IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Реших да отворя назад темата да видя какво ли ще е Произволно отворих някакви задни страници, едната беше през 2013, другата 2014 и разни форумни герои громят с жарки слова тая балонизирана пирамида биткоин 2013 се коментира супер надутата цена от 25 долара и какъв балък трябва да си за да купиш, а пък копането е пълно безумие. Интересно, че не съм видял кой да е от писалите тогава да напише поне едно "абе еби му ....., не бях прав". И след още 4-5 години ще е пак така - кескурляка няма да го помни никой, но пък ще има други такива умни. Толкова мога да ви кажа за балона, пирамидата и т.н. Единствено съжалявам, че тогава не взех на сериозно цялото нещо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      IvanTerziev - може да са кески обаче ги купуват и опашка правят за тях, с карти виза ги купуват без да искат.Хакнали са системата на Виза от Койнбейс и Виза им се обесняват.
      Visa confirms Coinbase wasn’t at fault for overcharging users

      Over the last two days, some customers who used a credit or debit card at Coinbase may have seen duplicate transactions posted to their cardholder accounts.

      This issue was not caused by Coinbase.

      Worldpay and Coinbase have been working with Visa and Visa issuing banks to ensure that the duplicate transactions have been reversed and appropriate credits have been posted to cardholder accounts. All reversal transactions have now been issued, and should appear on customers’ credit card and debit card accounts within the next few days. We believe the majority of these reversals have already posted to accounts. If you continue to have problems with your credit or debit card account after this reversal period, including issues relating to card fees or charges, we encourage you to contact your card issuing bank.

      We deeply regret any inconvenience this may have caused customers.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение





        П.С. Бях написал нормален коментар, но това изречение просто не го заслужава...
        Би трябвало да си разбрал поне това, че с вас крипто талибаните никога няма да имаме обща приказка. Що талибани - ами оня ден пуснах статия дето заплашвали топ икономист, че щели да го убиват ако не повтаря мантрите за крайния брой кески, ами седнал да прочете за кво аджеба иде реч.
        Вкопчили сте се в пустата цена, без да ви интересува какво седи зад това. Мен пък ме интересува бъдещето на всичко това. И не, не е проект с 5 транзакции в секунда максимум. Крипто долар бил Биткойн, ми то на локалния Кауфланд не може да отработи касата бе!

        Безработен предприемач съм бил (WTF???), псуваме се всеки ден с монопола, щото ме интересува чисто техническото естество на най-тъпия балон в историята. И Мохамед койн съм готов да пусна, ама поне да има нещо досега дето малко от малко става за крипто кеш! Дето и да ровна като Радикса в случая - и се оказва брутален скам.

        И понеже малко сложно се изразявам - за такива като тебе Биткойн е ДНК дето прогнозира с 95% вероятност икономиката занапред, койните са краен брой за капак на 700 -те умрели валути, и земята е плоска.
        Да беше се качил на самолет, да видиш кривината на хоризонта в илюминатора!

        Няма ли да ходите да убивате собственика на coinmarketcap, че не е качил eMunie и Radix на сайта си?
        Last edited by IvanTerziev; 17.02.2018, 14:10.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Начи ресърчвам и се чудя коя валута да дръпна като база...




          П.С. Бях написал нормален коментар, но това изречение просто не го заслужава...
          Last edited by Xman1; 17.02.2018, 13:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            Ох БНБ са ми любимите Банката регулатор, която допусна най-големият престъпен фалит на банка в историята на целия свят на база на загубата на глава от населението и Директора на която банка регулатор не понесе никакви последствия за това и която банка регулатор продължава да твърди, че всъщност не е сгрешила и за миг, ме предупреждава, че липсата на регулация е опасна Щом БНБ предупреждава - продавам всичко!
            Явно не са в далаверата, която им конкурентна.

