IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Иван Терзиев също постоянно го апострофират, че нищо не разбира. Както и всеки дръзнал да нарече нещата с истинските им имена.

    Изобщо, рефренът “вие нищо не разбирате” е типичен за биткойнерите. Според мене проблемът е, че Иван Терзиев разбира прекалено техническата страна на нещата.

    Бих казал, че ние критиците сме доста по-деликатни, въпреки че доста от аргументите на феновете са откровени небивалици.

    Коментар


    • Добър ден, ще помоля IvanTerziev да спре да апострофира всяко мнение на останалите потребители и да им търси сметка какво и защо правят, и да им обяснява дали правят глупости или не. Спрете да пишете единствено с цел да анализирате чуждите постъпки.
      Ако имате да кажете нещо конкретно по темата, несвързано с действията на останалите - направете го. Ако ще пишете само за да наливате акъл на някого и да му обяснявате, че не е прав - престанете.
      रादोस्त

      Коментар


      • Всички са се впуснали в усъвършенстване така че да могат да се правят голям брой транзакции, от такова нещо въобще няма нужда. Не ни трябват и глобални койни. Проблема при койните е същия като при парите - не са обезпечени по никакъв начин и липсва всякакъв пряк ангажимент, или те са понци което прецеква тези които създават нещата за сметка на тарикатите които ги емитират тези пари. Съответно играта на емитиращите е системата да попива - поема повече от техните пари пълни с "въздух" и в същото време наличие на постоянно търсене на въздуха от такива които са го взели в заем. Но има обезпечени неща - парчета които не би трябвало да са пълни с въздух и това са акциите. Целта е тези парчета в дигитален вариант да се търгуват децентрализирано и да не се манипулират на "регулирани" борси, за целта обаче има нужда от софтуер който да не е централизират и да е борсата на която се търгуват тези парчета акции. Бързина трябва но за този софт, той трябва да поема голям брой транзакции а за отделните акции няма нужда да се прехвърлят супербързо, защото няма да са чак толкова много транзакции. Хората ще ги използват за съхранение на стойността на парите, защото това което неизбежно ще се случи са отрицателни лихви при парите и тези лихви няма да са промили а сериозни проценти. Не казвам че всичко това ще стане в обозримо бъдеще.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Венецуела пусна ли своята крипто валута ''Petro'',и евентуално от къде може да се купи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev
            Туй дето го правите е самоцелна дива спекула. .
            Ама наистина си болен от нещо.
            Във форума на спекулантите им са кара, че били спекулирали !!!!!
            Иди на Бойко да му са скараш, че е от ГЕРБ, може да имаш по голям успех....
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev
              Туй дето го правите е самоцелна дива спекула. При това ни едно досега не става за истински кеш. Рипълите бачкат по въпроса да постигнат огромен брой транзакции в секунда. Kaто го направят ще дръпна сорса и ще пусна кески койн.

              Вече са го направили... децентрализирания Рипъл се казва Stellar.


              Повечето неща за които ти си мислиш, че "никой не се е досетил", са направени много отдавна. Мисля че си в голяма заблуда относно това как се прави успешна нова монета... отмина времето в което можеш просто да клонираш някоя валута и да спечелиш милиони... ако се забавиш още някоя друга година с "Кески койн"... по-добре изобщо да се откажеш.
              Last edited by Xman1; 19.02.2018, 00:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Що са ти толкоз много валути?
                Има напредък, вече термина е ВАЛУТА..
                Ща излекуваме, само бъди пациент...
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Пичуе, верно кой шит купувате в момента?
                  Кажете какво да се пазарува.

                  И в този ред на мисли... Ей ми ги 200-тата долара, след като извадих 200 долара и пратих на синковеца 100 долара, да го правя търговец. Ама той ходъл-ва. А, и в Binance има 100 кинта, да пазя място.

                  http://prntscr.com/igi08k

                  p.p.

