IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    The state never sees the color of those bitcoins. BitPay takes all the risk.
    BitPay pays the state in dollars.
    All those stories about store X or business Y is now accepting bitcoin are misleading —
    they are not directly accepting the cryptocurrency.
    Кой разбрал - разбрал
    От страна на тоя дето плаща няма никакво значение директно или индиректно
    По тая логика ти дебитната си карта (или кредитна , все тая) да не я ползваш само на банкомат на банката издател?

    А, щях да забравя. Къде ми е S9ката, празнодумецо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Pay Taxes With Bitcoin? Ohio Says Sure

      https://www.wsj.com/articles/pay-tax...s&page=1&pos=1
      Ко чакате бря ? Налазваите им форумите да им обясните за кеските и лалетата.
      The state never sees the color of those bitcoins. BitPay takes all the risk.
      BitPay pays the state in dollars.
      All those stories about store X or business Y is now accepting bitcoin are misleading —
      they are not directly accepting the cryptocurrency.
      Кой разбрал - разбрал

      Коментар


      • Pay Taxes With Bitcoin? Ohio Says Sure

        https://www.wsj.com/articles/pay-tax...s&page=1&pos=1

        Ко чакате бря ? Налазваите им форумите да им обясните за кеските и лалетата.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Сега не бих. Абе май и въобще не бих.
          От бая години вече е по-изгодно да си купиш койни ако искаш. Работата е там, че има цикличност в надуването и спадането на ... Цените. Същото беше и 2014 май, а преди това мисля 2012.
          Не знам дали ще спадат още, но засега съм на стронг пас.
          Е, работата е там, че купувачите на койни финансират миньорите Та благодаря от тяхно име (на вторите).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Глупи, разбира се, че ASIC - "антиките" бяха най-ефективния хардуер за момента, в който ги купувах
            Преди тях добра работа свършиха и няколко RADEON-чета
            Ти как мислиш, откъде идваха койнчетата в моите портфейли от 2013 г до 2017

            От Фотошоп. А сега сериозно - наличност в портфейла според скрийншота не става ясна, какво е минало през него - да. Може да се превърти между два твои адреса за нула време и по-голяма сума, така че...
            А за момента на покупка не ме вълнува, нали ми ги подаряваш СЕГА - избирам последния, хайде не се стеснявай - а ми го изпрати. Ще прежаля 30 евро пощенски разноски, точно както сам ти пожела

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Правя го с много повече кеф отпреди дори
              Сега не бих. Абе май и въобще не бих.
              От бая години вече е по-изгодно да си купиш койни ако искаш. Работата е там, че има цикличност в надуването и спадането на ... Цените. Същото беше и 2014 май, а преди това мисля 2012.
              Не знам дали ще спадат още, но засега съм на стронг пас.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Добре. Избирам си последната, антиките си ги задръж за спомен как си прахосал криптото ненавреме
                Да видим сега как ще се отметнеш от собствените си думи тук.
                Разбира се, че ASIC - "антиките" бяха най-ефективния хардуер за момента, в който ги купувах
                Преди тях добра работа свършиха и няколко RADEON-чета
                Ти как мислиш, откъде идваха койнчетата в моите портфейли от 2013 г до 2017

                Last edited by Andi11; 26.11.2018, 09:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Преди два месеца може, сега обаче нещата поемат на юг.
                  Ти би ли си купил копачка сега?
                  Правя го с много повече кеф отпреди дори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Безплатно му ги давам, само да си плати транспорта, в колет с наложен платеж
                    Добре. Избирам си последната, антиките си ги задръж за спомен как си прахосал криптото ненавреме
                    Да видим сега как ще се отметнеш от собствените си думи тук.

                    Коментар


                    • Нулата, че ще я ударите е едно на ръка. Но няма да е бързо. Все още има милиони изкопани койни, които първо трябва да бъдат пробутани на някого. Според мен до 2020-та година всички криптоси ще бъдат в свободно падане и накрая ще приключат безславно, както са приключвали всички пирамиди и понци-схеми до сега.
                      Тия огромни крипто-мрежи харчат страхотно количество енергия и ресурси, и вече не е рентабилно да бъдат поддържани. Всичко това само за печатане на безполезни цифри. Краят на криптосите идва. Койните са като огромен колос, който се срутва под собствената си тежест.

                      Все пак мнението ми не е препоръка за нищо.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Преди два месеца може, сега обаче нещата поемат на юг.
                        Ти би ли си купил копачка сега?
                        Безплатно му ги давам, само да си плати транспорта, в колет с наложен платеж

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Барби, казват че няма по-голям хейтър от някой, загубил пари. Като те гледам, вярно е
                          От копачки в последните 2 месеца се вадят много прилични пари - от търговия имам предвид. Нещо като 30% печалба минимум
                          Преди два месеца може, сега обаче нещата поемат на юг.
                          Ти би ли си купил копачка сега?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Насам, народе, на келепира Копачки с 5 звезди за баламурници с излишни пари
                            https://www.cryptocompare.com/mining/#/equipment


                            Барби, казват че няма по-голям хейтър от някой, загубил пари. Като те гледам, вярно е
                            От копачки в последните 2 месеца се вадят много прилични пари - от търговия имам предвид. Нещо като 30% печалба минимум

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              каква е в момента рентабилността на копачите и въобще има ли такива дето плащат ток и да са на +.
                              не съм гледал и търсил информация, но си мисля, че вече само тези дето крадат ток имат файда.

                              поздрави
                              БГ-класика като инвеститор - "не знам, не разбирам, ама ако някой печели - значи краде"
                              Има. И ще има

                              Коментар


                              • Насам, народе, на келепира Копачки с 5 звезди за баламурници с излишни пари
                                https://www.cryptocompare.com/mining/#/equipment


                                Коментар

                                Working...
                                X