IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Връй обясни на познатите ми де продадоха по Коледа гарсониерата на баба си - колко струват койновете.
    А ти - на ония дето получаваха по $6 месечна заплата през 1997а

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola
      Кескурляк долен, стига лъга тук като циганин бре Продали гарсонерата, абе ти верно си тотален .........
      Само ти ли нямаш познати кеско-инвестори?
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Вземи сега банкнота от 100 лева и иди в Гърция да си напазаруваш. Ще видиш точно колко струват - нула Това им е реалната стойност, на всички пари от комодити-валутите насам. А сега иди го обясни на някой дядо...
        От всичките ти голословия стана ясно само едно - обясняваш на другите неща, от които си нямаш никакво понятие.
        Във всички съседни страни в пограничните части с България - лева си върви.

        Скокни до Кавала и веднага ще ти вземат 100-те лв. Или до Одрин.

        В крайна сметка това върши "практична" работа на дядото от едната страна на границата - да отиде от другата страна на границата и да си напазарува.

        Коментар


        • О сега прочетох, че дърпал сорса и си имал крипто Да си подърпаш друго само можеш ти Успя ли да намериш сорса на биткоин, че до скоро обяснява как той всъщност не бил публичен и искаше тука линкове да ти пращаме. Програмиста-предприемач Пичове, как издържате наистина на тоя?

          Коментар


          • Връй обясни на познатите ми де продадоха по Коледа гарсониерата на баба си - колко струват койновете.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Казах, че нямам обяснение.
              Вземи сега банкнота от 100 лева и иди в Гърция да си напазаруваш. Ще видиш точно колко струват - нула Това им е реалната стойност, на всички пари от комодити-валутите насам. А сега иди го обясни на някой дядо...
              От всичките ти голословия стана ясно само едно - обясняваш на другите неща, от които си нямаш никакво понятие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Обясни това :
                Казах, че нямам обяснение.

                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Винаги ми е било трудно да обясня на някой дядо що аджеба някой ще даде реални пари за крипто. И за мене си нямам обяснение.
                  Обясни това :

                  https://coinmarketcap.com/currencies/jesus-coin/

                  15 милки за два дена.

                  Лапайте още мухите, хората пари правят.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    мисля, че сега вече ще пожънеш овациите
                    Винаги ми е било трудно да обясня на някой дядо що аджеба някой ще даде реални пари за крипто. И за мене си нямам обяснение.

                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Тия 40-те хубаво подпират пазара, но няма ли в един момент да си кажат “имаме” “монети” и какво от това. Дай да продадем да видим дали наистина имаме нещо.

                      Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Интересно, мислех, че свободното падане ще продължи но засега се отлага Може би има 40 милиардера, които са допълвали!!?? паживем увидем. Архитекта - признай си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Е па безплатно си е. Дърпаш сорса и си имаш колкото криптота искаш.
                        мисля, че сега вече ще пожънеш овациите
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Нещо си се объркал, че криптотъо е безплатно
                          Е па безплатно си е. Дърпаш сорса и си имаш колкото криптота искаш.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Интересно, мислех, че свободното падане ще продължи но засега се отлага Може би има 40 милиардера, които са допълвали!!?? паживем увидем. Архитекта - признай си
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Това е порока, ама като са си лобирали закони и щеш нещеш ще ги ползваш насила тия банки! Ако не бяхте толкова алчни фанатици сега криптото щеше да е наистина използваемо.
                              Нещо си се объркал, че криптотъо е безплатно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                                Гросов,

                                специално като за тебе има цял един сайт с подобни корелации

                                http://tylervigen.com/spurious-correlations

                                Enjoy
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X