IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    От предната криза оцеляха 4.
    Я пак???
    Или лъжеш или нищо не знаеш и само си драскаш тук ....

    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Пак не казваш кога Ще е това Утре (Добри Ютро!!!)
      ..
      Аз ако знам докъде ще стигне простотията човешка и безхаберие - щях поне да скъся вчера. Тоя вакум под налягане днес може да е 10К, другия месец 100К или пък 1К.
      Чистата спекула не може да се прогнозира. Нито логика има зад нея, нито присъща стойност. Всяко едно крипто тръгва от НУЛАТА, и повечето се връщат там. 700 регистрирани deadcoins вече пристигнаха, още 1300 са на път. Според мен ще оцелеят максимум 7 криптота. От предната криза оцеляха 4.

      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Имай търпение! За малко се размина.
        Пак не казваш кога Ще е това Утре (Добри Ютро!!!)
        Гледах един филм за умствено изостанали деца, не че нещо лошо имам против тях - даже напротив, ама за тях всичко беше УТРЕ!!!
        П.С. Жокерче за ИНВЕСТИТОРИТЕ ....
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Ванка, моето момче, я кажи кога ще да е това утре, че се ИЗНЕРВИХ да чакам ....
          Утре, като УТРЕ??? или
          Утре като вдруги ден??? или
          Утре - като след една година??? или
          Утре като НИКОГА???
          .......
          Имай търпение! За малко се размина.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            До утре бай Марин допълва на 8400.
            Ванка, моето момче, я кажи кога ще да е това утре, че се ИЗНЕРВИХ да чакам ....
            Утре, като УТРЕ??? или
            Утре като вдруги ден??? или
            Утре - като след една година??? или
            Утре като НИКОГА???
            .......

            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Някой знае ли Paysera как се отнасят към крипто?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Да не ме бучите, че само хейтя...
                https://www.facebook.com/notes/crypt...1331663022650/
                Е то пак хейт
                Всички знаем, че БГ банките са в открита война с биткойна. Ни приемат ни предават напоследък.

                Коментар


                • Да не ме бучите, че само хейтя...
                  https://www.facebook.com/notes/crypt...1331663022650/
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                    Xman Благодарско за предупреждението!
                    Аз съм им свикнал на номерата в Polo и много, много не ми правят впечатление. За последните 10 дни днес правя 8-мо теглене и не съм имал проблеми, включително днешното мина за 3-4 минути. Но благодаря още веднъж за предупреждението и ще те послушам, даже вече настроих миньорите, които досега копаеха директно към адрес в Poloniex да ми копаят към адрес в портфейла.

                    Някога Cryptsy се "гътнаха" по подобен начин. Първо спряха тролбокса, после започнаха забавяния с плащанията... и накрая Биг Върн си стегна багажа и изчезна за Китай.

                    Борсите обикновено не спират изведнъж, Полониекс заприличват все повече на борса която скоро време ще си "стяга багажа". Особено като се има предвид, че някога бяха почти перфектни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Ами това е най-лесният начин да откраднеш пари и никой да не те търси за нищо.Ако обереш банка,инкасо или бръкнеш в джоба на някой има
                      опастност държавата да насъска цялата полиция подире ти и поне 10 г да лежиш в пандиза ,ако тия дето те гонят не ти видят сметката.
                      В България - може би.

                      Но например тоя долу обаче го дири американското правосъдие и изчезна в Китай...
                      https://news.bitcoin.com/vanished-cr...ction-lawsuit/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                        Този път наистина много ВАЖНО!!!

                        Poloniex имат огромни проблеми, колкото и да им вярвате замислете се... най вече се обръщам към хората които имат пари там. Проблемите им са много сериозни. Вижте темата в Reddit ако не вярвате. На хората им изчезват депозити, монети, отговори НЯМА.


                        П.С. Предупреждавам 2-ри път за тази борса, 3-ти няма да има.
                        Xman Благодарско за предупреждението!
                        Аз съм им свикнал на номерата в Polo и много, много не ми правят впечатление. За последните 10 дни днес правя 8-мо теглене и не съм имал проблеми, включително днешното мина за 3-4 минути. Но благодаря още веднъж за предупреждението и ще те послушам, даже вече настроих миньорите, които досега копаеха директно към адрес в Poloniex да ми копаят към адрес в портфейла.
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          При КТБ беше атакуван и разграбен бизнесът на Цветан Василев.

                          Това добре, но защо всички трябваше да плащаме в купом?! Както и да е, да я оставим тази тема, защото е безмислено, всеки си има някакво мнение какво се е случило... истината е че бяха източени милиарди, които в крайна сметка ги плати данъкоплатеца. Нямаше наказани, бяха обвинени хората които предупредиха по форуми и медии какво се случва, за случващото се.

                          Това че са били ползвани някакви кухи фирми, които са теглили кредити, някак го забравиха...

                          Едва ли не хората по форумите и Фейсбук ги изкараха виновни за краха на банката, което е смешно и пълна глупост. (Привикваха ги по участъци и в ДАНС да дават обяснения. Това беше най-голямата и гнусна пародия в нашата държава, откакто съществува.)

                          Все едно утре ако се "гътне" Полониекс, мен да ме изкарат виновен, че съм предупреждавал хората.
                          Last edited by Xman1; 18.01.2018, 17:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                            Като при случая КТБ ли?! Не помня държавата да е "насъсквала" някого, дори напротив платихме си чинно всички, заради това, че някой открадна 5 милиарда.

                            Разбира се че държавата винаги гони кокошкарите до дупка. Дори тук имаше хора които ни обясняваха, че кокошкарите били по-опасни от големите бандюги... ха ха ха...
                            При КТБ беше атакуван и разграбен бизнесът на Цветан Василев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Ами това е най-лесният начин да откраднеш пари и никой да не те търси за нищо.Ако обереш банка,инкасо или бръкнеш в джоба на някой има
                              опастност държавата да насъска цялата полиция подире ти и поне 10 г да лежиш в пандиза ,ако тия дето те гонят не ти видят сметката.

                              Като при случая КТБ ли?! Не помня държавата да е "насъсквала" някого, дори напротив платихме си чинно всички, заради това, че някой открадна 5 милиарда.

                              Разбира се че държавата винаги гони кокошкарите до дупка. Дори тук имаше хора които ни обясняваха, че кокошкарите били по-опасни от големите бандюги... ха ха ха...

                              Макар че и там има някаква "избирателност"... защото телефонните измамници никой не ги гони, а нанасят доста вреди и то на най-уязвимите групи.
                              Last edited by Xman1; 18.01.2018, 17:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Ето затова говорим, че на тия борси няма регулации и то никакви. Забутани в некой гараж и после на хората им изчезват пари, койни. На кой ще се оплачат? А какви са точно тези проблеми? Те ли ги крадът или хакери защото нямам време сега да чета по форуми за тях
                                Ами това е най-лесният начин да откраднеш пари и никой да не те търси за нищо.Ако обереш банка,инкасо или бръкнеш в джоба на някой има
                                опастност държавата да насъска цялата полиция подире ти и поне 10 г да лежиш в пандиза ,ако тия дето те гонят не ти видят сметката.

                                Коментар

                                Working...
                                X