IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.cnbc.com/2021/02/22/bitc...seem-high.html

    Сигурно вече е продал. Сега го чакаме да почне да купува пак. Като свърши с покупките, ще каже, че е купил и ще му напомпате цената до космоса, а той ще ви продава през цялото време.

    Коментар


    • ТОООООООЧНО ТАКА ПИЛЕНЦА УБИТКОНИТЕ ГИ ПРИБИРАМ НА ПРЕЦАКАНАТА БОМБА 48765 . КАЗАХ ВИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

        Ще натовариш 15... Ще си обул кафявите гащи и няма да смееш на мъцнеш, какво ли остава да купуваш.
        Не само ще купувам, но и ще пусна официална обява тука и в биткойн форумите за покупка срещу пари в брой.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

          На минутка се вижда ясно, че това не е моментен шип! Имало е цени под 1000 в рамките на 5-6 минути.......
          При нисколиквиден пазар и липса на ордери, един голям маркет ордер за продаване може да изкара доста хора от бида.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

            Сега го видях и аз. Тия спици не са хубаво нещо. Може някой да е пуснал голям маркет ордер и да е ударил бидовете надолу чак до 700. Сбъркана цена... трудно. Може и да е вярно, но защо не е изпълнило ордера на най-добрата цена в такъв случай...
            На минутка се вижда ясно, че това не е моментен шип! Имало е цени под 1000 в рамките на 5-6 минути.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              На 42к ще натоваря още един вагон, на 29к - още 2 вагона, а на 20к - още 5 вагона. Ако стигне до 10к - ще натоваря втори влак.
              Ще натовариш 15... Ще си обул кафявите гащи и няма да смееш на мъцнеш, какво ли остава да купуваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                Знаем накъде, но не ти изнася... Утре 42-40 к. и така докато бъдат изтръскани всички дребни досадници, опиянени от идеята за бързо забогатяване чрез Бит кон.....
                На 42к ще натоваря още един вагон, на 29к - още 2 вагона, а на 20к - още 5 вагона. Ако стигне до 10к - ще натоваря втори влак.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                  Интересно ми е CorrectiveIy objective какво мисли за последните няколко часа и накъде отиваме?

                  А интересното е, че в Кракен имаше игла на Етера от 1700 до 700 долара за 3-4 минути. Аз въобще не съм про треидър и единственото ми обяснение е, че някой като е въвеждал цена продава вместо 1700 е написал 700 и съответно сега реве. Възможно ли е да е така или бъркам нещо в разсъжденията си?
                  Сега го видях и аз. Тия спици не са хубаво нещо. Може някой да е пуснал голям маркет ордер и да е ударил бидовете надолу чак до 700. Сбъркана цена... трудно. Може и да е вярно, но защо не е изпълнило ордера на най-добрата цена в такъв случай...

                  Коментар


                  • при байкойна е по-важно какво ще туитне Мъски или някоя друга тлъста риба отколкото техниката
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Спретнахме и триъгълниче, което означава "Не знам накъде. Чакам да видя другите какво ще кажат".
                      Знаем накъде, но не ти изнася... Утре 42-40 к. и така докато бъдат изтръскани всички дребни досадници, опиянени от идеята за бързо забогатяване чрез Бит кон.....

                      Коментар


                      • Интересно ми е CorrectiveIy objective какво мисли за последните няколко часа и накъде отиваме?

                        А интересното е, че в Кракен имаше игла на Етера от 1700 до 700 долара за 3-4 минути. Аз въобще не съм про треидър и единственото ми обяснение е, че някой като е въвеждал цена продава вместо 1700 е написал 700 и съответно сега реве. Възможно ли е да е така или бъркам нещо в разсъжденията си?

                        Коментар


                        • Спретнахме и триъгълниче, което означава "Не знам накъде. Чакам да видя другите какво ще кажат".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Да, бе да - 1000 милиарда и да няма ликвидност от 50к до 30к - я да спреш да плещиш глупости.

                            Освен това вече казах - каквато и да е корекцията, по време на нейното развитие нищо не трябва да се прави. Чака се вълна B (корекция на корекцията), и се вземат решения за покупка/продажба чак на върха на вълна B, когато се образува триъгълник.
                            Това .....червеното ..............със сигурен че и ти незнаеш , какво си искал да кажеш ..........
                            Но не е нещо за ПМО , нали .....................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Аз вече казах и доказах чрез математиката, че докато корекцията все още не е достигнала до 66.6%, все още вероятноста за нов ръст е над 50%. Ако се разминем с корекция, по-малка от 10-20%, то това означава, че енергията на тренда все още е МНОГО МНОГО ВИСОКА.

                              Засега ключовото ниво е 42к. Не го ли пробием, ще гоним 100к.

                              Все още не сме пробили дневния бар, не сме пробили седмичния, не сме пробили месечния, не сме пробили 42к, не сме пробили 66.6% .........
                              Тоест рибата все още е в морето, а вие вадите тигана ......
                              Не виждаш от бузи или нямаш графика ................ Дневния бар го пробихме още в 12 на обяд .......
                              Макар че това , изобщо нищо не означава , но гледам че го пишеш с апломб все едно .....разбираш ...

                              Другите простотии с процента корекция , изобщо няма да го коментирам ......... На ниво предучилищна са ''изследванията '' ти .....

                              Може и да впечатлиш , някое пчеларче със познания си ..... по същността , вида , дълбочината и времетраенето на корекциите , и как те показвали силата на тренда .................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                10% загуба на богатството си е 10% независимо дали вземаш 1000 лв заплата или имаш милиони. Съня се губи и стават нервни.
                                Само първия път .....
                                След това става начин на живот ...

                                Коментар

                                Working...
                                X