IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Мърда мърда, пипни да видиш
    Тез дни се канех да го видя, става ли за нещо, като алгоритъм, а все не остава време. Много ли го клонираха още

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      добра вечер на любителите на виртуалната монета
      алгоритъмът още ли мърда !?
      Мърда мърда, пипни да видиш

      Коментар


      • добра вечер на любителите на виртуалната монета
        алгоритъмът още ли мърда !?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Кескарите се примириха, че както отиват нещата май ще има стока за всички. И вече не е интересно. Ясно е, че балонът ще има да издиша още години, докато дойде новата реколта шарани.
          Сеш'се ква глупост написа току-що, нали? Няма балон, дето да издиша с години Тук засега нещата се движат като .КОМ "балона", дето си подмина най-високите нива преди спада отдавна...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Skromen Разгледай мнение
            Като гледам как е замряла тази тема ..... отивам да купувам веднага.
            Кескарите се примириха, че както отиват нещата май ще има стока за всички. И вече не е интересно. Ясно е, че балонът ще има да издиша още години, докато дойде новата реколта шарани.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Като гледам как е замряла тази тема ..... отивам да купувам веднага.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                Просто споделям линк https://business.dir.bg/pazari/kript...otovka-za-skok
                Всеки сам може да си прави изводите!
                Благодаря! Едно от най-смешните неща, които съм чел. Представих си даже как ИТ купува кески чрез подставени лица, докато ни баламосва във форума
                Last edited by analog; 27.12.2018, 01:54.

                Коментар


                • Просто споделям линк https://business.dir.bg/pazari/kript...otovka-za-skok
                  Всеки сам може да си прави изводите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Щото си вересията на бог. Оня ден дето ти показак стинките от кранчето вече са Х3 .
                    Който може лапа мухите здраво - има ги и в двата отбора - да ти са сладки.
                    Дребни промени не мога да предвидя. Дори е възможно за няколко месеца да отиде нагоре.
                    Дългосрочно е ясно какво се случва когато има свръх предлагане на 1300 вида кески. 10 пъти по-евтинки неща от миналата Коледа. Победителите не ги съдят!
                    Мани цената, нали имаше прогнози как щели да заместват хартиения кеш. Нещо не ги виждам тия неща.

                    п.с. Мухите ги налапаха тия де се включиха накрая. Импа се уши на 60 кинта за лайтче. Много беше активен и проникновен в бъдещето. Като паднаха наполовина и вече спря да пише. Само в коментари под статия.

                    p.s.2. Kaто кажа балон и после аз лошия!
                    https://www.investor.bg/novini/130/a...koinyt-273700/
                    Last edited by IvanTerziev; 24.12.2018, 14:34.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Интересно, че след като 10 пъти поевтиня - повтарят същите неща. Не пишете, не пречете и т.н. Само купувачи на опашката за цифрички се допускат. Ей, да съм знаел колко лековерен народ има - да бях изкопирал някой койн и да го пусна на рибоците да наддават... Още 2013 г. си го мислех, и не вярвах, че има кой да купува някоя от 200 - тата алткойна тогава.
                      Щото си вересията на бог. Оня ден дето ти показак стинките от кранчето вече са Х3 .
                      Който може лапа мухите здраво - има ги и в двата отбора - да ти са сладки.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio

                        Пичове,вие наистина нямате какво да кажете в тази тема!
                        Ако не можеш да помогнеш,не пречи.
                        Интересно, че след като 10 пъти поевтиня - повтарят същите неща. Не пишете, не пречете и т.н. Само купувачи на опашката за цифрички се допускат. Ей, да съм знаел колко лековерен народ има - да бях изкопирал някой койн и да го пусна на рибоците да наддават... Още 2013 г. си го мислех, и не вярвах, че има кой да купува някоя от 200 - тата алткойна тогава.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Малко спомени от старите ленти, от миналата година по време на крипто еуфорията - 1 биткойнкеш по онова време е струвал 1855 долара.
                          Абе, къде изчезна това момче Хемилио?
                          Или е станал крипто-милионер и седи на някой остров, или е станал фалирал крипто-милионер, но кое от двете??

                          Написано на 14-12-2017
                          Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Пичове,вие наистина нямате какво да кажете в тази тема!
                          Ако не можеш да помогнеш,не пречи.

                          Аз казвам,че съм изкарал,повече от колкото съм вкарал в тази. "Пирамида",он ми се блещи,че ще изгоря ...

                          Като искате да сте опозиция-бъдете градивни с критиката си,ама да ме обвързвате с Лайфчойс и баби де хвърляли пари от балконите....

                          Несериозно е.

                          Тъй,свърших с отговарянето на хейтъри вече.

                          по темата:

                          180 пункта по-надолу,пак се качих на Биткеша,има хляб в това момче,наскоро четох мнение на крипто експерт,че ще замени Батко си.

                          Да видим.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            36 crypto assets have the word "bitcoin" in their name.
                            12 have a market cap over $1,000,000.
                            3 claim to be Bitcoin.

                            1 is Bitcoin!!!
                            Весели Празници!!!
                            Много Здраве и Любов и Биткоини!!!
                            O Bat Маринец, ше ходим ли на 100 бона Няма ли да продадеш една от двете си унциики злато да купиш пак че паднала цената хехе

                            Коментар


                            • 36 crypto assets have the word "bitcoin" in their name.
                              12 have a market cap over $1,000,000.
                              3 claim to be Bitcoin.

                              1 is Bitcoin!!!
                              Весели Празници!!!
                              Много Здраве и Любов и Биткоини!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • https://www.investor.bg/novini/130/a...aniia--274166/
                                Ааайде молим, не се бутайте, неска има утре няма!
                                Последно си спомням Телеграм пуснаха свое крипто. Всяка соц. мрежа ще си има частна валута
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X