IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
    Гледайки какво ми свети на монитора, този път комай не съм от недоразбралите......
    Добре де, покажи какво ти свети, та да ти обясня какво означава това :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      И ако работещите хора решат, че не искат да са те глупаците, които се гърчат за да могат въздуходържателите да се чудят в коя кръчма да се наплюскат и в кой хотел да се размажат и се откажат да ходят на работа. Смятайте до къде ще я докараме с това малоумие и колко време ще оцелеем.
      Ще си менкат цифрички и ще се чудят какво да ядат.

      Всъщност няма да могат да си менкат цифрички, щото преди това Интернета ще спре, след него тока.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Най-после и ти си призна, че ще има следващо иху-яху .....

        Докъде ще стигне това иху-яху?
        До 500к ?

        Ами добре, стой отстрани и злобей, докато ние печелим от следващото иху-яху ......
        Прогнозите са трудно нещо. Но като гледам ентусиазма не е изчерпан, балонът не е надут достатъчно и пр.

        Аз печеля, ама от компании, които създават добавена стойност, а не от въздух под налягане дето може да гръмне всеки един момент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Нещо пак не си разбрал
          Там
          https://www.bitfufu.com/list
          няма за 40 дни
          Гледайки какво ми свети на монитора, този път комай не съм от недоразбралите......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Е то това го слушахме като беше на 20 хил биткоина. Ама после падна на 3 хил и седя там 3 години и всичко беше забравено през това време.

            Сега ако питаш мен, въпреки че не вярвам на ТА и други "анализи", както и не вярвам на прогнози, но от време на време все още се изкушавам да давам прогнози. Та въпреки че не вярвам на прогнози, прогнозата ми е странично движение или консолидация на тези нива поне 2 години - за биткоина става въпрос. Ясно се вижда че ъп тренда се изчерпа и както ясно се вижда че тренд надолу няма, щото като падне на 50 всеки гледа да купи и после да продаде на 55 или 60. Та ще си тренди така доста време, съответно темата, приложенията и другите неща ще бъдат забравени до следващото иху, яху.
            Най-после и ти си призна, че ще има следващо иху-яху .....

            Докъде ще стигне това иху-яху?
            До 500к ?

            Ами добре, стой отстрани и злобей, докато ние печелим от следващото иху-яху ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

              Не смятах да се намесвам в словесния ви търкал, но ругатните и обидите ми идват в повече!
              Като клиент на същата "мина", за която Барбарона толкова много се хвали, мога да споделя, че нещата не са толкова розови към момента. На 12 април си закупих 10 ТН за 4 месеца - 320 долара. плюс още 110 долара под формата на БитКОН за да си плащам тока.
              .
              Нещо пак не си разбрал
              Там
              https://www.bitfufu.com/list
              няма за 4 месеца
              Last edited by barbaron; 05.05.2021, 14:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                обясни на кухите кратуни за етера. И защо doge расте по-бързо от етера?
                За мен има някаква логика да съществува крипто валута. Ама една, а не 10000.
                Недей да търсиш логика там където я няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение

                  Аз сигурно имах и късмета да живея на място, на което беше лесно да се осъзнае потенциала на криптото още в самото начало. Помня как преди доста години се появиха и първите физически магазини приемащи койни на касите, първите статии в медиите за откриващите се възможности... След това дойде и Етера с безбройните си приложения, повечето от които дори днес, в този момент не могат да се асимилират от кухите кратуни леещи завист, злоба и размахващи някакви безполезни ТА графики Предстои и те да разберат за какво иде реч през следващите няколко години
                  Впрочем Етерът е може би иновацията на Века!
                  Е то това го слушахме като беше на 20 хил биткоина. Ама после падна на 3 хил и седя там 3 години и всичко беше забравено през това време.

                  Сега ако питаш мен, въпреки че не вярвам на ТА и други "анализи", както и не вярвам на прогнози, но от време на време все още се изкушавам да давам прогнози. Та въпреки че не вярвам на прогнози, прогнозата ми е странично движение или консолидация на тези нива поне 2 години - за биткоина става въпрос. Ясно се вижда че ъп тренда се изчерпа и както ясно се вижда че тренд надолу няма, щото като падне на 50 всеки гледа да купи и после да продаде на 55 или 60. Та ще си тренди така доста време, съответно темата, приложенията и другите неща ще бъдат забравени до следващото иху, яху.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Постфактум мога да ти изброя 100 компании направили подобен ръст, че и по-голям ръст.

