IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    С напредването на броя изкопани биткоини, напредва сложността на копане. Освен сложността на копане напредва и сложността на транзакциите.

    С други думи транзакциите са скъпи като ток. Както и копането е скъпо като ток.

    За обработка на ежедневните транзакции на Виза, ще ти трябва целия ток на Земята произведен за същия ден. Освен на Виза имаш още поне по 1000 или 10 000 още толкова транзакции.

    В началото точно като това беше рекламирано и го имаше по много сайтове и даже по физически обекти. Обаче с течение на времето сайтовете дето поддържат разплащане чрез биткоин намаляха. И сега вече никой или много малко го интегрират в нови сайтове.
    Това просто не е вярно, въобще, изобщо не е вярно. Не е хубаво да се говорят лъжи Мненията ти относно някой проблеми в биткой са хубави, но по същество имаш яко пропуски и предполагам може лесно да се запознаеш.

    И сега mind blowing fact за хеитърите - банковия сектор харчи неколко кратно повече ток, отколкото цялото крипто на света само за осветление и климатизация на офисите Правете смекта кое е истински вредното за планетата нещо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

      Здравей приятелю
      Едно време се интересуваше от други неща, а сега биткойна те влече.
      Сериозна еволюция си претърпял за 10 години, от толкова време не сме се виждали. Учудващо е, че твоя индивидуален програмен код още функционира
      Не ми е познат ника, не знам кой си Може и да ме бъркаш с някой.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Картинки и прогнози всеки може да прави.
        Aaaaaде , де ..... нали това е предмета на разговор ...... Давай да те видим ...........
        Нали от тук тръгнахме ........


        Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Дай да видим сделките и как нараства капитала! Къде си купил, къде си продал и колко си спечелил....
        Ако направиш 200 поредни сделки на база твоите прогнози какъв ще е резултата? Дали ще си на печалба?
        Хахахахах ...... е, не ..... падаш ми в очите ...... Всеки лаик и луузар ..... накрая стига до '' ама дай да ти видя печалбата ...... ама с колко лота влезе ..... ама ти си спечелил малко ....като си сигурен що не влезна с 10 милиона ...... '' ............ хахахахах .........
        Сериозно ................ , резултата ЗА МЕН е напълно задоволяващ ....... Но той е предмет на обсъждане само с 3 човека
        Ти не влизаш в това число , приятелю ..... и това по никакъв начин не се отразява или да зависи от ПРОГНОЗАТА ....
        А по принцип ..... имам стотици описани и заявени предварително сделки и в този и други форуми с ника Кондор ....
        Ти имаш ли ..... Въпроса е риторичен ........ Знам че НЯМАШ ....

        Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Ама да знаеш че много си назад в тая игра! Дори и да тичаш срещу мене пак няма да ме стигнеш!
        .................................................. .................................................. ................

        Това изречениице , е лишено от всякакво.................ПМО ...
        Ти си едно програмистче , което пуска експертчета да му кълцат стотинки ..... докато една сутрин стане и види , че условията на пазара са се променили , зададените вече не вършат работа и сметката свети във червено .................
        И си признавам ..... никога не съм се занимавал роботизирано с форекс , а и не ми харесва За мен - това не са трейдъри ...... а програмистчета и разбират от форекс и графики , колкото аз от атомна физика ............

        Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Ти сега отиваш там от където аз съм минал преди 15 години.
        Аха ...... ясно ..... Аз съм от 12 години в пазара , ако сега съм там , където си бил преди 15 ..... 'начи си почнал преди 27 ....
        Ми то нямаше нищо тогава , бе ...... нито брокери , нито МТ4 , нито .....даже матеев го немаше , даже ......

        пп ...
        Давай ако имаш прогноза , графика ...да ги мерим ....ако не - фъргай кърпата и ....... бегай да мислиш нов експерт ...
        Да те подсетя .... ,
        Темата е Биткойн и посоката на неговото движение .... Обосновано по някой от възможните начини ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Това сега е реферал линк, от който ако някой се регне, ти ще изкараш някой лев

          Стига с тея еФтини номера.

          Няма лошо да се ползва, ако някой реши да се регистрира, ама точно аз да се регистрирам - не мерси боку.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Верно
            И по какъв курс ти го таксуват?
            Поне веднъж ползвал ли си я?
            https://www.binance.com/en/register?ref=WHWQ6309

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Сверете си часовниците и календарите
              Не само може да се купи вече всичко от безброй интернет-магазини, плащайки с биткойни,
              а и вече може да се теглят банкноти и да се плаща навсякъде с виза-карта, консумирайки биткойни
              Аз ползвам Binance Visa Card
              • Your Binance Visa Card is completely free! Binance will not charge any administrative or processing fees*.
              • *Third-party fees might be still applicable
              • Hold crypto in your Binance Card wallet and exchange only when you're making payments.
              • Get up to 8% cashback on all eligible purchases made with your Binance Visa Card!
              • All your Binance Card funds are protected by the highest security standards available at Binance. Sleep tight, we've got you covered.
              Alternatively requests may be made in writing and sent to:
              The Data Protection Officer
              Swipe Wallet Ltd
              1 Burwood Place
              London, United Kingdom 2U YET
              Верно

              И по какъв курс ти го таксуват?

