IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Xman1- Сатоши не случайно го е пуснал и се е покрил, 99% от държателите на койни ще дойде време ще му искат главата.
    Така е мой човек, Главата на Сатоши струва милиарди. Между впрочем Xman1 обърна внимание на Рипъл, че банките били луди по Вълничката, значи требе се купува в почивни дни и да се продава в петък, нали така.

    Коментар


    • Xman1- Сатоши не случайно го е пуснал и се е покрил, 99% от държателите на койни ще дойде време ще му искат главата.Работи му главата и още в самото начало го е предвидил.
      Last edited by supertrader; 03.01.2018, 20:33.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Със сигурност не е пари и наистина е най-близо до стока. Вероятно най-кухата стока, която може да се измисли.

        Биткойнът така е замислен, да копира златото.

        Същото като СОФИКС, не можеш да го хванеш с ръце ама е скъп.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Със сигурност не е пари и наистина е най-близо до стока. Вероятно най-кухата стока, която може да се измисли.

          Биткойнът така е замислен, да копира златото.


          Биткойн е измислен за трансфер и съхранение на стойност, няма как да бъде стока, защото неговата "вътрешна стойност" е 0, подобно на фиатните пари и за разлика от златото.

          Най доброто определение за Биткойн е това което самият Сатоши Накамото му е дал т.е. "P2P дигитален кеш".

          Това че има някакви хора, които го определят неправилно като стока, си е техен проблем. Също така Биткойн никога не е бил замислян да копира златото... поне прочети първите 5 реда на "бялата книга".

          Разбира се криптовалутите могат да се използват и за много други неща, освен за трансфер на стойност.
          Last edited by Xman1; 03.01.2018, 19:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


            Биткойна не е стока, но след като на чичковците толкова много им харесва да го наричат "стока"... тяхна си работа. Само да не им изиграе лоша шега, тяхната погрешна класификация. То и Слънцето някога са си мислели, че се върти около Земята... но май друга е била истината. В случая Биткойн е Слънцето... и да не изгорят чичковците... че ми се чини Биткойн ще ги гази яко тия измисленяци. Просто още малко му трябва на народа да "стопли" какво се случва и чичовците остават в историята, никога нищо повече няма да зависи от тях.
            Със сигурност не е пари и наистина е най-близо до стока. Вероятно най-кухата стока, която може да се измисли.

            Биткойнът така е замислен, да копира златото.

            Коментар


            • Биткойнът ще го има и ще е по скъп от сега

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Щото никой сериозен чиляк не го смята за валута а за стока...

                Биткойна не е стока, но след като на чичковците толкова много им харесва да го наричат "стока"... тяхна си работа. Само да не им изиграе лоша шега, тяхната погрешна класификация. То и Слънцето някога са си мислели, че се върти около Земята... но май друга е била истината. В случая Биткойн е Слънцето... и да не изгорят чичковците... че ми се чини Биткойн ще ги гази яко тия измисленяци. Просто още малко му трябва на народа да "стопли" какво се случва и чичовците остават в историята, никога нищо повече няма да зависи от тях.

                Коментар


                • Някой ще каже ли 2-3 думи за алтовете на 2018г. ? Кои са любимците ви за алтове през 2018г. Аз мисля да се преориентирам повече към тях, но не знам кои да избера. За момента съм се спрял на кучета и биткойн кеш.
                  Мнения за stelar и tron ?

                  Коментар


                  • Ей сега съчиних един виц ...с малко плагиатство

                    Казват, че най-добрия приятел на рисковия спекулант е биткойна . А на жена му бил InvestorBg Coin - щото мъжът и не може да загуби парите си с него
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Към феновете на биткойна - какви положителни новини очаквате ...щото само негативни излизат .... и други на хоризонта не се виждат
                      Мда,а пък той си расте,смятай ако излязат положителни
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                        Австрийския чичак нещо бълнува.. ти като сменяш евро за долар плащаш ли ДДС?
                        Щото никой сериозен чиляк не го смята за валута а за стока...
                        Трудолюбивите китайчетата обичат койни, но харесват и златото ...Ще ми е забавно някой журналист да сложи пред камерите едро кюлче злато и срещу него като равнопоставеност .....флашка с койни ...(независимо от модела им)
                        Не че съм голям фен на златото , но се сещам за стотици неща, които можеш направиш с него - за разлика от койните ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Към феновете на биткойна - какви положителни новини очаквате ...щото само негативни излизат .... и други на хоризонта не се виждат


                          Отрицателните новини също са положителни... то това Биткойн-а е странно животну.

                          Единственият начин да го унищожите е пълно "забвение"... но за съжаление медиите и политиците не могат да се спрат с говоренето.

                          Аз си имам една приказка: "Всичко положително за Биткойн е положително, всичко отрицателно също е положително."


                          Философския камък е трябвало да превръща оловото в злато... Биткойн превръща всичко до което се докосне в злато.
                          Last edited by Xman1; 03.01.2018, 17:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Към феновете на биткойна - какви положителни новини очаквате ...щото само негативни излизат .... и други на хоризонта не се виждат
                            Да питаш за феновете на Рипъла?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Има с ден, дата, може би дори час и нива, но услугата си е платена.
                              Дрън дрън ярина Освен платена - и не-гарантирана.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                                Австрийския чичак нещо бълнува.. ти като сменяш евро за долар плащаш ли ДДС?
                                Австрийския чичак е от клуба на възмутените пенсионери.

                                Коментар

                                Working...
                                X