IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    18% ти го мериш от дъното през ноември 2016, защото така те кефи повече. Така и баба може да е анализатор. Избираш си дъно и винаги мериш спрямо него. Ако има ново дъно почваш да мериш от новото.

    Последните 12 месеца е от 1 февруари 2017 до сега. Т.е. от 1210 до 1346, което прави 11% в долари.

    А от момента, в който каза, че идва голямото рали, “ключовото” ниво от $1260, на 1 март 2017 до сега сме 6.8% нагоре.
    Чекай , мълчи ...
    Най - бичия вариант , в този момент е до към 1450
    Интересно ще е '' шампанизираното гуру'' как ше даде на задна после , като НОНСТОП рекламира НОВ ВРЪХ !!!!
    Мнуго ми е интересну ..... какви ще ги пелтечи , като потече сопола надолу към 1150 $
    Last edited by БАЦЕ; 01.02.2018, 19:29.

    Коментар


    • А тъпото на ралито беше, че трябваше да четем песни, възпяващи криптото.

      Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
      Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф

      Коментар


      • 18% ти го мериш от дъното през ноември 2016, защото така те кефи повече. Така и баба може да е анализатор. Избираш си дъно и винаги мериш спрямо него. Ако има ново дъно почваш да мериш от новото.

        Последните 12 месеца е от 1 февруари 2017 до сега. Т.е. от 1210 до 1346, което прави 11% в долари.

        А от момента, в който каза, че идва голямото рали, “ключовото” ниво от $1260, на 1 март 2017 до сега сме 6.8% нагоре.

        Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Златото за последните 12 месеца е нагоре с 18%, три пъти повече отколко твърдиш! Или да кажа, направо си лъжеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
          Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф
          Друг като тебе не съм срещал да се сърди на пазара. Иначе аз нито печеля нито губя. Остава дребния кеф, че се е сбъднало каквото съм мислил и то само след месец. Логиката не прощава, а туй ващо е чиста емоция.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Най-тъпото от тоя спад сега е, че хеитърите ще се развихрят и ще трябва да слушаме глупости, а пък Кескурляка направо ще хвърля на монитора от кеф

            Коментар


            • Бай Маринеца още тая нощ може да товари на 8500. Казах му, търпение, съвсем малко търпение трябва...
              https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets

              п.с. Не мога да откъсна поглед от приликата на Биткойнската графика и тая на лалетата от предното ми мнение. Не е истина просто!
              Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 19:13.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • бутай за свещеното 8531 казахххххххххххххххххххххххххх

                Коментар


                • лошо лошо изрелски биткойнажии а щеше до оди на 1000 боа и всички щяхме да плащаме с убиткойнил аби вие нистина сте много про,,,,,,,,,, . хяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                  Last edited by the architect; 01.02.2018, 19:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Ексъне, как е шампанското?

                    Златото за последните 12 месеца е цели 6% нагоре в долари. А в евро даже е надолу. Де го голямото рали?

                    А с долара какво стана? Нали преди два-три месеца казваше, че ще катери минимум до 1.10?

                    А американските банки? Нали щели да падат? Преди година така разправяше. И Гугъл казваше тогава, че щял да пада. И още, че Lockheed Martin била кофти инвестиция.

                    Пък за Дау да не говорим, от февруари миналата година все опяваш как ще има голяма корекция...

                    От тебе по-силен контра индикатор не съм виждал във форума.

                    Основната ти сила е в заяждането и троленето. Поздрави на Тавекс.


                    Златото за последните 12 месеца е нагоре с 18%, три пъти повече отколко твърдиш! Или да кажа, направо си лъжеш.
                    Огромната част от нещата, които съм писал са златото.

                    За Дау съм си позволил да кажа, че от 23600-4000 следва да започне корекция и могат да се откриват много плахи къси позиции. Факт е, че сме 10% нагоре, но точно за това съм казвал "плахи" позиции до пробив на подкрепа. Казвал съм го всеки път, когато съм споменавал ситуацията.

                    Евро/долар никога не съм си позволявал да правя конкретни прогнози, а по-скори мои размишления. На база интензитета на ралито, за което има сетъп, при негово изпълнение, доларът трудно ще смогне да пада толкова бързо, за да има ясно изразена корелация. Ситуацията все още е такава, но вече проби важна подкрепа, така че на практика си поразчисти терена да реагира горе-долу "адекватно", ако ралито при златото се случи.

                    От Lockheed Martin ти специално вероятно ще ревеш много преди тези, които почуаваш тук за бъдещето на Биткойн. Съветвам те да не предизвикваш съдбата и да не напомняш на хората, че ги държиш. Даже аз бях забравил-

                    С тавекса се поизтъркваш леко. Ако тръгна аз да ти лепя етикети на база твоите възгледи и прочее, няма да е красиво. Разбира се, имаш късметът да си ниска топка и да ти се разминава в това отношение.


                    Коментар


                    • битконажии от израеееееееееееееееееееелллллллллллллллллллллл
                      върви ли еверйската ви крипто валута . фалира ли ви фалира ли ви . така се радвам за вас . хяхяхяяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • Вероятно в следващите дни може да изгърми още някоя борсичка както по принцип взе да става след такива спадове.

