IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

    Обясни това :
    Казах, че нямам обяснение.

    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Винаги ми е било трудно да обясня на някой дядо що аджеба някой ще даде реални пари за крипто. И за мене си нямам обяснение.
      Обясни това :

      https://coinmarketcap.com/currencies/jesus-coin/

      15 милки за два дена.

      Лапайте още мухите, хората пари правят.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мисля, че сега вече ще пожънеш овациите
        Винаги ми е било трудно да обясня на някой дядо що аджеба някой ще даде реални пари за крипто. И за мене си нямам обяснение.

        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Тия 40-те хубаво подпират пазара, но няма ли в един момент да си кажат “имаме” “монети” и какво от това. Дай да продадем да видим дали наистина имаме нещо.

          Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Интересно, мислех, че свободното падане ще продължи но засега се отлага Може би има 40 милиардера, които са допълвали!!?? паживем увидем. Архитекта - признай си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Е па безплатно си е. Дърпаш сорса и си имаш колкото криптота искаш.
            мисля, че сега вече ще пожънеш овациите
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Нещо си се объркал, че криптотъо е безплатно
              Е па безплатно си е. Дърпаш сорса и си имаш колкото криптота искаш.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Интересно, мислех, че свободното падане ще продължи но засега се отлага Може би има 40 милиардера, които са допълвали!!?? паживем увидем. Архитекта - признай си
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Това е порока, ама като са си лобирали закони и щеш нещеш ще ги ползваш насила тия банки! Ако не бяхте толкова алчни фанатици сега криптото щеше да е наистина използваемо.
                  Нещо си се объркал, че криптотъо е безплатно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                    Гросов,

                    специално като за тебе има цял един сайт с подобни корелации

                    http://tylervigen.com/spurious-correlations

                    Enjoy
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Така като го гледам тръгва нагоре когато "незнайни" бандюги хакнат и ограбят сметки за стотици милиони.Случайно или не това е положението.
                      Гросов,

                      специално като за тебе има цял един сайт с подобни корелации

                      http://tylervigen.com/spurious-correlations

                      Enjoy

                      Коментар


                      • Така като го гледам тръгва нагоре когато "незнайни" бандюги хакнат и ограбят сметки за стотици милиони.Случайно или не това е положението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                          ...Това е порока в системата и това ще промени криптото. И само гледай тогава как великите банкери ще свалят гащите и ще се чудят защо не печелят пари.
                          Това е порока, ама като са си лобирали закони и щеш нещеш ще ги ползваш насила тия банки! Ако не бяхте толкова алчни фанатици сега криптото щеше да е наистина използваемо.

                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            "света" може би, но тези с най-многото пари - едва ли.
                            Е точно това е разковничето според мен Дупките в законите и регулациите позволяващи пране на пари, пестене на данъци и всякакви такива не са оставени за теб и мен, а баш за големите тарикати. Само че блокчеина може лесно да направи така, че да няма анонимни и понеже е код може да е честен за всички. Да видим дали ще стане така. Така или иначе аз и тока си плащам на машините, та даже и данък на изкопаното. В момента го правя едва ли не на добра воля, а не би трябвало да е така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                              Не виждам как ще си прав. На първо място банките са кредитни институции - взимат депозити от много хора, обединяват и раздават кредит, поне в най-простия случай. Това няма да се промени от крипто и блокчейн. Все някой ще трябва да изпълнява ролята на банка. Виж преводите на пари и разплащанията може да отпаднат от техните задължения или поне да се разшири обхвата на фирмите, които го правят.
                              Разбира се, че е така Функцията на банките е да събират влогове и кредитират. Но на практика банките отдавна са спрели да бъдат само това и мисля, че в момента прекаляват с корпоративната си алчност, като печелят ужасно много пари от всякакви видове такси и таксички. Та в България още СЕПА няма, за какво да говорим повече. Още повече, че с регулациите за плащане в брой един човек става зависим от банките, не може да живееш без банки, няма как да си купиш кола без банка например. Имането на банкова сметка трявба да е свободен избор, а не задължение. БНБ се измъкна с безумието наречено Сметка за основни операции. Лобито е огромно и силно и държи всеки един от нас да бъде длъжен да е клиент на банка, дори да не иска да има депозит или да не му трябва кредит. А след като си длъжен да си клиент, те се възползват да слагат каквито решат такси за каквото решат. В доста банки вече има такси да си внесеш пари в личната сметка Това е порока в системата и това ще промени криптото. И само гледай тогава как великите банкери ще свалят гащите и ще се чудят защо не печелят пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                                Само глупакът, прекалил с маржина, слага стопове!
                                Само глупака влиза на маржин. Лично не познавам нито един направил пари от форекса дългосрочно.

                                Коментар

                                Working...
                                X