            Коментар


            • Начи ресърчвам и се чудя коя валута да дръпна като база, и да пипна това онова, че да става за истински кеш. Radix правят бомбастични обещания. Кво да видя - пуснал я мушмурокът, дето пусна и eMunie. В ранните си години тоз младеж се фалеше по форумите как скамнал тоя и оня. Преди криптосите още. И със снимка се изтипосал нашия, и сега пак него гледам.
              https://forum.radix.global/threads/radix-ico.4479/
              Radix както и eMunie не са ги пуснали в coinmarketcap, което е и правилно!
              Честито на печелившите!
              Last edited by IvanTerziev; 17.02.2018, 12:07.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Ох БНБ са ми любимите Банката регулатор, която допусна най-големият престъпен фалит на банка в историята на целия свят на база на загубата на глава от населението и Директора на която банка регулатор не понесе никакви последствия за това и която банка регулатор продължава да твърди, че всъщност не е сгрешила и за миг, ме предупреждава, че липсата на регулация е опасна Щом БНБ предупреждава - продавам всичко!

                Коментар


                • http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=214293

                  Коментар


                  • IvanTerziev - може да са кески обаче ги купуват и опашка правят за тях, с карти виза ги купуват без да искат.Хакнали са системата на Виза от Койнбейс и Виза им се обесняват.

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                      Ако и етера кажеш, че не става за нищо, ще те призная. Я кажи една друга система, която изобщо има смарт контракт функционалтност и обработва дори 2 договора в секунда. Егати дървения философ, все едно всяка технология трябва да поеме всички договори в света и то от раз. Понеже системата на Виза е почнала с 20 млн. транзакции на секунда.
                      Хаха, яко! Разлаях кучетата. Значи повечето от новите имат смарт контракти, щото копират от етера.
                      Чудя се коя валута да изкопирам, и да я пусна като кески койн, ей тъй за майтапа.
                      Безработен предприемач какво е? В смисъл предприемачите ходят на работа и имат шефове или как?
                      Биткойна вече стана новия долар, пък ти обяснявай кое за какво не става
                      Хаха, веселба. Етерът сигурно е станал новото евро Или рубла ще да е, Путин много се кефи на Виталик.
                      Лайквайте ми постовете, веселба голяма!
                      Last edited by IvanTerziev; 17.02.2018, 00:49.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Биткойна вече стана новия долар, пък ти обяснявай кое за какво не става
                        Супер-смешно е, гольо голев безработният предприемач точно да обяснява за крипто - и то през 2018та.
                        +101

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          С 20 договора в секунда ли ще става световен? Ония крипто котки му дойдоха нанагорно!
                          Ако и етера кажеш, че не става за нищо, ще те призная. Я кажи една друга система, която изобщо има смарт контракт функционалтност и обработва дори 2 договора в секунда. Егати дървения философ, все едно всяка технология трябва да поеме всички договори в света и то от раз. Понеже системата на Виза е почнала с 20 млн. транзакции на секунда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Биткойн не става за световен кеш. Чак да се занули не, винаги ще има антиквари да го купуват. Етера също не става за световен кеш, между другото. 20 транзакции на секунда са пълна смехория.
                            Тъкмо се чудех как да кръстя нова валута, Мохамед койн беше много добро предложение . Баси ше зема да си седна на гъза и ще си билдна монетка, ама после с рекламата ми е тегаво.
                            Биткойна вече стана новия долар, пък ти обяснявай кое за какво не става
                            Супер-смешно е, гольо голев безработният предприемач точно да обяснява за крипто - и то през 2018та.

                            Коментар


                            • С 20 договора в секунда ли ще става световен? Ония крипто котки му дойдоха нанагорно!
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Биткойн не става за световен кеш. Чак да се занули не, винаги ще има антиквари да го купуват. Етера също не става за световен кеш, между другото. 20 транзакции на секунда са пълна смехория.
                                Тъкмо се чудех как да кръстя нова валута, Мохамед койн беше много добро предложение . Баси ше зема да си седна на гъза и ще си билдна монетка, ама после с рекламата ми е тегаво.
                                Че то етера не се и опитва да става кеш - иска да стане световен сървър. И да обработва "умни" договори.

                                Коментар

                                Working...
                                X