IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не мисля, че адаптират. По-скоро смятам, че изначално подценяват нещата. Нали си представяш как на мега важните финансисти им звучи Сатоши? Те са велики великани и т.н. И така лекичко биткоинчето държи Банките ще ползват блокчеин, но за техните си нужди. За съвсем друго говоря аз - при добро развитие на нещата тези банки просто няма да ни трябват.

    Коментар


    • Монополе, банки и правителства просто адаптират технологията, като задържат нещата до тоя момент...

      Коментар


      • Стамен много се забави да отвори Идеята на крипто.бг е добра, не влязох в детайли, само криптолев нещо не схващам защо трябва да има, но и наистина не съм гледал детайлите. Честно да ви кажа - банките нямат никакъв шанс в тая борба. Все още правителствата на по-големите държави могат да навредят сериозно на криптото, но мисля, че в сравнително кратък срок и те няма да могат. И наистина не разбирам нелепите държавни служители в разни министерства, данъчни и подобни администрации и регулатори защо не вземат да ползват предимствата които предлага блокчеина като счетоводна книга. Това би решило толкова много проблеми на сива икономика, пране на пари и всякакви такива.
        В момента са необходими просто кликове на мишката за да проследиш пътя на някакво количество биткоини през всички портфейли през които са минали. И това става на едно единствено място, в един сайт баси. Света би трябвало да върви по пътя на това да намери механизъм при които портфейлите да са с видими за съответните данъчни и финансови администрации собственици, тоест да е абсолютно видно кой, кога и колко пари ми е дал. Това през банкови сметки е много, много трудно, особено ако трябва да се следи пътя на парите. В блокчеин мрежата е супер лесно. И вместо да обясняват глупости поне да вземат да схванат простичките неща...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Слага стопове на входа и гледа мача.. иначе си прав.
          Само глупакът, прекалил с маржина, слага стопове!

          Коментар


          • Нещо интересно и от България. Crypto.bg ще работи отново, благодарение на P2P платформата си. Едно алтернативно решение на регулациите.
            https://coinsvision.com/%D0%BA%D1%80...1%D1%82%D0%B0/

            Коментар


            • Едно от красивите неща в човека е че може да вярва, да държи вяра в нещо Ако нещото е надматериално разбира се.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                абе биткойна 10000 ли стигнА

                явно никой не е пуснал дълги щом не се радвате . само аз се радвам
                И Пирона е щастлив, нали махна късите

                ПП: излекували са те, кат гледам? ХЯХЯ?

                Коментар


                • абе биткойна 10000 ли стигнА

                  явно никой не е пуснал дълги щом не се радвате . само аз се радвам

                  Коментар


                  • Чак ми е развълнувано сега накъде ще отидем 10 000 подкрепа ли ще е, съпротива ли ще е, бичи капан ли ще е?
                    Като да ми се струва, че е възможно да се закрепи някъде към 13-14к за по-дълго време, ако стигне до там. Това е средата може би, защото върха беше 18 000 реално, 20 стигна за един ден примерно, както и дъното беше около 7000, под 6 падна за няколко часа. Та ако продължим нагоре очаквам някакъв реиндж за поне месец между 12 000 - 15 000 долара.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                      Моята работа няма да я бъде, изчезвам.
                      Дано не се анихилираш само де За къси - още 4-5 часа и тогава, сега шансът е на страната на дългите в тая част от денонощието.

                      Коментар


                      • Моята работа няма да я бъде, изчезвам.

                        Коментар


                        • Върнах всички къси на фронтовата линия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                            Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?
                            Слага стопове на входа и гледа мача.. иначе си прав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?
                              Абе не съм венчан за позицията, даже прибрах една част, прекалено се изсули.

                              Коментар


                              • Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?

                                Коментар

                                Working...
                                X