IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение

    Кое е това уникално нещо?
    Тука 20 пъти ми беше натъртено как къшей ляп няма да ми подфърлят. Гаден съм бил, че вярвам повече от тях в криптосите, ами не като кокошка да кълва на квото ми се изпречи пред очите. Фърлят боб и гледат на пъп кво щяло да поскъпва!
    Не е нивото такова, че да коментираме бъдещето на криптосите. Коментират ми миналото. Щото в сегашно време е зверска набутвация.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Докато вие гадаете кое ще подскочи - аз ще пробвам да събера фичърите дето ми харесват, и ще добавя едно нещо дето никое крипто не го предлага, пък има въпиюща нужда от него. Ако изобщо успея. И не, не става от днес за утре.
      Кое е това уникално нещо?
      Два прости метода за легално намаляване на данъците

      Коментар


      • Legendary investor George Soros joined a chorus of well-known investors calling bitcoin a bubble this week, making his remarks in a speech at the World Economic Forum in Davos, Switzerland Thursday.

        “Cryptocurrency is a misnomer and is a typical bubble, which is always based on some kind of misunderstanding,” the financier and founder of the $26 billion Soros Fund Management said.
        Billionaire financiere George Soros said in Davos “Bitcoin is not a currency because a currency is supposed to be a stable store of value and the currency that can fluctuate 25% in a day can’t be used for instance to pay wages because wages drop by 25% in a day. It’s a speculation. Based on a misunderstanding,” he added.

        At the same time, the blockchain technology behind Bitcoin can be put to positive use, he said, adding that his Open Society Foundations are using such technology to help migrants communicate with their families and keep their money safe.
        Last edited by intint; 26.01.2018, 20:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Много удобно боравиш с цените
          Рипъла бил паднал 3 пъти от върха си

          А колко пъти се вдигна от пускането си?

          да ти помогна ли?

          37 000 пъти
          Хора, престанете да скалъпвате. Монопола откровено си лъже.
          Всяка криптовалута тръгва от НУЛА, с няколко изключения. Помня Рипъла като беше 4 или 5 нули след десетичната запетая. И тогава не вярвах за чий §€% някой ще даде пари за такова.

          Изобщо, туй е класическо измъкване "ама той преди години струвал по-малко". Ама що биете негрите"! Биткойн нивгаш няма да се върне до 10 К биткойна за една пица. Па ако ще и по някакъв начин да пробият крипто алгоритмите, и да не става за нищо. Дори стар Москвич винаги има минимална цена, каквато е цената му на скрап.

          п.с. Изобщо - де остава прословутата мантра, че били ограничени и вградена дефлация и не знам си кво? Като не знаеш след 2 седмици дали няма рязко да удари на юг, и да се разделиш с 2/3 от "инвестицията" си!
          Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 19:50.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            +++
            И аз така съм чел по форумите, но няма как да е сигурно на 100%. За да си направиш регистрация в ZeroHedge и да пишеш там изрично условие е да не е с истинско име!
            А трябва ли да имаш кески?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Много удобно боравиш с цените
              Рипъла бил паднал 3 пъти от върха си

              А колко пъти се вдигна от пускането си?

              да ти помогна ли?

              37 000 пъти
              Само 37 000. Ако първата покупка беше на тройно по-ниска цена отколкото е била в действителност - можеше и до 100 000х да го докарат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Който говори с факти - трол. Който рекламира активи, дето си загубиха наполовина че и 3 пъти стойността за 2 седмици - инвеститор. Иначе сериозно ми влезе мухата да копирам части от най-добрите койнове и да пусна собствен. Ама совите не са това, което са. Ни сорсове дават, ни мое ги фанеш кои са и какви са. Поредният паднал мит за новата парадигма. Дето им били гледали сорсовете хиляди спецове, и никой нямал забележка. Било гениално и съвършено като Господ!
                Не отричам, че се печели от развъждане на кучета, чистене на домове, ремонтиране на канализация. Не отричам, че се печели от крипто. Ама висене по форуми да четеш по цял ден кое е скам, че да не ти отидат "инвестициите" на курбан - ами не е за мен. Някой изгенерирал 100 милиарда песъчинки и го продава за реални $$$$ ...
                Живи и здрави, да ги мелеоните! За всеки влак си има пътници.
                Много удобно боравиш с цените
                Рипъла бил паднал 3 пъти от върха си

                А колко пъти се вдигна от пускането си?

                да ти помогна ли?

                37 000 пъти
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                  Кеска, ти дуднеш за края на криптото от година сигурно тука бре Как така точно пък преди две седмици си познал Я вземи познай пак за след две седмици какво ще е, че да ни покажеш на нас балъците какъв си майстор.
                  Не ти прави чест да лъжеш нонстоп, че и мене да обвиняваш в което. Никога, ама НИКОГА не съм твърдял за край на криптото. Ще ли се занимавам със собствено крипто, ако смятам да свърши утре?
                  Точно по Коледа ви разправях за песъчинките и тия преизкопаните. Точно като дойде големия бум, и койнчето уйде на 20 000. Може да провериш. Иначе цена не мога да прогнозирам точно кога и какво. Щях да заложа пари ако знам точно какво ще е утре.