              Поне веднъж ползвал ли си я?

              Коментар


              • Сверете си часовниците и календарите
                Не само може да се купи вече всичко от безброй интернет-магазини, плащайки с биткойни,
                а и вече може да се теглят банкноти и да се плаща навсякъде с виза-карта, консумирайки биткойни
                Аз ползвам Binance Visa Card
                • Your Binance Visa Card is completely free! Binance will not charge any administrative or processing fees*.
                • *Third-party fees might be still applicable
                • Hold crypto in your Binance Card wallet and exchange only when you're making payments.
                • Get up to 8% cashback on all eligible purchases made with your Binance Visa Card!
                • All your Binance Card funds are protected by the highest security standards available at Binance. Sleep tight, we've got you covered.
                Alternatively requests may be made in writing and sent to:
                The Data Protection Officer
                Swipe Wallet Ltd
                1 Burwood Place
                London, United Kingdom 2U YET
                Last edited by barbaron; 14.01.2021, 20:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                  Ако влезеш в магазин и си избереш продукт, който струва 100 лева, но можеш да платиш и с биткойн, кой от двата начина ще използваш? Да платиш с девалвираща фиатна валута или с биткойн, от които не могат да бъдат създадени повече от 21 милиона. Този пример е даден още през 18 век с медни и златни монети. Отговорът е съвсем очевиден.
                  Отговорът е, с който е по-лесно и по-евтино.

                  Другото са теории, които често нямат нищо общо с практиката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

                    Не съм обръщал много внимание, но тук там по сайтове май има възможност за плащане в биткойни...Защо смяташ че не може да навлезе масово?
                    С напредването на броя изкопани биткоини, напредва сложността на копане. Освен сложността на копане напредва и сложността на транзакциите.

                    С други думи транзакциите са скъпи като ток. Както и копането е скъпо като ток.

                    За обработка на ежедневните транзакции на Виза, ще ти трябва целия ток на Земята произведен за същия ден. Освен на Виза имаш още поне по 1000 или 10 000 още толкова транзакции.

                    В началото точно като това беше рекламирано и го имаше по много сайтове и даже по физически обекти. Обаче с течение на времето сайтовете дето поддържат разплащане чрез биткоин намаляха. И сега вече никой или много малко го интегрират в нови сайтове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

                      Не съм обръщал много внимание, но тук там по сайтове май има възможност за плащане в биткойни...Защо смяташ че не може да навлезе масово?
                      Ако влезеш в магазин и си избереш продукт, който струва 100 лева, но можеш да платиш и с биткойн, кой от двата начина ще използваш? Да платиш с девалвираща фиатна валута или с биткойн, от които не могат да бъдат създадени повече от 21 милиона. Този пример е даден още през 18 век с медни и златни монети. Отговорът е съвсем очевиден.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Развитието на профила на Ивелина Йенсен е страхотно
                        Предстоят много нови драми в тази тема.
                        Пробием ли предния връх къмто петдесятка отива работата. И поне 300 за лаиткоин ми се дава отгоре (извънземните създатели на технологията)
                        Здравей приятелю
                        Едно време се интересуваше от други неща, а сега биткойна те влече.
                        Сериозна еволюция си претърпял за 10 години, от толкова време не сме се виждали. Учудващо е, че твоя индивидуален програмен код още функционира

                        Коментар


                        • Активирала ми се е поръчката за продажба ........ на 40 000 $ ..............

                          На една ......... боя разстояние ..........

                          Коментар


                          • Развитието на профила на Ивелина Йенсен е страхотно
                            Предстоят много нови драми в тази тема.
                            Пробием ли предния връх къмто петдесятка отива работата. И поне 300 за лаиткоин ми се дава отгоре (извънземните създатели на технологията)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                              Красота има, ама няма кой знае колко реално практично приложение до момента.

                              Сравненията с Интернета са неуместни. Пионер съм в ползването на Итернета.

                              Още първия път като видях Нета бях удивен че може да си пращаш е-майли и ако другия човек е на компютъра да получаваш отговор в рамките на час да кажем. Ако не на другия ден. После имаше и много други практични и полезни дейности, които можеха да се извършват с Интернета.

                              Бях фен и на криптото в началото. Обещанията за разплащания между хората без посредник звучаха супер яко. Това беше (а и си остава) супер яко. За съжаление, обаче реализацията му беше дърво и скоро ентусиастите в тази насока спряха да го използват.

                              Та Интернета се развиваше. 10 години след измислянето си имаше доста практични приложения за него. ICQ-то излиза през далечната 1996 година - чат в реално време още тогава. Да не говорим за е-майла една от първите услуги, успешна и до днешно време.

                              Биткоина (веригите) за 10 години няма почти никакво развитие и практическо използване. Ако ставаха за нещо до сега щяха да са навлезли.
                              Не съм обръщал много внимание, но тук там по сайтове май има възможност за плащане в биткойни...Защо смяташ че не може да навлезе масово?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Какво става - май пак ще чукнем 40 000, при това по-бързо, отколкото очаквах. Вече сме на 1 боя разстояние .....
                                от тоя шит всичко може да се очаква. И никога не знаеш защо расте и защо пада - чиста лотария

                                Коментар

                                Working...
                                X