IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чак ми е развълнувано сега накъде ще отидем 10 000 подкрепа ли ще е, съпротива ли ще е, бичи капан ли ще е?
    Като да ми се струва, че е възможно да се закрепи някъде към 13-14к за по-дълго време, ако стигне до там. Това е средата може би, защото върха беше 18 000 реално, 20 стигна за един ден примерно, както и дъното беше около 7000, под 6 падна за няколко часа. Та ако продължим нагоре очаквам някакъв реиндж за поне месец между 12 000 - 15 000 долара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
      Моята работа няма да я бъде, изчезвам.
      Дано не се анихилираш само де За къси - още 4-5 часа и тогава, сега шансът е на страната на дългите в тая част от денонощието.

      Коментар


      • Моята работа няма да я бъде, изчезвам.

        Коментар


        • Върнах всички къси на фронтовата линия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?
            Слага стопове на входа и гледа мача.. иначе си прав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?
              Абе не съм венчан за позицията, даже прибрах една част, прекалено се изсули.

              Коментар


              • Абе в момента е много на кантар работата, аз лично бих се въздържал от покупки или продажби Не е ли малко смело скъсяването?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                  Усилих позицията.
                  Ще се сетиш

                  Коментар


                  • Усилих позицията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      До довечера ще пуснеш второ, като ти гръмне стопчето Къси се пускат късно вечер, ако ще скалпираш или дейтрейд...
                      Ако беше го казал по рано, нямаше да върша глупости, ама тъй и тъй съм ги започнал пуснах още едно.

                      Коментар


                      • Нямаше ме няколко дни, първо една гнусна на кескурляка и после да разгледам темата
                        Лаиткоина гърми заради litepay, не заради форка. Ако LitePay се случи по начина по който изглежда сега това ще реши проблема с плащанията с крипто почти напълно. Форковете за мен лично са златото на глупците - по-скоро не ми харесва идеята на чужд гръб да извличаш ползи, нищо общо няма с лаиткойна тоя форк дето сега се шуми за него, ни екип, ни алгоритъм, ама наистина нищо общо, просто някой е решил да си направи нова монета и решава да си спести труда да наложи продукт и айде - форк.
                        Но пък са пари от въздуха, така че няма да имам избор освен да ги взема

                        П.С. Видях, че "предприемача-програмист" се информира за технологичния свят от вести.бг Велико!
                        Кескурляк - ти си безработен и безполезен като циганин, да си знаеш просто.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          За това се изисква доста смелост... особено когато се очаква да се обърне тренда отново нагоре...

                          Не сме около върха... защото върха е към 20 000$.

                          Според моите изчисления 2018-а трябва да завърши с пазарна капитализация над 1Т за всички криптовалути. (1Т е най-песимистичния вариант).
                          Е имам пред вид локален връх, все пак от време на време има нужда от почивка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                            Пуснах му първото късо на Биткойнчето, май сме около върха.

                            За това се изисква доста смелост... особено когато се очаква да се обърне тренда отново нагоре...

                            Не сме около върха... защото върха е към 20 000$.

                            Според моите изчисления 2018-а трябва да завърши с пазарна капитализация над 1Т за всички криптовалути. (1Т е най-песимистичния вариант).
                            Last edited by Xman1; 15.02.2018, 11:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                              До неделя поне предполагам ще върви нагоре - много търговия има в момента заради лайткойните.
                              Разбира се може и така да стане, но мисля че до няколко часа ще обърне, така че си пускам порцйките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                                Пуснах му първото късо на Биткойнчето, май сме около върха.
                                До неделя поне предполагам ще върви нагоре - много търговия има в момента заради лайткойните.

                                Коментар

                                Working...
                                X