IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    След като поръчките ми КУПУВА на 4.111 и 3.111 Евро за Биткоин се изпълниха сега следващата ми е за 2.111 Евро за Биткоин. И трите поръчки съм ги правил на 30-ти март тази година, не че съм вярвал много, много, че ще се осъществят ама съм ги правил с пари от продажби от края и началото на тази година. Примерно - продал съм 0,5 Биткоина на 18.000$ а съм купил 1 Биткоин за 3.111 Евро! Найс А???
    П.С. Ако падне до 1.200 $ ще продам една Унция Злато и ще си купя 1 Биткоин. Една от тези 10 Унции които си купих срещу 1 Биткоин!!! Найс, Найс А???
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • тази година БИТкойн, догодина ЛЕК(лайт)койн, подогодина НЕМА(нанай)койн
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Според мен, през следващите 5 години криптосите ще продължат да спадат бавно и неумолимо, докато ударят 0 и приключат безславно.
        Мнението ми не е препоръка за нищо.
        Излизат нови монетки. Досега няма и една с потенциал да замени кеша. Дори на крипто-кучовете не насмогнаха. Все някой ден ще се появи проект, дето да става за нещо. Не да чакаш по няколко дни и кихаш по 100$ да ти отработят транзакцията.
        Last edited by IvanTerziev; 07.12.2018, 21:42.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Да направим една бърза рекапитулация. Купилите миналата година по това време са вече около -84% вътре.
          Някой ако е вложил в понци-схемата 10 000 в началото на годината, сега от парите му са останали само 1600.
          Според мен, през следващите 5 години криптосите ще продължат да спадат бавно и неумолимо, докато ударят 0 и приключат безславно.
          Мнението ми не е препоръка за нищо.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Евала на Ванката и един човек да се е замислил и спасил си заслужава всеки ред изсписан от него, едва ли ме разбираш, но това е истината. Браво Ванка!
            Благодаря!


            Първоначално изпратено от redcretin

            Ние ще си вземем едни пари - а вие ще си останете с пръст в уста Това ще стане, то става и през цялото време.
            Първите в пирамидата печелят, пръста на едно тъмно място е за тия последните кескари.

            Аааайде, скоро ще почва с 2 000, ще се престраша и залагам до Коледа под 3 хилки.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • https://mobile.twitter.com/TehJoeCow...36164311539712

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Ние ще си вземем едни пари - а вие ще си останете с пръст в уста Това ще стане, то става и през цялото време.
                На едно дърво в гората да го обясняваш, по-добре ще те разбере!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Евала на Ванката и един човек да се е замислил и спасил си заслужава всеки ред изсписан от него, едва ли ме разбираш, но това е истината. Браво Ванка!
                  Той сега сигурно спасява будалите дето им свърщиха кеските и почнаха хартиени такива да си търгуват. Също както с хартиеното злато.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Евала на Ванката и един човек да се е замислил и спасил си заслужава всеки ред изсписан от него, едва ли ме разбираш, но това е истината. Браво Ванка!
                    ама и кметчето го бива.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                      От мене тъпизми ако искаш умнизми, пиши си с Иван Терзиев.
                      Евала на Ванката и един човек да се е замислил и спасил си заслужава всеки ред изсписан от него, едва ли ме разбираш, но това е истината. Браво Ванка!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Кмете, стига тъпизми
                        От мене тъпизми ако искаш умнизми, пиши си с Иван Терзиев.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Едно куче винаги ще струва едно куче. нулите си ги запази за теб.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Zn0hJkZE0uA

                          Бездомните кучета тука моля :
                          DGmiA19yHyKpvWsCb2cMXshMRSPvpcRMpV
                          Кмете, стига тъпизми

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Бай Марине, стара лисице, криптощорутийте вървят към 0-ла, но добре, че си ти да отвориш очите на овцете.. свърши тая мандра утре е по-малко от днес и така до 0ла..
                            Едно куче винаги ще струва едно куче. нулите си ги запази за теб.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Zn0hJkZE0uA

                            Бездомните кучета тука моля :
                            DGmiA19yHyKpvWsCb2cMXshMRSPvpcRMpV
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Отговорите на въпросите си можеш да намериш в темата, "дъвкали" сме ги поне 10 пъти ......
                              ама чукча писател - не читател

                              Бай Марине, стара лисице, криптощорутийте вървят към 0-ла, но добре, че си ти да отвориш очите на овцете.. свърши тая мандра утре е по-малко от днес и така до 0ла..

                              Коментар


                              • Отговорите на въпросите си можеш да намериш в темата, "дъвкали" сме ги поне 10 пъти ......
                                ама чукча писател - не читател

                                Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Като се изкопа биткоина какво ще стане? Ще спрат копачките ли? Ще си загубят сладкия бизнес ли?
                                .................
                                Last edited by marin1; 06.12.2018, 23:06.
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X