IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичуе, верно кой шит купувате в момента?
    Кажете какво да се пазарува.

    И в този ред на мисли... Ей ми ги 200-тата долара, след като извадих 200 долара и пратих на синковеца 100 долара, да го правя търговец. Ама той ходъл-ва. А, и в Binance има 100 кинта, да пазя място.

    http://prntscr.com/igi08k

    p.p.

    Не им вярвам от 6 кинта. Не им вярвах и на 20 000. Не им вярвам и сега

    Тва не ми пречи да си ги търгувам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

      Агнетата ги гледат чобаните, ловците гърмят по едно агне и правят банкет.

      Аз ако можех да програмирам на койн маркета нямаше да са 1 500 монети а 15 500 и всички гаражи в квартала щяха да са борси.

      А не да лалам колко съм професионалист програмис.
      Да си пуснеш монета не ти трябва да програмираш. Точиш сорса, пипнеш 1-2 стринга и си ти!
      Що са ти толкоз много валути?

      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Ирония се казва. Сложна словесна форма. Не е за всеки.
        Агнетата се отглеждат, не се ловят, до колкото знам.
        Агнетата ги гледат чобаните, ловците гърмят по едно агне и правят банкет.

        Аз ако можех да програмирам на койн маркета нямаше да са 1 500 монети а 15 500 и всички гаражи в квартала щяха да са борси.

        А не да лалам колко съм професионалист програмис.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Мисионерът пак обяснява на канибалите как да обичат ближния.

          Тука е форум на ловци на агнета. Продължавай да пишеш, че ядът агнето неправилно.
          Ирония се казва. Сложна словесна форма. Не е за всеки.
          Агнетата се отглеждат, не се ловят, до колкото знам.
          Last edited by IvanTerziev; 18.02.2018, 19:44.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Айде модераторите да махнат всички дето не вярват в парадигмите, ДНК-та и прогнози с 95%, и да се вдигне нивото на темата, според монопола. Важно е да има кой да му купува виртуалните цифрички, истината не е важна. Ще правим технически анализ на нищо, и ще се залъгваме как половин трилион койнчета ще свършат и трябва да се купува. Тъй сме научени от едно време - щом са пуснали нещо трябва да се купи, щото ще свърши.
            Новата генерация криптоси трябва да е забранена тема, и само за чудото на Сатоши Виталик и светаго Рипъл да се чува. И за ИИ в елементарните копачки (това са супер опростени процесори, дето за друго освен хешове не стават).
            Мисионерът пак обяснява на канибалите как да обичат ближния.

            Тука е форум на ловци на агнета. Продължавай да пишеш, че ядът агнето неправилно.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Айде модераторите да махнат всички дето не вярват в парадигмите, ДНК-та и прогнози с 95%, и да се вдигне нивото на темата, според монопола. Важно е да има кой да му купува виртуалните цифрички, истината не е важна. Ще правим технически анализ на нищо, и ще се залъгваме как половин трилион койнчета ще свършат и трябва да се купува. Тъй сме научени от едно време - щом са пуснали нещо трябва да се купи, щото ще свърши.
              Новата генерация криптоси трябва да е забранена тема, и само за чудото на Сатоши Виталик и светаго Рипъл да се чува. И за ИИ в елементарните копачки (това са супер опростени процесори, дето за друго освен хешове не стават).
              Last edited by IvanTerziev; 18.02.2018, 18:38.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Някои хора тука са свръхчувствителни.

                А в NYSE Архитектът може всеки ден да пуска безмислиците си, които са предимно обиди към мен. Но това е окей, нали.

                А съвсем културни коментари в Биткойн били спам...

                Браво на вас!

                А и отделна тема за Бикой за по-здравомислещи също не може.
                Last edited by Money; 18.02.2018, 16:41.

                Коментар


                • При повечето пукнати балони има подобен откат нагоре след пукането и слизането от върха. Тъкмо да зариби още хора преди голямото спускане. Така че умната.

                  Няма гаранция, че ще има още надуване. Според мене е малко вероятно, защото последното спускане беше като студен душ за спекулантите.

                  Първоначално изпратено от IvanTerziev
                  Никой не знае дали в момента не сме в пореден пик, както беше на 20+ К $. После има много плач и сополи, на който го уцели на дълги.

