IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приказките за биткойн за милион и етер за 20к сме ги слушали и предишния път. Ясно, че рано или късно ще се спука, но до колко ще стигне? Аз лично изтървах влака и сега се хапя за топките, но живота е радост и тъга, както всички знаем. Също ми е интересен рипъл-а, дали ще се върне по някое време според съдебното решение срещу компанията или пък така или иначе заминава? При добър развой на делото на компанията се очаква поскъпване в път (ако до тогава не се срине цялостния крипто-пазар).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

      Защото следващото "връщане" след около 1 година ще започне от +200к$
      Подобни корекции като в миналото / 70-75% / никога няма да се случат. В тази връзка, края на 2021 изобщо няма да прилича на края на 2017, нито пък първите месеци на 2022 ще са идентични на тези през 2018. Тези корекции бяха характерни за пазар с ниска капитализация и участници weak hands / либертарианци, авантюристи, анархисти и др. /. Днес всичко е много по-различно. Всички, които решат, че продават на някакъв условен връх с надежда за сериозна корекция, респективно да купят след корекция ....... ще пият една студена вода

      Коментар


      • Етера миналия път стигна до 1400 при биткойн до 20к. Сега нещата са малко по-различни, от една страна ми се иска да се срине отново понеже изтървах влака доста рано, от друга обаче като че ли и да върне малко, няма да е под 500 при биткойн около 20к. Ясно, че е балон, тия приказки как ще стане биткойна 500к та и милион се приказваха и миналия път, знаем какво стана след това. Обаче наистина ми е интересно до колко ще стигне преди да се спука...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

          Аз пък ще чакам Гала от на кафе или Мегз да почнат да говорят за Биткоин и едва тогава ще продавам
          https://www.youtube.com/watch?v=0XATFU20RNc


          Материалът й е след върха от 1250 и на нива от около 300 долара.
          Шах и мат

          Коментар




          • Курс, Капитализация

            Коментар


            • В интерес на истината аз също вярвах че петрола свършва и ще катери само нагоре и че ще стане 500 за барел и бла, бла.

              Обмислях да спекулирам, обаче не ми стискаше. Понеже бях свидетел на помпането на петрола и обрата след измислянето на фракинга, сега вече тотално съм забравил за спекулирането.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                "дъното" ще е на около 25-26к$
                Вече никога няма да видим цени от 20.000 или по-надолу
                "Дядо, Дядо - верно ли е че навремето е можело да си купиш ЦЯЛ Биткоин???!!!" Добри Ютро!!!
                Цитирам само за да не изчезне мистериозно.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                  Защото следващото "връщане" след около 1 година ще започне от +200к$
                  По-долу писах, че тези прогнози ми напомнят на прогнозите за цената на петрола отпреди 10-тина година.

                  Между другото като споменахте Форекс Мастера, той също беше голям фен на петрола. Ама не позна за него.

                  Така че да си знаете като дадете 10 или 100 прогнози все една ще излезе. Ама това не ви прави познавачи.

                  Щото в следващите 9/99 пъти може да сгрешите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                    Аз пък ще чакам Гала от на кафе или Мегз да почнат да говорят за Биткоин и едва тогава ще продавам
                    Аз пък ще чакам масово колегите да те признаят за гуруто на форума а зануляващите пирамидата филоофи ептем да сдадат багажа .

                    И тогава ще продавам .
                    Last edited by Todor Sabev; 03.01.2021, 22:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Предния път от 20к се върна на 3к

                      Сега какво му пречи да спре на 1к?
                      Защото следващото "връщане" след около 1 година ще започне от +200к$
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • За тези, които имат нещо между ушите си

                        "bitcoin scientific publications"
                        https://scholar.google.fr/scholar?q=...=1&oi=scholart
                        23 800 научни публикации за "bitcoin"

                        "blockchain scientific publications"
                        https://scholar.google.fr/scholar?hl...ications&btnG=
                        34 300 научни публикации за "blockchain"

                        "smart contract scientific publications"
                        https://scholar.google.fr/scholar?hl...ications&btnG=
                        149 000 научни публикации за "smart contract"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          Аз пък ще чакам Гала от на кафе или Мегз да почнат да говорят за Биткоин и едва тогава ще продавам
                          Да, те са също много добър индикатор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            "дъното" ще е на около 25-26к$
                            Вече никога няма да видим цени от 20.000 или по-надолу
                            "Дядо, Дядо - верно ли е че навремето е можело да си купиш ЦЯЛ Биткоин???!!!" Добри Ютро!!!
                            Предния път от 20к се върна на 3к

                            Сега какво му пречи да спре на 1к?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Според мен трябваше да стискате още.

                              Нали знаете кога почва да пада - кога таксиджиите почнат да говорят за биткоини и в БГМама стане най-обсъжданата тема.


                              п.п. не е препоръка, нямам и не мисля скоро да имам, но не се знае, знае ли се
                              Аз пък ще чакам Гала от на кафе или Мегз да почнат да говорят за Биткоин и едва тогава ще продавам
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Според мен трябваше да стискате още.

                                Нали знаете кога почва да пада - кога таксиджиите почнат да говорят за биткоини и в БГМама стане най-обсъжданата тема.


                                п.п. не е препоръка, нямам и не мисля скоро да имам, но не се знае, знае ли се

                                Коментар

                                Working...
                                X