IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Max Keiser‏ @maxkeiser 4 ч Преди 4 часа

    Keep in mind, Buffett has never created or invented anything in his life. Converting insurance premiums into long term equity positions via $BRKA is a profitable business model, but a Rhesus monkey could do same. His comments regarding #Bitcoin are worthless. #Ignore

    ГолЕм смях.Като е толкова лесно,защо не го направи друг?За койните нима не е така-елеметарна програмка,будалите копат ,а ти се гушиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Max Keiser‏ @maxkeiser 4 ч Преди 4 часа

      Keep in mind, Buffett has never created or invented anything in his life. Converting insurance premiums into long term equity positions via $BRKA is a profitable business model, but a Rhesus monkey could do same. His comments regarding #Bitcoin are worthless. #Ignore

      Бат Марине, таз шизофренична мисъл, която си цитирал я отдавам единствено на болката в душата ти тия дни.
      Иначе не бих схванал от позицията на какъв производител на блага човешки си я постнал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Американският милиардер и инвеститор Уорън Бъфет заяви пред ..........
        Max Keiser‏ @maxkeiser 4 ч Преди 4 часа

        Keep in mind, Buffett has never created or invented anything in his life. Converting insurance premiums into long term equity positions via $BRKA is a profitable business model, but a Rhesus monkey could do same. His comments regarding #Bitcoin are worthless. #Ignore


        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Xman1, ако тази групичка ми предложи койни, а не бизнес пакети, мога и да се навия: http://www.youtube.com/watch?v=aogCFMoi7ZI

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            Американският милиардер и инвеститор Уорън Бъфет заяви пред CNBC, че сегашната лудост при биткойна и другите криптовалути няма да свърши добре.

            „По отношение на криптокомпозициите по принцип мога да кажа със сигурност, че това ще свърши зле", каза председателят и главен изпълнителен директор на Berkshire Hathaway. „Кога ще се случи сривът или как - не знам", добави той в интервюто.

            Човекът, който се счита за „дясната ръка“ на Бъфет, Чарли Мънджър, също вижда много врява, но малко смисъл в криптовалутите.
            Ми супер ... поне на едно място няма да си навре гагата !

            Коментар


            • Американският милиардер и инвеститор Уорън Бъфет заяви пред CNBC, че сегашната лудост при биткойна и другите криптовалути няма да свърши добре.

              „По отношение на криптокомпозициите по принцип мога да кажа със сигурност, че това ще свърши зле", каза председателят и главен изпълнителен директор на Berkshire Hathaway. „Кога ще се случи сривът или как - не знам", добави той в интервюто.

              Човекът, който се счита за „дясната ръка“ на Бъфет, Чарли Мънджър, също вижда много врява, но малко смисъл в криптовалутите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Еми мислех да се включа ама докато се наканя и той се обезцени с 40%. Рипълите с 45%. Правиха ми цигански номера по борсите, изобщо отношението е като да пазаруваш от мафията.

                Айде на кеските, 500 милиарда, неска има утре няма!

                В момента пускам мой си стартъп, и ми е достатъчно интересно.

                Не ща някой да ми вярва. Криптовалутите НАИСТИНА ме интересуват. Само че размислих да ползвам етери за смарт контрактите в проекта ми. Ще ползвам hyperledger. Поне 100 пъти по-добро е. Казвам го като професионалист в програмирането и пряко заинтересован в криптосите.
                От кески койн се отказах засега.

                Не ме интересуват хората. Всеки има глава на раменете и пари в джоба да си ги харчи за квито иска глупости.
                Кескихойна на колко се продава днес ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                  Той човека ти постна коментар от преди 2 месеца, не 2 години.

                  След 2 месеца ще е пак същото, пак ще обясняваш, който се бил включил на време и тн.
                  Еми мислех да се включа ама докато се наканя и той се обезцени с 40%. Рипълите с 45%. Правиха ми цигански номера по борсите, изобщо отношението е като да пазаруваш от мафията.

                  Сега му е времето, преди да са започнали да се включват стотици милиони хора... докато потребителите са все още под 100 милиона... защото с всеки скок нагоре възможностите за бъдещ растеж намаляват, понеже населението на Земята не е безкрайно много и няма да е особено изгодно да се включиш последен. Всъщност най вероятно когато ти се решиш да си купиш Биткойн, повечето от нас отдавна ще са го продали. То и в момента възможноста за растеж на оригиналния Биткойн е по-малка отколкото на някои от алт. монетите. Можеш да си стоиш и да се вайкаш колко бил паднал Биткойна някога и че това пак щяло да се случи. Разбира се, че ще се случи, както се случва и с всичко останало на този свят. Да речем хората предвиждат още откакто съществува цивилизацията "края на света".
                  Айде на кеските, 500 милиарда, неска има утре няма!

                  Явно живота ти не е много интересен, след като се притесняваш от всеки малък неуспех, защото единственият начин за успех е неуспеха, ако човек се страхува от това, няма никакъв шанс за какъвто и да било напредък.
                  В момента пускам мой си стартъп, и ми е достатъчно интересно.

                  Ще ти кажа, защо имаш проблем, защото ако не те интересуваха криптовалутите нямаше да пишеш толкова много в тази тема, а ако те интересуват, какъв е смисъла да не участваш по никакъв начин. Защо не цениш времето си, то струва пари... има къде по-полезни неща от това да обясняваш, на криптофеновете, че били пирамида. Накрая като дойде някоя монета истинска пирамида (като Onecoin например) вече никой няма да вярва и всички ще се е набутат.
                  Не ща някой да ми вярва. Криптовалутите НАИСТИНА ме интересуват. Само че размислих да ползвам етери за смарт контрактите в проекта ми. Ще ползвам hyperledger. Поне 100 пъти по-добро е. Казвам го като професионалист в програмирането и пряко заинтересован в криптосите.
                  От кески койн се отказах засега.