                  Коментар


                  • Спорадичните цветари в тази тема също са ми доста любими Наистина не разбирам как уж интелигенти хора повтарят тая история, че даже я чуват за пръв път. Просто няма вариант да си се интересувал от инвестиране в каквото и да е и да не си чувал легендата за лалетата Тази история е фалшива, няма каквито и да било исторически потвърждения и това е пределно ясно стига да имате капка критическо мислене. Това е все едно аз да боря златото да разказвам историята на Цар Мидас и да я ползвам като аргумент за лошото злато. Няма проблем - биткоина е лале, всички ще изгорим, но виж гледащите отстрани са тарикати, евала!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Дори да има спекулативен "балон" при криптовалутите това по никакъв начин не променя стойноста на технологията. А специално стойноста на блокверигата е трудно да бъде измерена, защото ние не виждаме "цялата картинка". Стойноста на блокверигата вероятно е съизмерима с ИИ (Изкуствения Интелект) и в по-малка степен с квантовите компютри. Интересното е че и трите технологии биха си паснали перфектно... т.е. допълват се една с друга. Блокверигата може много добре да бъде подсилена с квантово криптиране и по този начин да стане абсолютно непробиваема. ИИ може да бъде включен като допълнение към т.нар. "умни договори"... т.е. от едната страна на умните договори може да бъде ИИ, който изпълнява определени задачи за крайни клиенти, и получава заплащена за това посредством умен договор.
                      Докато не можем да говорим за блок верига с квантово криптиране (сами потърсете защо), е абсурд да говорим колко добре си пасват блокверигата и квантовия компютър. Квантово криптиране и световна валута в момента?.......... некой ден като имам отпуска искам и аз от тие химии дето ги ползвате за пълноценен релакс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        И като как ИИ ще разбере аз откъде съм рекламиран да си купя нещо с Бибиткойн, и още повече дали съм доволен? Само не ми хвали новите шпионски фичъри на Windows 10, че отсега ми се драйфа от безнаказаното следене на клиентите си.

                        Рекламите и в момента ти излизат "таргетирани"... т.е. в определена таргет група или дори персонализирани (зависи Гугъл колко знае за теб).
                        Относно това дали си доволен от даден продукт... явно никога не си пазарувал в Интернет... ОК няма значение няма смисъл да обяснявам...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Кескев,
                          Стига празнодумия! За последните две седмици биткойнът и етерът направиха по +70-80%. Каква част от това движение хвана ти?
                          За последните 2 седмици на рулетка спечелиха 100 милиона долара. Каква част от това движение хвана ти?
                          Някакъв проблем ли има, че проучвам фундамента на тая малоумна истерия? Всеки може да се включи в надбягването на кокошките за подхвърлена коричка. И всеки може да спечели. И да изгуби. Аз гледам сеир.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                            Реших да отворя назад темата да видя какво ли ще е Произволно отворих някакви задни страници, едната беше през 2013, другата 2014 и разни форумни герои громят с жарки слова тая балонизирана пирамида биткоин 2013 се коментира супер надутата цена от 25 долара и какъв балък трябва да си за да купиш, а пък копането е пълно безумие. Интересно, че не съм видял кой да е от писалите тогава да напише поне едно "абе еби му ....., не бях прав". И след още 4-5 години ще е пак така - кескурляка няма да го помни никой, но пък ще има други такива умни. Толкова мога да ви кажа за балона, пирамидата и т.н. Единствено съжалявам, че тогава не взех на сериозно цялото нещо
                            +101

                            Коментар


                            • 5500 флорина! Т.е. 600 000 евро за една луковица.

                              Не случайно хората са се самоубивали след пукането на балона.

                              Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Една приказка за лека нощ
                              Една приказка за "приказка" продължила повече от 12 години...


                              Към 1625 година цената на луковица от някои от редките сортове можело да достигне цена от порядъка на 2000 флорина (флоринът е златна монета с тегло около 3,5 грама). Десет години по-късно редките сортове луковици се търгували още по-скъпо – достигали и до 5500 флорина. А в началото на 1637 година цените на луковиците на лалетата били 25 пъти по-скъпи, отколкото преди десетилетие. Търговията с луковиците се осъществявала на борси в Амстердам, Ротердам, Харлем и Лайден. Заради постоянно растящите цени мнозина търсели бързо забогатяване, зарязвали традиционните си занимания и се включвали в “манията по лалетата”. Някои от търговците направили огромни пари, а буквално цялата икономика на Холандия започнала да се върти около лалетата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                2 големи корпорации правят ново поколение криптовалута, дето наистина може да замести кеша. Ползват поне 100 пъти по-сложен софт, с почти неограничен капацитет за транзакции. Дори вече не използват понятието блокчейн, въпреки, че на практика пак е такова.
                                Тъп и ограничен съм, че не се уших до гуша по Коледа! Сори, ама с 20 транзакции в секунда нова икономика може да направите само в Била, и то само в българския и клон. За повече няма ресурс.

                                За разлика от вас постоянно следя нещата накъде отиват. Само с псувни не става. Ако можех да ви разбера ограничените разбирания по естеството на материята - да, можеше и някой леф да изкарам покрай тая безсмислена истерия. Ако всички бяха като мене - Азис щеше да си е Васко от Костинброд, а чалгаджийките щяха да бачкат на касата в горекоментираната Била.
                                Ама на, съдба, те си броят милионите, аз чакам втората вълна крипто.

                                A туй дето хабите енергия е крайно време да почнат да ви търсят някакъв контрол, както на мене всяка година ми търсят катализатора.

                                Кескев,
                                Стига празнодумия! За последните две седмици биткойнът и етерът направиха по +70-80%. Каква част от това движение хвана ти?

                                Коментар

                                Working...
                                X