                        Коментар


                        • Oткрийте 9-те разлики:

                          Bitcoin


                          1637 Холандия - Балон при лалетата
                          В Холандия, лалетата са били изключителна рядкост по това време. Символ на просперитет! Най-скъпите лалета са били продадени на цени 15 до 20 пъти годишната заплата на квалифициран майстор (занаятчия). Цените се покачват с ужасяващите 5900% (за едно цвете?!).





                          1720 Южно морска компания (South Sea Company)
                          Британското акционерно дружество и публично частно партньорство е създадено, за да се консолидира и да се намали цената на дълга. На обществеността, обаче, е показано като възможност за растеж заради монопол върху търговията с Южна Америка. Но, реално това е било невъзможно, тъй като Испания има контрол върху този континент по това време. Цените се покачват 750%.





                          1720 Компания Мисисипи
                          Банка и търговска фирма с монопол върху френската външна търговия, преувеличават твърденията за богатството на френската колония Луизиана, довело до дива спекулация с акции на компанията.





                          1846 Железопътна мания
                          Спекулативно вдигане на цените на акциите на железопътния транспорт във Великобритания. Цената се вдига 100%.




                          1886-92 Encilhamento ("Mounting")
                          Икономически балон в Бразилия, улеснен от новия банков закон, който е бил предназначен за стимулиране на индустриализацията, но това насърчило появата на необуздани спекулации около IPO-та и други борсови практики.

                          1920 Бум на цените на земя във Флорида
                          Спекулативно покачване на цените на земя във Флориса, САЩ - цените се покачват 400%.




                          1969-70 Балона "Посейдон"
                          Балон на цените на акциите в Австралия на фирма, собственик на мина Посейдон за добив на никел. Спекулацията е била заради ново находище на никел по време, в което никелът е бил в недостиг в световен мащаб. Покачването е с 34 900%.



                          цени на акциите на Посейдон


                          1980-90 Японският балон (The Japanese land bubble)
                          Изобилие на ликвидност, финансова дерегулация, парична политика и еуфория по отношение на бъдещите перспективи за растеж доведе до спекулациите на фондовите и пазарите на недвижими имоти. Цените се вдигат 500%.





                          1997-2000 Балона Dot-com
                          Спекулативното вдигане на цените на акциите на всички технологични компании и най-вече на тази заети в интернет бизнеса. Покачване на цената 606%.










                          http://www.portmoneto.com/mobile/index.php?t=798
                          Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 18:44.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                            Имам едно питане към песимистите Защо смятате, че в момента пада и защо смятате, че този спад ще продължи до 8000/5000/2000/0? Ама конкретно питам, тоест не да ми казвате, че криптото е нищо, а някакъв аргумент за сегашната ситуация.
                            И какво очакваш, някой да те успокои, че е нещо, ама никой не го ползва като пари в реалния живот. И не знае за каквото и да е практическо приложение, освен купуване на копачка.
                            Kaзва се положителна обратна връзка в техниката, и дяволска спирала в икономиката. Като се купува само защото всички купуват и поскъпва... обратното е също толкова валидно. Като си видиш "инвестицията" наполовина, и HODL почва да се изпарява като надежда.
                            Първоначално изпратено от money
                            Иване, трябва да си либертарианец. Зареди се с либертарианска идеология и от там всичко ще си дойде на мястото. Ще започнеш да ги редиш приказките като Хиксмана.
                            To за малко се размина и аз да пусна един пореден шит от прясно компилиран сорс по избор. Ама нещо ми се гади от тия безумни реклами. Не мога да лъжа бабки да си фърлят парите, не мога и да съчинявам парадигмична модерна поезия. Особено след като знам как работи вътре!
                            Last edited by IvanTerziev; 01.02.2018, 18:26.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Ексъне, как е шампанското?

                              Златото за последните 12 месеца е цели 6% нагоре в долари. А в евро даже е надолу. Де го голямото рали?

                              А с долара какво стана? Нали преди два-три месеца казваше, че ще катери минимум до 1.10?

                              А американските банки? Нали щели да падат? Преди година така разправяше. И Гугъл казваше тогава, че щял да пада. И още, че Lockheed Martin била кофти инвестиция.

                              Пък за Дау да не говорим, от февруари миналата година все опяваш как ще има голяма корекция...

                              От тебе по-силен контра индикатор не съм виждал във форума.

                              Основната ти сила е в заяждането и троленето. Поздрави на Тавекс.


                              Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                              Моят съвет /даже не знам на кого го давам/ е да правиш обратното на съветите на господина. Доказано, имаш по-голям шанс за успех - доказал се е като добър контра индикатор, особено около дъна.
                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Моят съвет е да копаеш и да продаваш без да инвестираш в карти. Гледай да си вземеш парите и ако има печалба - добре.
                                Моят съвет /даже не знам на кого го давам/ е да правиш обратното на съветите на господина. Доказано, имаш по-голям шанс за успех - доказал се е като добър контра индикатор, особено около дъна.
                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X