IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дебело,двуцифрено червено.....

    Ще има и инерция това слизане,както при качването

    въпросът е дей дъното
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

      Ти като си умен ,защо си само с 9000 $ и то не твои пари /поне така беше писал/.Вкарай повече.
      9000 евро в крипто и то само за търговия и без левъридж - не са малко пари. Аз бих го нарекъл риск мениджмънт. Да влезеш all in в крипто е меко казано безумно. Не знам вие какви милиони въртите по борсите, ама не ми се струва, че сте ги набили всичките в един вид активи.

      Коментар


      • Не съм специалист.Копирано от друг сайт

        Коментар


        • Тъй де, директно са го казали на шараните:

          Crypto coin company ‘disappears with millions’, leaving one-word message: ‘Penis’

          Kaто има кеш за вземане и цените растат:


          Като почне да пада:

          http://metro.co.uk/2018/01/29/crypto...penis-7270455/
          Last edited by IvanTerziev; 02.02.2018, 13:54.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Айде бай Маринец! Под 8500 за кеска, както обещах! За разлика от Монопола си спазвам обещанията. Неска има - утре нема! Ще свършат! Вкарвай самосвала на заден и фъргай с голямата лопата, и се надай да стане 100К ...


            Баси Рипълът поевтинял 5,2 пъти... Голям подарък си направиха за Коледа мойте познати! И Етерът се срина. Черен петък неска, утре няма
            Last edited by IvanTerziev; 02.02.2018, 13:43.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Спрямо края на миналата година обезценката е вече около -58%. Предполагам, че спекулантите, които са купували преди няколко месеца са вътрешно с двата крака.
              Спрямо Февруари 2017 ръстът е около 800%. Какъв е коментара за спекулантите, купили тогава?

              Коментар


              • Личните спорове си ги водете на лични съобщения!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Монопола ме знае каква ми е играта, баш на клакьори да показвам - не мерси!
                  Боли ме мене '' бацето '' , каква ти е ''играта''
                  Нали се направи на ''пич'' на 11700 $ , иска да ти показвам ''къси ''
                  Сигурен , че ще расте .....
                  Имаш понятие от графика и трейд , колко кучето ми
                  Монопола - вика - ме знае ... мухахахахахахахаахахахах
                  Абе , такива като теб , ако не съблечат до голо - кой , бееееееее




                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Умен съм, 1. щото не рискувам мои и 2. щото съм ги изкарал
                    3. щото и най-голямата тъпня да извършиш, по никакъв начин няма да си признаеш, че си се минал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Умен съм, 1. щото не рискувам мои и 2. щото съм ги изкарал
                      Предполагам е так.Като си умен значи си изкарал доста пари,като смяташ,че в койните има хляб,логично е да вкараш много,за да изкараш много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                        Щото е форумен ербап
                        Да е показал сделката , както изисква от другите при спор ?
                        Най вероятно 9000€ е виждал , когато са продавали фамилните ниви.......
                        Може и 9300
                        Монопола ме знае каква ми е играта, баш на клакьори да показвам - не мерси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                          Хахахахахахахахахахахах .......
                          Кретена , това си го на писал на 11700 $
                          Леко , заядливата и с предизвикателна убеденост , че ще стане обратното
                          Както казах - не търгувам бития кон ( човек не може да търгува всичко , което има графика , но поглед може да хвърли и да си даде прогнозата - 8000$$ )
                          Та , дано не си излезнал мъж на място и да си влезнал на дълги, както е видно от поста ти от него момент (11700)
                          И стискай бузи от 8000/ 7500 да отлепи с ряз , яко , видимо ....
                          Че тръгне ли хоризонтално , смятай - корекция .
                          И после - 5000 / 4300 . От 9000 -те ти $ и за семки нема да остане

                          Та колко часа са от 28.01 / 18:45 ???
                          И дали бих ''издържал'' ?
                          Къ мислиш ?
                          Мислим че пак ще направя 3 бона в евро и през Февруари, не ми трябва да влизам в позиции (щото съм умен) - вече подчертах че не търгувам директно
                          Мисля че не би издържал - затова и не си в играта и не правиш пари. Както ти, така и още няколко дето само гледате като гладно сигане пред баничарница

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Ти като си умен ,защо си само с 9000 $ и то не твои пари /поне така беше писал/.Вкарай повече.
                            Умен съм, 1. щото не рискувам мои и 2. щото съм ги изкарал

                            Коментар


                            • Най-тъпото нещо в момента е да се купува от някакви въображаеми нива. Койна пада яко, току виж следващата спирка се окаже 5000 и подмине 8000 като пътен знак. В момента койнаджиите по света изпаднаха в някакъв транс. Разправят наляво и надясно как биткойна достига 50 000 и това е следващата спирка а догодина на тази дате ще видим и 100 бона

                              You fail to understand that during a mania period anything is possible. Once the manias back is broken the story is over. What once was a real possibility is now just projecting. You need to understand that there is nothing on the horizon.

                              и такива като Ексмена

                              And i suppose in a week all India , South Korea , Japan will understand that they were shaking theirs own nations , makes them sell and sell and became more poor than ever.

                              тва последното даже няма какво да го коментирам. Три нации зависият от биткойна...... просто като чели наистина има някакви секти дето облъчват хората с огромни глупости. Нашите приятели от форума твърдят как това било днк, как прогнозира бъдещето 5 години напред


                              Calvary greetings all, this is just to inform you that we will NEVER see $10,000 again in 2018... . Good luck buying this trash, if you're smart -- you'll be selling at every jump - айде успешен ден на всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Спрямо края на миналата година обезценката е вече около -58%. Предполагам, че спекулантите, които са купували преди няколко месеца са вътрешно с двата крака.
                                Те не са много и са с малки суми.Основно пишат миньори,които търсят баламурници да им купиват нищото.

                                Коментар

                                Working...
                                X