IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако най-голямото достойнство на която и да остане криптовалута е нейното предварително ограничено предлагане, се зачертава тотално модела на сегашната финансова система. При положение, че фиата изчезне и остане тая валута.
    Ще изчезне понятието лихва, защото няма как да има такава, ако имаш предварително ограничение на количеството валута в системата. Изчезва най-големия бизнес в света.
    Тва Сатошито дали го е мислил?
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Защо биткойна се сгромоляса около 21/11/2018
      и защо може да подскочи около 24/1/2019 ?
      Отговорите тук: https://cryptonaute.fr/bitcoin-bours...-sortie-bakkt/
      https://www.forbes.com/sites/pamelaambler/2018/10/04/crypto-adoption-gains-ground-between-bricks-and-clicks/#36ed0cbb50f4
      Last edited by barbaron; 29.11.2018, 10:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

        Ти си уникален просто. Що не погледнеш, че се раздели на 2 бит кеша. И реално сумата от двете е колкото беше преди това бит кеша. Тая стойност от 4355 е била миналата година януари. Когато Марин писа си беше спрямо биткойно колкото са сега и двата форка. Ще видим докъде ще ги докарат. Но и някой да е послушал не се е набутал със сигурност.
        Можеше и повече талант да покаже Недъгавото да избере SVто, дето е около стотак
        Last edited by X_Y; 29.11.2018, 09:05.

        Коментар


        • [QUOTE=4o4ko;n3411321]
          Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          За начало нека сравним долара с акция, търгувана на борса. Какви са приликите и разликите и как би изглеждал хибрид, взел най-добрите страни и на двете?[/QUOTE
          Алт койните наподобяват такъв хибрид. И ако аз правя ico съм съгласен, че при сегашните регламенти или липсата им е супер. Но всичко това не дава отговор на поставените въпроси.
          Точно това дава отговора - да разбереш с какво имаш работа. Първите спорове бяха именно по същността - валута ли е, акция/комодити ли. Като се замислиш как се преразпределят благата - та стигнеш до блокчейна и криптото по еволюционен път.

          Мавриков, и тук си гола вода
          Last edited by X_Y; 29.11.2018, 09:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            По делата му ще го познаете. Продава кески, купува гараж, купува злато, съветва за покупка на Bitcoin Cash, издъни се кат сибирска мечка (малко се самоцензурирах, приказката е друга, щото модовете само кибичат тука вместо да си пият винцето у тая фъртуна навън)...
            Само аз ли виждам противоречие, Маринец? Ако някой те беше послушал за Биткойн Кеш - ся щеше да ближе люти рани. Не корекция, ами катастрофа! Максимумът на бтк кеша е 4355 $, сега е 195,4 $ или наакване 22,3 (ДВАДЕСЕТ И ДВА) ПЪТИ!!!
            https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash/
            Ти си уникален просто. Що не погледнеш, че се раздели на 2 бит кеша. И реално сумата от двете е колкото беше преди това бит кеша. Тая стойност от 4355 е била миналата година януари. Когато Марин писа си беше спрямо биткойно колкото са сега и двата форка. Ще видим докъде ще ги докарат. Но и някой да е послушал не се е набутал със сигурност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

              Алт койните наподобяват такъв хибрид. И ако аз правя ico съм съгласен, че при сегашните регламенти или липсата им е супер. Но всичко това не дава отговор на поставените въпроси.
              От кретенOFF... отгвори не очаквай.
              Last edited by X_Y; 29.11.2018, 09:04.

