IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

    Извинявай, ама тоя колко трябва да е тъп приятеля ти, че да пусне такъв левъридж на крипто? Не съм сигурен, че има платформа, която за крипто предлага 100, ама като и да е. И 10 пак е много, с тия движение и 2-3 е достатъчно да те занули в рамките на ден, какво остава за повече. А днес е интересен ден. Сеч по всички направления.
    100x марджин на крипто е като да играеш на "Руска рулетка" с 6 патрона... и единствената ти надежда да е, че точно патрона който ще уцелиш, все пак ще се окаже дефектен.

    Само не мога да разбера, защо хората искат да разиграват крипто, като рулетка... това не е рулетка... не можеш да залагаш на произволни посоки и да се надяваш на "късмета си".

    Вероятностите не са разпределени пропорционално, както при хазартните игри.
    Last edited by Xman1; 17.01.2018, 01:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Само за 6 мин. върна със 100 и нещо $. 10 000 е психологическа граница, и почват да сработват сума и стопове за продажба... Сабахлем очаквам бай Марин да каже "добрютро", купих 50 койна на 8 000 $.

      А, Форексбоя кат каза маржин... Един приятел пуснал Етери на маржин, ама май беше 100 и нагоре. Изядоха го за минута - две. После кат малко дете се опари и не посмя да пипне крипто.
      Извинявай, ама тоя колко трябва да е тъп приятеля ти, че да пусне такъв левъридж на крипто? Не съм сигурен, че има платформа, която за крипто предлага 100, ама като и да е. И 10 пак е много, с тия движение и 2-3 е достатъчно да те занули в рамките на ден, какво остава за повече. А днес е интересен ден. Сеч по всички направления.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



        По интересното е че в момента няма кой знае каква причина цената да върви надолу по този начин, тия работи в Корея не са достатъчни. Мисля че този спад е чиста спекулация на големите риби. Ще отръскат малките, те ще избягат и после пак сме нагоре, на 95% съм сигурен за това нещо. Въпросът е само, колко надолу и колко продължително ще бъде.
        Корея вече не е новина

        Коментар


        • Абсолютно всички монети (без Тетер) в топ 100 са на червено... такова нещо не съм виждал от много време. Повече от 10% на червено...


          П.С. Явно и "Мечетата" при крипто са яки като "Бичетата".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            2008
            Йес ...отнесох се на запад )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Ако пробие и тръгне по пързалката...при другите криптоси ще е мазало... Кои ще останат, според теб...освен Етера, Лайткойна ...и да кажа рипъла

              НЕО... и ЕОС, то при тях това дори не е спад. НЕО преди две седмици мина 100$ за първи път. ЕОС още не са приключили с ICO-то... т.е. монетата още не съществува, това е само токен за набиране на средства (вече са набрали $ 1 милиард за дивелопмент) и ще продължат някъде до Юни месец. Изобщо няма никакво значение колко ще струва токена... те вече имат $ 1 милирад.

              Спекулаторите които предизвикаха този спад, не могат да пипнат сериозните монети, само плашат дребните риби.

              Коментар


              • Едва ли някой може да даде точна прогноза.Струва ми се още малко и е време за пазар преди скока неизбежен е затягайте коланите ще се стреля нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                  Тази цена ще е идеална за пазаруване с цел нови върхове.


                  По интересното е че в момента няма кой знае каква причина цената да върви надолу по този начин, тия работи в Корея не са достатъчни. Мисля че този спад е чиста спекулация на големите риби. Ще отръскат малките, те ще избягат и после пак сме нагоре, на 95% съм сигурен за това нещо. Въпросът е само, колко надолу и колко продължително ще бъде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Който не е виждал фондовата ни борса 2007ма може и да му е страшно
                    2008

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      ....

                      Аз мисля че най-силната подкрепа е около 9000$ и ако паднем по-надолу може да очакваме и 2000$. (можеби около 5% вероятност да се случи нещо подобно)
                      Ако пробие и тръгне по пързалката...при другите криптоси ще е мазало... Кои ще останат, според теб...освен Етера, Лайткойна ...и да кажа рипъла

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                        Тази цена ще е идеална за пазаруване с цел нови върхове.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • АЙ ЧЕСТИТО BTC/USD 9999. БАЯ МЕРАЦИ УВЯХНАХА В ТЪМАТА НА СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ НА ВЕЛИКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХХХЯ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Само за 6 мин. върна със 100 и нещо $. 10 000 е психологическа граница, и почват да сработват сума и стопове за продажба... Сабахлем очаквам бай Марин да каже "добрютро", купих 50 койна на 8 000 $.

                            А, Форексбоя кат каза маржин... Един приятел пуснал Етери на маржин, ама май беше 100 и нагоре. Изядоха го за минута - две. После кат малко дете се опари и не посмя да пипне крипто.
                            Кескев,
                            Бай ти Марин ще купи 50 койна, защото има с какво да ги купи, а ти ще продължаваш да кудкудякаш по форОма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                              ....... и ако паднем по-надолу може да очакваме и 2000$. (можеби около 5% вероятност да се случи нещо подобно)
                              Тази цена ще е идеална за пазаруване с цел нови върхове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kokatasam Разгледай мнение
                                Става много страшно... ! Дано няма фатални последици, защото най-важно е да сме живи и здрави!
                                Само за 6 мин. върна със 100 и нещо $. 10 000 е психологическа граница, и почват да сработват сума и стопове за продажба... Сабахлем очаквам бай Марин да каже "добрютро", купих 50 койна на 8 000 $.

                                А, Форексбоя кат каза маржин... Един приятел пуснал Етери на маржин, ама май беше 100 и нагоре. Изядоха го за минута - две. После кат малко дете се опари и не посмя да пипне крипто.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X