                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                    п.с.
                    Колко такива луди знаеш, дето са познали само след 2 седмици?
                    Кеска, ти дуднеш за края на криптото от година сигурно тука бре Как така точно пък преди две седмици си познал Я вземи познай пак за след две седмици какво ще е, че да ни покажеш на нас балъците какъв си майстор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                      Кеска, лъжеш нефелно, ама да приемем, че верно си програмист. То тогава си рядко смотан типаж, че ако си програмист и не можеш да намериш кода си е постижение, а да не говорим, че баш ИТ хората изкараха най-много пари от цялото това нещо, защото видяха идеята на технологията преди повече от 5 години и повечето се поплатиха на прениски цени. Ама ти си дудни тука. Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.
                      Поредната лъжа! IT хората НЕ изкараха пари. Изкяриха само тия де пуснаха собствено крипто.
                      Изкараха разни спекуланти и копачи, и то само който оцеля след десетките фалити на борси. Със сигурност сред тях има и IT-та. Няма и един колега да познавам да се занимава с крипто. Щях да намеря начин да го придумам за нова валута, да опъваме каиша заедно. На мен ми е тръпка, ама не мога да заразя никой. Един приятел от студентските години копаше, и по някаква причина спря. Това преди 3 години още. Бачка полицай, ако ти е важно. То голямото сложно да затвориш едни пари у хардуер и да го пуснеш да бръмчи!
                      Иначе аз какъв съм и защо съм няма връзка с темата и не грее който и да е от вас. Добре, приемам, че си прав, смотан съм. И кво от това? По-беден ли ще станеш от това?
                      Иначе кода на баш каквото търся още не го намирам, верно не съм търсил много. Имам друга работа. Туй е една забутана валута, дето виждам потенциал в нея. Не е Биткойн или Етер, там сорсовете са под път и над път.

                      п.с.
                      Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.
                      Колко такива луди знаеш, дето са познали само след 2 седмици?
                      Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 17:25.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Кво става милионерчета! Колко кинта го напрайхте тоя биткойн?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          И кое ми е гадостта, че познах кво ще стане ли? Ми познах, факт! Биткойн и Лайткойн наполовина, Рипъл на една трета. Иначе съм програмист по професия, ако за това питаш. Докато вие гадаете кое ще подскочи - аз ще пробвам да събера фичърите дето ми харесват, и ще добавя едно нещо дето никое крипто не го предлага, пък има въпиюща нужда от него. Ако изобщо успея. И не, не става от днес за утре. Нещата са сложни. 10 К $ да изкарам от авантюрата - се е на файда. ICO-тата ги събират тия пари за минути. Лошото е, че няма кой да ми помага, всеки ми се лендзи като вас, парадигми и боготворене. Се едно съм у селския хоремаг!
                          Кеска, лъжеш нефелно, ама да приемем, че верно си програмист. То тогава си рядко смотан типаж, че ако си програмист и не можеш да намериш кода си е постижение, а да не говорим, че баш ИТ хората изкараха най-много пари от цялото това нещо, защото видяха идеята на технологията преди повече от 5 години и повечето се поплатиха на прениски цени. Ама ти си дудни тука. Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.

                          Коментар


                          • това, което ме изненадва е колко много канарчета скачат в тенджерата на 10 000$ за биткойн и помагат на понзи схемата да изглежда жизнена.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              Какъв бой бе, кеска Че аз с пръчка не бих те докоснал, щото си си .... Айде кажи я тая твоя професия, излез от комфорта на анонимноста или и ти искаш да си Сатоши. А за това какво си ни питал - не разбра ли, че тук няма ни един човек, дето къшей хляб да ти даде, ти помощ искаш. А за това си си виновен ти заради гадостта, която си. Жив и здрав
                              И кое ми е гадостта, че познах кво ще стане ли? Ми познах, факт! Биткойн и Лайткойн наполовина, Рипъл на една трета. Иначе съм програмист по професия, ако за това питаш. Докато вие гадаете кое ще подскочи - аз ще пробвам да събера фичърите дето ми харесват, и ще добавя едно нещо дето никое крипто не го предлага, пък има въпиюща нужда от него. Ако изобщо успея. И не, не става от днес за утре. Нещата са сложни. 10 К $ да изкарам от авантюрата - се е на файда. ICO-тата ги събират тия пари за минути. Лошото е, че няма кой да ми помага, всеки ми се лендзи като вас, парадигми и боготворене. Се едно съм у селския хоремаг!
                              Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 14:09.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Какъв бой бе, кеска Че аз с пръчка не бих те докоснал, щото си си .... Айде кажи я тая твоя професия, излез от комфорта на анонимноста или и ти искаш да си Сатоши. А за това какво си ни питал - не разбра ли, че тук няма ни един човек, дето къшей хляб да ти даде, ти помощ искаш. А за това си си виновен ти заради гадостта, която си. Жив и здрав

                                Коментар

                                Working...
                                X