              Коментар


              • [QUOTE=redcretin;n3411309]

                За начало нека сравним долара с акция, търгувана на борса. Какви са приликите и разликите и как би изглеждал хибрид, взел най-добрите страни и на двете?[/QUOTE
                Алт койните наподобяват такъв хибрид. И ако аз правя ico съм съгласен, че при сегашните регламенти или липсата им е супер. Но всичко това не дава отговор на поставените въпроси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение
                  Имам няколко въпроса.
                  Долара ще го има ли, когато дойде време нашите внуци на харчат и ако го има за какво ще са им сатошита?
                  Ако ще изчезва защо да обръщаме виртуалното злато в "шума", а не го трупаме?
                  За развитието на технологията има ли значение дали 1 сатоши = на 1$ или 1 биткойн е = на 1$ ?
                  За начало нека сравним долара с акция, търгувана на борса. Какви са приликите и разликите и как би изглеждал хибрид, взел най-добрите страни и на двете?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение
                    Имам няколко въпроса.
                    Долара ще го има ли, когато дойде време нашите внуци на харчат и ако го има за какво ще са им сатошита?
                    Ако ще изчезва защо да обръщаме виртуалното злато в "шума", а не го трупаме?
                    За развитието на технологията има ли значение дали 1 сатоши = на 1$ или 1 биткойн е = на 1$ ?
                    На място си попаднал. Тука е пълно с корифеи да ти обяснят защо отговора е 42 .
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Не се карайте ами си събирайте Сатошитата - Вашите Внуци ще ги харчат 1 Сатоши = 1 $!!!
                      П.С. Друг е въпроса какво ще могат да си купят за 1$ или едно Сатоши ....
                      Имам няколко въпроса.
                      Долара ще го има ли, когато дойде време нашите внуци на харчат и ако го има за какво ще са им сатошита?
                      Ако ще изчезва защо да обръщаме виртуалното злато в "шума", а не го трупаме?
                      За развитието на технологията има ли значение дали 1 сатоши = на 1$ или 1 биткойн е = на 1$ ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        А коините и криптосите какво обслужват?

                        Решени проблеми от столетия. Всъщност те не могат да ги решат, щото са сгрешени по дизайн. И затова остана едната спекупа.

                        Кои са тия решени проблеми, че и от столетия? Я спомени някой
                        После иди прочети що е то токен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Па не си схванал, че всичките ти примери обслужват едно и също - технологията за запис и възпроизвеждане на звук и образ Те затуй има и различни криптоси, тепърва почват да се осмислят и развиват.
                          А коините и криптосите какво обслужват?

                          Решени проблеми от столетия. Всъщност те не могат да ги решат, щото са сгрешени по дизайн. И затова остана едната спекупа.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Winter

                            Видял си ми дългия , не ......... '' дългите ''
                            Апропо от февруари досега имам 46 трейда в койна , като 36 са печеливши ,а 10 са със стоп (положителен и минусов ) .
                            Профита към загуба е 6: 1 .................

                            30 бона ще видиш , само .... и единствено , ако излезеш на KurvenStraße ....... сеш'ас ли съ ????

                            А пале .......... ше викаш на т'ва къде е 20 см под пъпа ти ..........

                            Селяк ..........

                            Нахуяри се у биткойни и копачки , на връо ...... че и нагъл ............

                            По гадно от педал ............. е само нагъл педал ................
                            Зайко, за тая вечер загуби вече 2 регистрации. Ще загубиш и третата, не влизай да пишеш на пияна глава Не си трейдър, просто имаш интернет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              Това че технологията се развива не значи, че няма да умре.

                              Развиваха касети. После развиваха CD, DVD, Blue Ray (или там както му викат). После дойдоха флашките. След тях кой знае какво ще дойде.

                              А за дискети не знам дали някой си спомня. Па аз съм виждал и касети и перфокарти.
                              Па не си схванал, че всичките ти примери обслужват едно и също - технологията за запис и възпроизвеждане на звук и образ Те затуй има и различни криптоси, тепърва почват да се осмислят и развиват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Ти че не виждаш не пречи на технологията да се развива.
                                Това че технологията се развива не значи, че няма да умре.

                                Развиваха касети. После развиваха CD, DVD, Blue Ray (или там както му викат). После дойдоха флашките. След тях кой знае какво ще дойде.

                                А за дискети не знам дали някой си спомня. Па аз съм виждал и касети и перфокарти.

                                Коментар

                                Working...
                                X