IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Добри Ютро!!!
    Taleb: Bitcoin Is "An Excellent Idea" And "Insurance Against An Orwellian Future"

    https://www.zerohedge.com/news/2018-...wellian-future

    Талеб е добър. Въпросът е що не пусна линка към истинската статия, ами към коментарите на някъв неизвестен.

    https://medium.com/opacity/bitcoin-1537e616a074

    Коментар


    • Добри Ютро!!!
      Taleb: Bitcoin Is "An Excellent Idea" And "Insurance Against An Orwellian Future"

      https://www.zerohedge.com/news/2018-...wellian-future
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • така

        тази тема се поумълча . лошо лошо седларов . много бързо дигнахте бялото знаме

        ребаунда до примката е изпълнен и късо от бомбата



        Коментар


        • Лудницата с ICOтата става все по-голяма Някой вреди ли се за Blockport? Събраха 15 000 етера за десетина минути, луда работа....

          Коментар


          • Използват думата “форк” за две доста различни неща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


              Ха ха ха...
              Не споря. Да науча нещо ново поне. Aйде ти дай линк, ама на форк от типа на Биткойн кеш. Дето дават по кеска от новите на всеки притежател от старите.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                ...Форковете са изобретение от 2017 г.

                Ха ха ха...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                  Кеска, мнението на света за теб е същото като моето за теб Точно какво е ще ти напиша на лично, че съм убеден, че грубите псувни по адрес на някой надали ще са по правилата.
                  Викаш моята професия е "копач" Деня на миньора да ми честитиш само. А за това какво щял съм да ти давам - още тогава ти обясних - откровенна подигравка с теб заради неспирното ти дуднене как биткоина бил нищо, ама като реши, че може да вземеш 0.1 от нищото и отвори гъза
                  Споко, не съм се и надявал думата на някой от вас да чини за 5 пари. Нали уж ги намилионихте? Исках да те пробвам. За съжаление излязох прав, за пореден път.

                  Туй болднатото - отде черпиш тая информация? Луди пари давам да знам за мнението на света за квото и да е, ама обективно и по статистика!
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Кеска, мнението на света за теб е същото като моето за теб Точно какво е ще ти напиша на лично, че съм убеден, че грубите псувни по адрес на някой надали ще са по правилата.
                    Викаш моята професия е "копач" Деня на миньора да ми честитиш само. А за това какво щял съм да ти давам - още тогава ти обясних - откровенна подигравка с теб заради неспирното ти дуднене как биткоина бил нищо, ама като реши, че може да вземеш 0.1 от нищото и отвори гъза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                      https://bitcointalk.org/index.php?topic=704105.0

                      Линкове да искаш... намирай си ги сам.
                      И това кво общо има с форкове на Биткойн? Дето дават от новата валута на притежателите на Биткойн...

                      Първоначално изпратено от monopola
                      Както винаги съм казвал - ти нямаш познания връзките си да вържеш, пък какво остава за нещо друго. Кеска, само в твоята глава форковете са от миналата година. Та даже Litecoin е форк на биткоин. Някаква разлика между hard и soft правиш ли или то това иска мислене, та не е за теб
                      Tуй болднатото не съм чувал да са дали лайткойни на притежателите на Биткойн. Ама не споря, нито ми се рови. Иначе да - всеки търговец с копачките може да оценява някой, дето е от друг занаят. Мнението ти за мен е от особена ценност за света.

                      П.С. на мен на "бе" няма да ми говориш. Само супер готино отношение и леко боготворене желая да виждам от теб.
                      Ти ли щеше да подаряваш 0,1 биткойна? В такъв случай може да те огрее на вежливо отношение. Боготворене за без пари е лесно - вземи си куче!
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Открил съм бе, ама ако ще пускам нещо ново не ща да е копие или чист форк. Просто ми трябва още някой да ми се върже на акъла, иначе имам познанията да направя нова подобрена валута. Имам предвид подобрение на подобрените, не на динозавъра.
                        Я линкче нещо? Форковете са изобретение от 2017 г.
                        Както винаги съм казвал - ти нямаш познания връзките си да вържеш, пък какво остава за нещо друго. Кеска, само в твоята глава форковете са от миналата година. Та даже Litecoin е форк на биткоин. Някаква разлика между hard и soft правиш ли или то това иска мислене, та не е за теб

                        П.С. на мен на "бе" няма да ми говориш. Само супер готино отношение и леко боготворене желая да виждам от теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Открил съм бе, ама ако ще пускам нещо ново не ща да е копие или чист форк. Просто ми трябва още някой да ми се върже на акъла, иначе имам познанията да направя нова подобрена валута. Имам предвид подобрение на подобрените, не на динозавъра.
                          Я линкче нещо? Форковете са изобретение от 2017 г.
                          https://bitcointalk.org/index.php?topic=704105.0

                          Линкове да искаш... намирай си ги сам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                            Кеска, ми това са такива като теб, само че вместо само да дуднат са взели та са си направили монети. И какво от това Купи си, подкрепи себеподобните. То добре, че не си открил още ICOтата, та там да гледаш колко нови проекти се задават.
                            Открил съм бе, ама ако ще пускам нещо ново не ща да е копие или чист форк. Просто ми трябва още някой да ми се върже на акъла, иначе имам познанията да направя нова подобрена валута. Имам предвид подобрение на подобрените, не на динозавъра.
                            Първоначално изпратено от индианеца
                            За тебе е новина, но преди 3-4 години имаше и други такива.
                            Я линкче нещо? Форковете са изобретение от 2017 г.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Ех, Монопола пак ще дойде да ме бие като кажа, че се въдят кат гъби... Иначе ограничени нали, дефлационни и парадигмични.
                              https://money.bg/finance/bitcoin-moz...zi-godina.html

                              Хаха, автоматизирали форковете. Вече и баба ми може да си пусне форк. Инвестирайте, инвестирайте...
                              https://forkgen.tech/
                              За тебе е новина, но преди 3-4 години имаше и други такива.

                              Коментар


                              • Блокчейн е бъдещето на контрола на качеството при марихуаната:

                                http://420blockchain.cloud/

                                Коментар

                                Working...
                                X