                  Хората просто няма да правят разлика, че едното го казва IvanTerziev, а другото Xman1. Те ще са прочели толкова много твъдения, че криптовалутите са пирамиди, че на нищо няма да вярват, дори когато им се казва за истински пирамиди, а такива има сред монетите и не са една.
                  Не ме интересуват хората. Всеки има глава на раменете и пари в джоба да си ги харчи за квито иска глупости.
                  Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                  Китай започва офанзива срещу "копачите" на bitcoin
                  Предният път като забраниха койните и паднаха 2 пъти. Много добра новина, дано пресекат хабенето на ток колкото за една държава. Тука ни гонят за Евро незнам си кой, пък ония бълват газове с милионите тонове! И то без грам полза.
                  Last edited by IvanTerziev; 11.01.2018, 18:24.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Money - КУ са през ДЦК, такива не трябва да има въобще. Ако оперират при 50% резерв, те ще трябва да си го възтановят за да отпуснат нов кредит - условно, това просто ще оскъпи кредита, което е нормално за да се ограничи кредитната експанзия.Те могат да бъдат задължени и при 90 процента резерв да оперират но това е просто излишно. Простата математика показва че при 50% резерв няма да има никакъв цикъл на кредитна експанзия и последващо свиване до нула на кредитирането, на този резерв естественно ще получат лихва близка до тази която дават за депозит с разлика в промили - така спестените пари ще произвеждат още пари плюс 5-те процента с които банката да финансира бюджета. Това нещо се знае много добре - отлично и не се прави за да имат по голяма власт и да упражняват ПРОИЗВОЛ, това е причината да не се е случило. Цикли и кризи няма - те ги правят, управляват и привилегироват избраните в кризите.

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Интересен материал. Особено финалът му!!!
                      http://biacg.com/index.php/2017-05-2...01-08-14-27-21

                      Коментар


                      • Скоро и тука.

                        Законни рушвети в крипто:
                        https://www.youtube.com/watch?v=0YMmL5AHbMo
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Добри Ютро!!!
                          Ако някой се чуди защо цената слезе за 5-6 часа до 13.000 това е новината: South Korea plans to ban cryptocurrency trading, rattles market

                          https://www.reuters.com/article/us-s...-idUSKBN1F002B

                          Има вероятност за спад под 10.000$ до към 8.400 - 7.700. Никога не ми е минавало през ума че ще чакам цена от 8.000$ или надолу за да пазарувам, но ето че се случва!!!

                          Ще е много добре ако има такава корекция под 10 000$, но се съмнявам. Дори достигането на 10 000$ ми се вижда трудна работа, можеби около 20% вероятност давам, освен ако не дойде още някоя "лоша новина".


                          Много е опасно да се играе къса позиция при Биткойн, но аз бих пробвал ограничена къса позиция... пък да видим, понеже нали съм си карък... тренда винаги върви срещу мен, значи цената на Биткойн ще тръгне нагоре моменталически. Гледайте сега драги зрители как Биткойн тръгва нагоре... ... ако продъжи надолу още по супер, но се съмнявам.
                          Last edited by Xman1; 11.01.2018, 14:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                            Сега му е времето, преди да са започнали да се включват стотици милиони хора... докато потребителите са все още под 100 милиона... защото с всеки скок нагоре възможностите за бъдещ растеж намаляват, понеже населението на Земята не е безкрайно много и няма да е особено изгодно да се включиш последен. Всъщност най вероятно когато ти се решиш да си купиш Биткойн, повечето от нас отдавна ще са го продали. То и в момента възможноста за растеж на оригиналния Биткойн е по-малка отколкото на някои от алт. монетите. Можеш да си стоиш и да се вайкаш колко бил паднал Биткойна някога и че това пак щяло да се случи. Разбира се, че ще се случи, както се случва и с всичко останало на този свят. Да речем хората предвиждат още откакто съществува цивилизацията "края на света".

                            Явно живота ти не е много интересен, след като се притесняваш от всеки малък неуспех, защото единственият начин за успех е неуспеха, ако човек се страхува от това, няма никакъв шанс за какъвто и да било напредък.
                            Това подчертаното от мен, бе актуална парадигма на едни "бизнес партньори", от една Пловдивска пирамида, до преди 2-3 години. Особенно се залагаше на това: включете се сега, да сте от първите, че после, в бъдеще , ще намалят новите кандидати /разбирай балъци/, които да ти изплащат бонуса.
                            Ако стотиците милиони, не пожелаят да се включат в спекулата с койните?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Добри Ютро!!!
                              Ако някой се чуди защо цената слезе за 5-6 часа до 13.000 това е новината: South Korea plans to ban cryptocurrency trading, rattles market

                              https://www.reuters.com/article/us-s...-idUSKBN1F002B

                              Има вероятност за спад под 10.000$ до към 8.400 - 7.700. Никога не ми е минавало през ума че ще чакам цена от 8.000$ или надолу за да пазарувам, но ето че се случва!!!
                              Ний пък решихме че си продал - за унциите злато

                              Коментар


                              • Китай започва офанзива срещу "копачите" на bitcoin

                                Last edited by RUBLA; 11.01.2018, 12:37. Причина: Линк към конкурентна медия.

                                Коментар

                                Working...
                                X