството за ICO scam е много вярно. Имаше едни NxT, за малко да се ушия у нея схема с "ранно включване". И още един мушморок се пробва да я копира, ама си беше снимал муцуната и в други скамове, и в bitcointalk го изловиха. Претендираха да са направили крипто генерация 2.0.
      Last edited by IvanTerziev; 28.12.2017, 22:06.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Oтиваме към 7 000 $ загуба, ако бях ви послушал че щял да расте винаги, щото бил ограничен.
        Ти даже си на далавера вече ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Да, дежурният лаф го знам, че който се включил рано... нали. Тъй или иначе тръгва от нула, и винаги ще го има
          От тук присъстващите само на Бонвиван признавам правото да го каже това.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пирон
            Нашия човек май удари дъното.
            дъното !?!? че то едно оцк милион пъти по-ниско - май дъното още в небето !? ха дано ама ...комай .. картофа още във фурнатa
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Кервана си върви,кучетата си лаят....
              Oтиваме към 7 000 $ загуба, ако бях ви послушал че щял да расте винаги, щото бил ограничен. Да, дежурният лаф го знам, че който се включил рано... нали. Тъй или иначе тръгва от нула, и винаги ще го има като оправдание.
              Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Мноо добро. Алтернативен вариант на ония с гешефта на маймуните.
              Last edited by IvanTerziev; 28.12.2017, 21:39.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Кратко интервю по Блумбърг


                https://twitter.com/business/status/946402950963896325


                В момента в който ЦБ усетят заплаха за способността им да водят монетарна политика с биткойн ще е свършено.
                Last edited by Money; 28.12.2017, 21:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Аз пък искам да си купя баничка с айрян с тия койни и още никой не ми е казал как.
                  Не може. Койните не стават за баничка и айран.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Аз пък искам да си купя баничка с айрян с тия койни и още никой не ми е казал как.
                    засега си трай ... ше му дойде времето да си купиш цялата баничарницата , барабар с баничарката...

                    Коментар


                    • https://steemit.com/scam/@moonjelly/...5-simple-steps
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        Това за къде е? НАП, ДАНС, Кафенето ... )

                        https://www.cointeambg.com/programata
                        Като начало им докладвах страницата във Фейсбук. Копоите на Зукърбърг са по ефективни от ДАНС, НАП и КФН.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Кервана си върви,кучетата си лаят....
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Аз пък искам да си купя баничка с айрян с тия койни и още никой не ми е казал как.

                            Коментар


                            • https://www.blitz.bg/ikonomika/ekspe...ews566849.html
                              Експерт от Morgan Stanley произнесе смъртната присъда на биткойна: Реалната му стойност е 0 долара!
                              ...
                              По-рано дори съучредителят на Bitcoin.com Емил Олденбург заяви, че биткойнът няма бъдеще като търговска валута и е безполезе, след което разпродаде всичките си биткойни.
                              https://www.blitz.bg/ikonomika/shoki...ews566660.html
                              Шокиращите предсказания на Ѕахо Ваnk за 2018: Смърт на биткойна, срив на борсите, възход на петроюана, залезът на Аррlе и...
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Това за къде е? НАП, ДАНС, Кафенето ... )

                                https://www.cointeambg.com/programata

                                Коментар

                                Working...
                                X