IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Прокредит, Интернешънъл асет банк, мисля и всички Турски също приемат преводи от Кракен и др. борси
    Хехе както е тръгнало явно ще имате проблем и с това от къде да си изтеглите парите, две банки в бг и турски банки ,, и то не се знае до кога.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      За някои брадва,за други сватба!
      Дано слезе още

      Не се радвайте,че някой е загубил,радвайте се, че вие може да спечелите!
      +++
      Ама се искат ТОПКИ. А повечето сривлювци тук - КЛЕКНАЛИ ПИКАЯТ!!!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        ....... Но цени от 1 милион както твърди бай Марин е налудничево
        Същото се твърдеше тук и месец септември когато говорихме за цени от 20.000$ до края на 2017!!!
        Така че УМНАТА (ако не Русата)
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
          Малко помощ , дайте подходяща банка за получаване на пари от Coinbase , в моята банка CCB ми отказаха , с мотива че им було спуснато да не правят преводи към всичко с коин в името.
          Прокредит, Интернешънъл асет банк, мисля и всички Турски също приемат/изпращат преводи от/към Кракен и др. борси
          Last edited by marin1; 16.01.2018, 19:33.
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Според мен Южна Корея, ни играе "номера на Китайката", от там и тази "паника" при търговците.

            Съвсем друг е въпроса дали наистина ще забранят борсите или е само ФУД.

            След като стане ясно какво ще правят, нещата ще се нормализират, но дотогава ще сме така.

            Коментар


            • Малко помощ , дайте подходяща банка за получаване на пари от Coinbase , в моята банка CCB ми отказаха , с мотива че им було спуснато да не правят преводи към всичко с коин в името.

              Коментар


              • За някои брадва,за други сватба!
                Дано слезе още

                Не се радвайте,че някой е загубил,радвайте се, че вие може да спечелите!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                  Да не каже некой , че не съм казал...............................
                  Подкрепям. Като минем под 10 000 смятам, че доста бързо ще отидем и под 8 000

                  Коментар


                  • Какво става в момента с биткойна никой не знае. Всяка новина която излиза просто се напасва според посоката. Било пораснало заради фючърсите,било паднало заради еди кое си. Тук за отиграване на новини не може да се говори, нито има високочестотни алгоритми нито нищо. Все пак това са гаражни борси. Настана лека паника след хората от това което чета. Някои вярват, че след като Китай забранят и копането и фермите цената ще отлети в небесата поради намаленото копане...... Щом баща ми искаше да му купувам кучета ей така за спорта значи балона найстина е здраво надут и може да се спука всеки момент. Разбира се парите са си ваши и вие си знаете най-добре дали да сте в мача или не. Но цени от 1 милион както твърди бай Марин е налудничево

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]n3282007[/ATTACH]


                      Готови ли сте ?
                      На първо време ...8000 .
                      После - ще видим
                      Да не каже некой , че не съм казал...............................

                      Коментар


                      • Забелязвам че днес копам с поне 20% по-малко от предните дни.....

                        Коментар


                        • Много интересно нещо - Битмеин точно днес пуснаха наличност на машини. С9 са с доставка до десет дни. От много време ги подозират тях, че копаят известно време с машините и после ги пращат на клиентите, та може би сега просто няма да копаят и затова толкова бързо ги пращат. Освен това за пръв път от мнооооого време приемаха плащания с долари. Един вид - чистят наличности и са готови да взимат и фиатни пари, а не само крипто. Демек, това не може да е добре за крипто валутите. Обаче, цените на машините бяха високи и всичко се разпродаде за минути. Какви хора ги купиха тия машини баси Надали са напълно начинаещи, щото да купиш от Битмеим си е тегаво. Аз очаквах да останат поне за няколко дни и не можах да се вредя да купя, ама да кажем, че съм зъл оптимист, пък и аз от самото начало съм си дал сметка, че без копане това с криптото ще е чист късмет. И други такива ли има, че така стана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                            Коментар


                            • Добри ютро, бай Марине!
                              Всичко в червено на Койнмаркета. Цялата първа страница. Брои ли се за срив? Почти всички с двуцифрено надолу от снощи.
                              За един сривлю питам...
                              Bitcoin and Ethereum plummet as South Korea decides on total crypto shutdown
                              https://www.express.co.uk/finance/ci...wn-speculation
                              Last edited by IvanTerziev; 16.01.2018, 13:02.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                УДРИИИ ТОА УБИТКОЙЙЙЙЙЙЙЙН ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
                                Какво толкова се кефиш? Твоите любими еврейчета прибират реколтата.

                                Коментар

                                Working...
                                X