IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Грешка - койните са "акциите" на блокчейна. Има ли едното, има и другото.
    Ясно ми е, че нищо не си разбрал за BlockChain технологията.
    Не за теб, а за любознателните, които имат нещо между ушите си, давам този линк:
    https://www.quora.com/What-are-non-B...ain-technology

    Коментар


    • Колко TON-a ви дадоха, аз отпреди март следя тоя руснак. Пробвах да се регна, ама като почна да ми иска лични данни и го зарязах. Освен туй май само за Андроид работи, не разбрах дали има друга възможност.

      Аз прецаках темата, аз уших байрака, аз и цената смъкнах на под 6 К.
      Няма са пуашиш!
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Първо вие всичките се научете да пишете грамотно, после ми обобщавайте комшии, лели стринки и учинайки. Един приятел се отказа да копа едно време, не знам дали не излезе и на загуба. Засега до това се ограничава бъдещето - копане и спекулация. Щото за пазаруване не става.
        Изчакаи малко, ВСИЧКИ останали неграмотници да ти обяснят как трябва да се пише.
        Кой ти е казал, че трябва да се копа. Да копат маймуните да стават хора.
        Авантата е за да се взема и да не и се гледат зъбите.
        А дето преиба темата, не само на теб - щото не четеш дори предупрежденията, примера е за ТОN , ами и другите не получиха нищо ново за аванта.
        Завиждаи... от аванта, е не е печалба а оборот вече минах една баш кеска.
        Last edited by KMETA; 24.06.2018, 19:21.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Разбрахме ВСИЧКИ че,
          ВСИЧКИТЕ ти комший...
          Първо вие всичките се научете да пишете грамотно, после ми обобщавайте комшии, лели стринки и учинайки. Един приятел се отказа да копа едно време, не знам дали не излезе и на загуба. Засега до това се ограничава бъдещето - копане и спекулация. Щото за пазаруване не става.

          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Темата не е за долари, освен това доларът не е паднал 8 пъти от Коледа насам.
            Разбрахме ВСИЧКИ че,
            ВСИЧКИТЕ ти комший, са си продали ВСИЧКИТЕ боксониери, за да си купят от ВСИЧКИТЕ кески, по ВСИЧКИТЕ най-високи цени.И ти като една майка Терезиева ги оплакваш по ВСИЧКИТЕ форуми.
            И на нас ВСИЧКИТЕ ако знаеш колко ни пука от ВСИЧКО което си мислиш........
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

              Иване имам познати дето преди две и кусур години си купиха долари на 1,82лв. щото щял да мине два кинта и кусур,
              Тях няма ли да ги оплачеш ?
              Темата не е за долари, освен това доларът не е паднал 8 пъти от Коледа насам.

              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Почти всичти са тръгнали от НУЛАТА. Кой видял на 20 стинки, кой видял на 3 и 80...
                Нали бъдещето, ограничени били. Що се сриват по 8 пъти за половин година? Нещо не ми прилича на бъдеще.
                Иване имам познати дето преди две и кусур години си купиха долари на 1,82лв. щото щял да мине два кинта и кусур,
                Тях няма ли да ги оплачеш ?
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Почти всичти са тръгнали от НУЛАТА. Кой видял на 20 стинки, кой видял на 3 и 80...
                  Нали бъдещето, ограничени били. Що се сриват по 8 пъти за половин година? Нещо не ми прилича на бъдеще.
                  Щом си по сметките. Биткойн 2011 юни - 32 долара , октомври - 2 долара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Лайта миналата година по туй време е бил 36 пари. Таман 2 пъти и малко по-евтин от сегашната цена Който спал - спал, 100% печалба годишно.
                    Почти всичти са тръгнали от НУЛАТА. Кой видял на 20 стинки, кой видял на 3 и 80...
                    Нали бъдещето, ограничени били. Що се сриват по 8 пъти за половин година? Нещо не ми прилича на бъдеще.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Лайткойн в момента е близо 5 пъти по-евтин от новогодишната истерия. 4,795 пъти, да не ми се заяде някой...
                      За 6 месеца - 5 пъти по-евтино!
                      Аааайде народе, новата икономика, собственикът на Лайткойн си разтика всички кески на пикова цена. Поклон на такива умове, евала и селям!

                      Ама споко, предният път поевтиня 40 - тина пъти. Не бойте се, след 4 години можете да излезете на нула, ако са останали още шарани. Аз лично не вярвах, че ще има материал за втора вълна истерия.
                      Лайта миналата година по туй време е бил 36 пари. Таман 2 пъти и малко по-евтин от сегашната цена Който спал - спал, 100% печалба годишно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Платил си на тия от ваща затворена система, дето си продавате кески един на други. Плати у АлиЕкспрес, АлиБаба, пък тогаз да те видя! От тоя юни дори са вдигнали комисионната през кредитни карти с 30-тина %. Ако криптосите бяха алтернатива на кеша едва ли щяха да си го позволят.

                        Хм, отива работата на 5 000, към 1/4 от новогодишния напън. МаКафи сигурно си трепери за оная работа, щото милион не е много вероятно да видим. Царят е гол, и рибоците взеха да се усещат! Без шарани дето да наливат презрян фиатен кеш - криптото си остава затворена секта, да се самонадъхвате един други! И да си прехвърляте никому ненужни цифрички.
                        Аз на 40те разбойници плащам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Рипъл 8,22 пъти по-евтин.
                          Съни искаше да подарява Рипъли, като реклама на Новото. На някакъв шеф у банковата сфера.
                          Е, хубаво се нарекламираха! Няколко години ще им държи влага.
                          Ай да видим кой по Гьобелс от двамата ?
                          Аз рипъл за първи път видях на 0,20 сега е 0,46 и нещо си.
                          Де ги виждаш тия пъти.
                          Аз виждам, че още е напомпан.

                          Дай МЯРКА как са мери КАЧЕСТВО и щъ призная за баш коментатор!!!
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Обикновено тълпата бърка. Над 90 процента от хората мислят че, балона се е спукал поради космическите цени.
                            Тълпата винаги бърка за всичко но този форум не е критерий по отношение на противниците

                            Коментар


                            • Рипъл 8,22 пъти по-евтин.
                              Съни искаше да подарява Рипъли, като реклама на Новото. На някакъв шеф у банковата сфера.
                              Е, хубаво се нарекламираха! Няколко години ще им държи влага.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Бъркаш, няма да има фанатици купувачи на каквато и да е цена.
                                Обикновено тълпата бърка. Над 90 процента от хората мислят че, балона се е спукал поради космическите цени.

                                Коментар

                                Working...
                                X