                  Не им вярвам от 6 кинта. Не им вярвах и на 20 000. Не им вярвам и сега

                  Тва не ми пречи да си ги търгувам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Агнетата ги гледат чобаните, ловците гърмят по едно агне и правят банкет.

                    Аз ако можех да програмирам на койн маркета нямаше да са 1 500 монети а 15 500 и всички гаражи в квартала щяха да са борси.

                    А не да лалам колко съм професионалист програмис.
                    Да си пуснеш монета не ти трябва да програмираш. Точиш сорса, пипнеш 1-2 стринга и си ти!
                    Що са ти толкоз много валути?

                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Ирония се казва. Сложна словесна форма. Не е за всеки.
                      Агнетата се отглеждат, не се ловят, до колкото знам.
                      Агнетата ги гледат чобаните, ловците гърмят по едно агне и правят банкет.

                      Аз ако можех да програмирам на койн маркета нямаше да са 1 500 монети а 15 500 и всички гаражи в квартала щяха да са борси.

                      А не да лалам колко съм професионалист програмис.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                        Мисионерът пак обяснява на канибалите как да обичат ближния.

                        Тука е форум на ловци на агнета. Продължавай да пишеш, че ядът агнето неправилно.
                        Ирония се казва. Сложна словесна форма. Не е за всеки.
                        Агнетата се отглеждат, не се ловят, до колкото знам.
                        Last edited by IvanTerziev; 18.02.2018, 19:44.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Айде модераторите да махнат всички дето не вярват в парадигмите, ДНК-та и прогнози с 95%, и да се вдигне нивото на темата, според монопола. Важно е да има кой да му купува виртуалните цифрички, истината не е важна. Ще правим технически анализ на нищо, и ще се залъгваме как половин трилион койнчета ще свършат и трябва да се купува. Тъй сме научени от едно време - щом са пуснали нещо трябва да се купи, щото ще свърши.
                          Новата генерация криптоси трябва да е забранена тема, и само за чудото на Сатоши Виталик и светаго Рипъл да се чува. И за ИИ в елементарните копачки (това са супер опростени процесори, дето за друго освен хешове не стават).
                          Мисионерът пак обяснява на канибалите как да обичат ближния.

                          Тука е форум на ловци на агнета. Продължавай да пишеш, че ядът агнето неправилно.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Айде модераторите да махнат всички дето не вярват в парадигмите, ДНК-та и прогнози с 95%, и да се вдигне нивото на темата, според монопола. Важно е да има кой да му купува виртуалните цифрички, истината не е важна. Ще правим технически анализ на нищо, и ще се залъгваме как половин трилион койнчета ще свършат и трябва да се купува. Тъй сме научени от едно време - щом са пуснали нещо трябва да се купи, щото ще свърши.
                            Новата генерация криптоси трябва да е забранена тема, и само за чудото на Сатоши Виталик и светаго Рипъл да се чува. И за ИИ в елементарните копачки (това са супер опростени процесори, дето за друго освен хешове не стават).
                            Last edited by IvanTerziev; 18.02.2018, 18:38.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Някои хора тука са свръхчувствителни.

                              А в NYSE Архитектът може всеки ден да пуска безмислиците си, които са предимно обиди към мен. Но това е окей, нали.

                              А съвсем културни коментари в Биткойн били спам...

                              Браво на вас!

                              А и отделна тема за Бикой за по-здравомислещи също не може.
                              Last edited by Money; 18.02.2018, 16:41.

                              Коментар


                              • При повечето пукнати балони има подобен откат нагоре след пукането и слизането от върха. Тъкмо да зариби още хора преди голямото спускане. Така че умната.

                                Няма гаранция, че ще има още надуване. Според мене е малко вероятно, защото последното спускане беше като студен душ за спекулантите.

                                Първоначално изпратено от IvanTerziev
                                Никой не знае дали в момента не сме в пореден пик, както беше на 20+ К $. После има много плач и сополи, на който го уцели на дълги.

                                Коментар

                                Working...
                                X