                    АМД - правят процесори и преди 10 години са на 7 долара, сега са на 78.
                    И предполагам, че тука всички са строшили касичките, ипотекирали са жилищата и са набили всичко в AMD,NVDA,TSLA,AMZN и т.н ... както усилено се твърди в темата, че става с криптото. А и от горния факт аз си вадя заключението, че не съответните компании са "скъпи", а че хартията, която едни други хора е вадят "out of thin air", е "евтина".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение

                      Аз сигурно имах и късмета да живея на място, на което беше лесно да се осъзнае потенциала на криптото още в самото начало. Помня как преди доста години се появиха и първите физически магазини приемащи койни на касите, първите статии в медиите за откриващите се възможности... След това дойде и Етера с безбройните си приложения, повечето от които дори днес, в този момент не могат да се асимилират от кухите кратуни леещи завист, злоба и размахващи някакви безполезни ТА графики Предстои и те да разберат за какво иде реч през следващите няколко години
                      Впрочем Етерът е може би иновацията на Века!
                      Имаш ли теория за цената на етера? Съгласен съм, че идеята е мощна, не съм сигурен обаче за икономиката на токена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                        печелило се е и преди биткойна и ще се продължи да се печели и след него
                        Не си разбрал най-важното. Няма понятие "след биткойна", той е завинаги. Нещо като Третия райх

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение

                          Аз сигурно имах и късмета да живея на място, на което беше лесно да се осъзнае потенциала на криптото още в самото начало. Помня как преди доста години се появиха и първите физически магазини приемащи койни на касите, първите статии в медиите за откриващите се възможности... След това дойде и Етера с безбройните си приложения, повечето от които дори днес, в този момент не могат да се асимилират от кухите кратуни леещи завист, злоба и размахващи някакви безполезни ТА графики Предстои и те да разберат за какво иде реч през следващите няколко години
                          Впрочем Етерът е може би иновацията на Века!
                          На теб какво ти пречат ТА графиките.Ако за теб са безполезни,и не намираш смисъл това не означава,че си прав и си по умен
                          И никой не ви завижда и не злобее,това е само в елементарните ви разбирания.Даже ви се радваме,защото доказва,че умственото човешко развитие си е на същото ниво,даже и по ниско от преди десетилетия.А това,че някой е спечелил от биткойн,не доказва нищо,печелило се е и преди биткойна и ще се продължи да се печели и след него.
                          И е хубаво да се спазват етичните норми на общуване
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Сценарият е ясен, надуват кучИто (вместо да вкарват кеш, който се вижда и от самолет), разтоварват на върха срещу Биткойн а купилите на върха пият по-една студена водичка, сефте
                            има игра тук ама не мога да я хвана. Малко като на Gamestop ми мяза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              обясни на кухите кратуни за етера. И защо doge расте по-бързо от етера?
                              За мен има някаква логика да съществува крипто валута. Ама една, а не 10000.
                              Сценарият е ясен, надуват кучИто (вместо да вкарват кеш, който се вижда и от самолет), разтоварват на върха срещу Биткойн а купилите на върха пият по-една студена водичка, сефте

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение

                                Аз сигурно имах и късмета да живея на място, на което беше лесно да се осъзнае потенциала на криптото още в самото начало. Помня как преди доста години се появиха и първите физически магазини приемащи койни на касите, първите статии в медиите за откриващите се възможности... След това дойде и Етера с безбройните си приложения, повечето от които дори днес, в този момент не могат да се асимилират от кухите кратуни леещи завист, злоба и размахващи някакви безполезни ТА графики Предстои и те да разберат за какво иде реч през следващите няколко години
                                Впрочем Етерът е може би иновацията на Века!
                                обясни на кухите кратуни за етера. И защо doge расте по-бързо от етера?
                                За мен има някаква логика да съществува крипто валута. Ама една, а не 10000.

                                Коментар

                                Working...
                                X