IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

    Годината е 2021 поредния корифей пише:
    - Аз казал ли ви,че е балон, не четете историята, вижте какво е станало с лалетата в холандия.
    Ето вече биткойна е на 120 000$ това е 70% спад от върха, още 30 процента и го пиши бегал.
    Честито на тия дето се набутаха. Следва една кръгла НУЛА.
    Taман тая Коледа чакахме подарък 100 000$, пък то...
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SS-23 Разгледай мнение
      Очаквам падането за сега да приключи към края на годината, в зоната 2500 +/-$100-200, след което ще има отскок към 5000. Какво ще стане след това - "божа работа". .
      Годината е 2021 поредния корифей пише:
      - Аз казал ли ви,че е балон, не четете историята, вижте какво е станало с лалетата в холандия.
      Ето вече биткойна е на 120 000$ това е 70% спад от върха, още 30 процента и го пиши бегал.
      Честито на тия дето се набутаха. Следва една кръгла НУЛА.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Риск от пропуснати огромни печалби! все още става дума за милиарди долари за тези китове. Ами тези с над 1,000 биткойна примерно имат ли какво да губят? Предполагам че повечето адреси са на китовете но има и много които са на ранни по малки играчи чийто огромно богатство е под въпрос да изчезне напълно. Има много пари все още и ако няма кой да вкара десетки милиарда долара в момента всичко отива там от където е тръгнало.
        Ми то 80 процента от печалбата е вече изпусната, както и няколко пъти това се случвало и преди това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          И къв риск като са емитенти или са купували под 100 долара. Иначе си прав китовете определят кога ще занули, вече писах
          Риск от пропуснати огромни печалби! все още става дума за милиарди долари за тези китове. Ами тези с над 1,000 биткойна примерно имат ли какво да губят? Предполагам че повечето адреси са на китовете но има и много които са на ранни по малки играчи чийто огромно богатство е под въпрос да изчезне напълно. Има много пари все още и ако няма кой да вкара десетки милиарда долара в момента всичко отива там от където е тръгнало.

          Коментар


          • Очаквам падането за сега да приключи към края на годината, в зоната 2500 +/-$100-200, след което ще има отскок към 5000. Какво ще стане след това - "божа работа". Не изключвам зануляване специално на ВТС, тъй като чисто технически е най-слабата монета от всички, а пък считам, че чисто спекулативният пазар приключи. Възможно е някои алткойни да оцелеят, тъй като тепърва ще има нарастващ интерес, към чисто практическа възможност за "разплащане" с нещо, което е извън фиата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Не бързайте! Февруари е решението на SEC за ETFs и тогава най вероятно ще е следващото голямо движение. В момента големите китове са в изчакване и ще крепят цената освен ако някой от тях не реши да намали още рискът. Има все още надежда от китовете че ще могат да продадат на Уолстрийт но според мен SEC няма да допусне тая схема и тогава отиваме най вероятно до цени под 1,000 долара за биткойн и зануляване за почти всички койни.
              И къв риск като са емитенти или са купували под 100 долара. Иначе си прав китовете определят кога ще занули, вече писах
              Last edited by Todor Sabev; 16.12.2018, 18:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Е четох го снощи ... проблемът ми не е в биткойна , ами в модератора ... въпросът , който задавам заяждане ли е и с кого ?! Може би Анди смята че му се подигравам ?!
                Наистина, не може да има нормален диалог от толкова безпринципна модерация. Липсва ми поста на Монопола, как се върна увесил нос с брутални загуби. Нито сме се обиждали нито нищо, просто се трие да се намират на работа. Беше си тежката и последна дума на Н.В.Пазарът, и изчезна в небитието.
                Last edited by IvanTerziev; 16.12.2018, 17:46.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Колко му е да реши. Който първи намали риска ще спечели, а другите ще ... супата. Това е малко като затворническата дилема

