IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • що падаме бе . нали новите технологии са бъдещето и ще ни водят напред към светлото бъдеще

    абе тоааааааа оня красивия как беше ............. Сорос нали купуваше биткойни . онзи ден така разправяше

    Коментар


    • Евала Барби...!
      Тъкмо ще смениш климатиците това лято, че печките греят...

      Коментар


      • Графиките увиснали кат дедовия. Ех, кой прогнозираше 100 000 до средата на годината? Оня Макафи дори ще си реже едни работи в ефир, ако цената не стане милион след 2-3 години. Аааайде на кеските, неска има утре няма!
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Ново дънце скоро.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin
            Ти по спомен от миналата година сложи доста пари в коини- е еееееееее според приказките ти де. Сега с това изречение искаш да кажеш че или си лъгал, или си на тотална загуба и от яд говориш така
            Очевидно имаш Alzheimer в напреднала степен
            Вложих 2000 USD на 30/12/2017, изтеглих 40 000 USD между 17/12/2017 и 12/1/2018
            Понастоящем се въртят още някакви си 4 000 USD ето тук:
            https://www.hashnest.com/

            И винаги съм ви предупреждавал, че койните до две години ще изчезнат,
            но BlockChain технологията ще започне да се използва в много области.
            Last edited by barbaron; 03.06.2018, 11:36.

            Коментар


            • Е така се прави конференция.

              https://www.cnbc.com/2018/05/14/thos...promotion.html


              На конференцията за биткоин в Ню Йорк близо до нея били паркирани няколко Ламборджинита с идеята да стимулира участниците. Собственика на фирмата с Ламборджинита си признал че често ги наемат да ги паркира и до местата където се превеждат и други конференции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



                Според мен най-сериозните кандидати за 1-вото място са Етер и Биткойн Кеш.


                Оригиналния Биткойн няма да може да се развива с малките 1МБ блокове и ще се превърне в незначителна монета до няколко години.

                Просто в момента в който повечето хора осъзнаят, че 1МБ лимита не никакъв технологичен лимит, а чисто политически, ще се оттеглят от Биткойн и ще се прехвърлят към другите монети (всъщност това вече се случва от известно време).
                Не мисля че Етерума има шанс да измести Биткоин след като досега не го е направил, същото се отнася и за Даш, както и за ЗетКеша. За Биткоин Кеш - незнам дали ще успее да се пребори с негативната нагласа че е само "един клонинг", макар че в момента е много по-добър и удобен от първообраза си, а отделно предстоят още доста нововъведения.
                ЛайтКоина има изключително силна общност и с подходяш/добър маркетинг може да привлече много кеш - затова залагам на него.
                И тъй като мнението ми нищо не значи - поддържам наличности както и от двата твои Фаворита за Кралската Корона, така и Лайткоини + XMR, ETC, ZEC, DOGE, MAX, XPM, CHC, ETN, LCC, BTG и още някакви прашинки по борсите, че с толкова много портфейли не ми останаха компютри на които да ги инсталирам .....
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  А сега по-сериозно - скромното ми мнение е че Крипто света е в търсене на нов Крал!!! Един от възможните кандидати е Лайткоин!!! Може да е за много кратко (2-3 дни) а може и за години .....


                  Според мен най-сериозните кандидати за 1-вото място са Етер и Биткойн Кеш.


                  Оригиналния Биткойн няма да може да се развива с малките 1МБ блокове и ще се превърне в незначителна монета до няколко години.

                  Просто в момента в който повечето хора осъзнаят, че 1МБ лимита не никакъв технологичен лимит, а чисто политически, ще се оттеглят от Биткойн и ще се прехвърлят към другите монети (всъщност това вече се случва от известно време).
                  Last edited by Xman1; 21.05.2018, 03:09.

                  Коментар


                  • Добри Ютро!!!
                    #Bitcoin’ers prefer Lambos because Ferrari is owned by Fiat.
                    https://twitter.com/maxkeiser/status/997925114405638145

                    А сега по-сериозно - скромното ми мнение е че Крипто света е в търсене на нов Крал!!! Един от възможните кандидати е Лайткоин!!! Може да е за много кратко (2-3 дни) а може и за години .....
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Winter

                      Пада цената на добитото . За нея питах , дали ще расте
                      Да му мислят търгашите, при криптото имая саморегулиране и миньорите винаги са по-добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Winter
                        Дали ще започне да расте скоро .
                        Че той добивът си расте, какво му е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                          По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                          Кеска, пак си се изцепил в мрака. Невъзможно беше след средата на януари, когато и писах, че търся 1080-ки TI на нормална цена и веднага нЕкои `ора от форОма решиха, че съм ги купил на върха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                            По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                            Баш по Коледа търговията най-много вървеше

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                              По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.
                              Продавам копачка марка "PRAVA" маркирана Ti щото е с по така RAMo, ко и плащаш 20 кинта ама можеш да изкопаш гърне с жълтици.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                И аз искам да купя риг на полвин цена, ама няма.
                                Много е смешно хора като теб с нула опит в материята как коментирате на ангро
                                Вярно, че некоректно се изказах. Половин цена спрямо какво...
                                По Коледа беше почти невъзможно да си купиш копачка. Сега е много по-ларж.

                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X