IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

    Всъщност биткойнът е повече 1000% нагоре от преди една година. Въпрос на гледна точка.
    Гепи парите и бягай..........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

      Всъщност биткойнът е повече 1000% нагоре от преди една година. Въпрос на гледна точка.
      До няколко дни 700%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Как да ти кажа, със сигурност не са глупаци. Ни тия де са купували на 500$, ни бай ти Марин де копа пари от въздуха. По-скоро е въпрос на късмет да уцелиш момента да се включиш. Някои чакаха 3 години да си върнат загубите, други не дочакаха.
        Криптота винаги ще има. Аз съм глупакът, че не мога да предвидя накъде ще потегли стадото. И на 50 и на 20 000$ все ми се струва нереална цена. Щото присъщата цена е близка до нулата.
        Всъщност биткойнът е повече 1000% нагоре от преди една година. Въпрос на гледна точка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Лайткойн сега е таман наполовина на пика си от Коледа. И на 40 % от тоя пик е бил из ония дни. Продават и питат за още!

          п.с. И Биткойн е на 57% от новогодишните истерии. 43 % надолу! Как се постигат тия цени, като никой не продавал?
          Има голяма разпродажба от Коледа насам и това се вижда от червените “свещички” от техническия анализ.

          Коментар


          • 10000tps тест на живо.. shut up and take my money..
            https://explorer.radixdlt.com/

            Коментар


            • Някои губят, някои печелят
              Ето един от портфейлите на BITMAIN:
              https://bitcoincash.blockexplorer.co...xHsiWEmeYE8a7k

              Address 19hZx234vNtLazfx5J2bxHsiWEmeYE8a7k S Summary confirmed
              Total Received 440520.52106019 BCH
              Total Sent 0 BCH
              Final Balance 440520.52106019 BCH
              No. Transactions 71013
              $770 000 000
              Last edited by barbaron; 22.01.2018, 13:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                Очаквам нашия приятел скоро да скъса синджиря. Имали други мнения?
                Няма. Значи пълен консенсус.

                Коментар


                • Очаквам нашия приятел скоро да скъса синджиря. Имали други мнения?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Тия глупаци са си е... м.... от та не разбират нищо.. не се хаби до няколко седмици ще разберат за какво става на въпрос.
                    Как да ти кажа, със сигурност не са глупаци. Ни тия де са купували на 500$, ни бай ти Марин де копа пари от въздуха. По-скоро е въпрос на късмет да уцелиш момента да се включиш. Някои чакаха 3 години да си върнат загубите, други не дочакаха.
                    Криптота винаги ще има. Аз съм глупакът, че не мога да предвидя накъде ще потегли стадото. И на 50 и на 20 000$ все ми се струва нереална цена. Щото присъщата цена е близка до нулата.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Лайткойн сега е таман наполовина на пика си от Коледа. И на 40 % от тоя пик е бил из ония дни. Продават и питат за още!

                      п.с. И Биткойн е на 57% от новогодишните истерии. 43 % надолу! Как се постигат тия цени, като никой не продавал?
                      Тия глупаци са си е... м.... от та не разбират нищо.. не се хаби до няколко седмици ще разберат за какво става на въпрос.
                      Last edited by al4en; 22.01.2018, 00:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Тънкият момент е, че прекалено много хора го чакаме това нова дъно, а от миньорите едва ли някой е навит да продава при спад.
                        Лайткойн сега е таман наполовина на пика си от Коледа. И на 40 % от тоя пик е бил из ония дни. Продават и питат за още!

                        п.с. И Биткойн е на 57% от новогодишните истерии. 43 % надолу! Как се постигат тия цени, като никой не продавал?
                        Last edited by IvanTerziev; 22.01.2018, 00:12.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Тънкият момент е, че прекалено много хора го чакаме това нова дъно, а от миньорите едва ли някой е навит да продава при спад.
                          Колко миньора познаваш? с по няколко милки в карти? нито един... е повечето продават картите ако не знаеш.. Обикновено кой каквото търси го намира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            С тези темпове ново дъно ще заформи, въпрос на време е да започнат панически разпродажби
                            Тънкият момент е, че прекалено много хора го чакаме това нова дъно, а от миньорите едва ли някой е навит да продава при спад.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              ...Нещо което се проигра в Кипър и Гърция - в момента банките са с такива огромни правомощия и права, каквито не са имали лихварите и в най-тъмните години!!!
                              +1!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Да ви имам източниците.. хаха..
                                За подробности: "Пътят към разрухата" Джеймс Рикардс

                                Коментар

                                Working...
                                X