                  Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Не бързайте! Февруари е решението на SEC за ETFs и тогава най вероятно ще е следващото голямо движение. В момента големите китове са в изчакване и ще крепят цената освен ако някой от тях не реши да намали още рискът. Има все още надежда от китовете че ще могат да продадат на Уолстрийт но според мен SEC няма да допусне тая схема и тогава отиваме най вероятно до цени под 1,000 долара за биткойн и зануляване за почти всички койни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    https://chitanka.info/text/26165-laksianskijat-kljuch
                    Верно голям разказ, прочети го, там е отговорът. Да притежаваш нещо, дето не знаеш закво ти е.
                    Е четох го снощи ... проблемът ми не е в биткойна , ами в модератора ... въпросът , който задавам заяждане ли е и с кого ?! Може би Анди смята че му се подигравам ?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      С риска да ме банне Анди / нямам идея защо ?!/ да питам пак ... какво ше стане , ако биткойна слезе на "пеесе стинки" ? Едно е сигурно , тогаз ше се нагушим здраво ...
                      https://chitanka.info/text/26165-laksianskijat-kljuch
                      Верно голям разказ, прочети го, там е отговорът. Да притежаваш нещо, дето не знаеш закво ти е.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Не бързайте! Февруари е решението на SEC за ETFs и тогава най вероятно ще е следващото голямо движение. В момента големите китове са в изчакване и ще крепят цената освен ако някой от тях не реши да намали още рискът. Има все още надежда от китовете че ще могат да продадат на Уолстрийт но според мен SEC няма да допусне тая схема и тогава отиваме най вероятно до цени под 1,000 долара за биткойн и зануляване за почти всички койни.
                        С риска да ме банне Анди / нямам идея защо ?!/ да питам пак ... какво ше стане , ако биткойна слезе на "пеесе стинки" ? Едно е сигурно , тогаз ше се нагушим здраво ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Може, може... още се крепи над 3000. Но за Коледа ще сме под

                          А е възможно да има нов по-рязък срив, но за сега си мисля, че ще продължи плавно надолу


                          Не бързайте! Февруари е решението на SEC за ETFs и тогава най вероятно ще е следващото голямо движение. В момента големите китове са в изчакване и ще крепят цената освен ако някой от тях не реши да намали още рискът. Има все още надежда от китовете че ще могат да продадат на Уолстрийт но според мен SEC няма да допусне тая схема и тогава отиваме най вероятно до цени под 1,000 долара за биткойн и зануляване за почти всички койни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Няма как безполезна стока с непрекъснато увеличаващо се количество да поскъпва. Това противоречи на всички икономически и пазарни принципи.
                            Прочети фантастичният разказ на Робърт Шекли - Лаксианският ключ и ще разбереш каква съдба очаква криптосите.
                            https://chitanka.info/text/26165-laksianskijat-kljuch


                            След 2-3 години е по-вероятно 100 000 биткойна да струват 1 цент или половин цент.
                            Изби рибата с тоя разказ! Бравос!

                            така и така са тръгнали да регулират криптосите някак. Мисля, че тоя разказ е подходящ за задължително приложение към всякакви уайтпейпъри за каквото и да било крипто-намквоси.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Може, може... още се крепи над 3000. Но за Коледа ще сме под

                              А е възможно да има нов по-рязък срив, но за сега си мисля, че ще продължи плавно надолу

                              Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Едва ли ще е скоро, но до края на 2019-та със сигурност ще е под 3000, дори под 2000 а може и под 1000.
                              Мнението ми не е препоръка.

                              Коментар


                              • Вашите койни ги удари хипер-инфлацията. Множат се непрекъснато като паразити. Закономерно цената им пада ли, пада...
                                Така е, като няма централна банка или друга правителствена институция, която да контролира безконтролното печатане на криптоси. Всеки сульо и пульо започна да си печата негови койни, стигна се до свръх-предлагане и накрая, рано или късно цената на криптосите закономерно ще удари една голяма кръгла 0.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X