IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

    Много ми е забавно да чета как благославяте битове,
    много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална. Та гледам темата за забавление, защото държанието на защитниците е комично, след време може и да е трагично.
    Никой не те кара да четеш. Темата е Биткойн, като не ти харесва, можеш да напуснеш. Престани да спамиш, моля админите вземете се най-сетне в ръце, че темата съвсем заприлича на битак от непрестанния спам и безмислен хейт, който няма нищо общо с темата! Няма отърване от нахални и завистливи Ганьовци ей!
    Last edited by better; 08.05.2021, 15:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Мерна единица е било едно време. Откакто се научиха да го "произвеждат" с един клик - не може да е мерна единица вече, защото се създава ей така от нищото. Парите, които се добиват лесно, не са никакви пари!
      Койните не възпроизвеждат ли ги с един клик . Вече има новопроизведени стотици видове. Още по лошо че всеки IT спец. и хакер може да '' произведе'' нов вид При $ поне е само един - ФЕД .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

        много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална.
        Пасторът с беемветата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Крипто защитниците имат крипто и имат интерес от развитието! Пак питам вашия интерес какъв е?
          Много ми е забавно да чета как благославяте битове,
          много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална. Та гледам темата за забавление, защото държанието на защитниците е комично, след време може и да е трагично.
          Last edited by xa3apm; 08.05.2021, 14:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Лафа "1 Долар = 1 Долар" се използва за нещо което е измерител на стойност (мерна единица). Биткоина не е и никога няма да бъде.

            В тоя ред на мисли може да кажеш 1 метър = 1 метър, 1 килограм = 1 килограм, 1 долар = 1 долар, 1 евро = 1 евро, 1 лев = 1 лев

            Но няма как да кажеш 1 биткоин = 1 биткоин - щото с него нищо не се мери

            Все още няма нито една цена обявена в биткоин освен цената на транзакция в мрежата на биткоин.
            Мерна единица е било едно време. Откакто се научиха да го "произвеждат" с един клик - не може да е мерна единица вече, защото се създава ей така от нищото. Парите, които се добиват лесно, не са никакви пари!
            Last edited by better; 08.05.2021, 10:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


              Това за "вестника" е уникална простотия. Благодаря
              Преведено с Г транслейт вероятно, какво се учудваш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                вестник на Федералната банка на САЩ

                Това за "вестника" е уникална простотия. Благодаря

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Биткойн на никого нищо не обещава, но обещава, че 1Биткойн=1Биткойн и това винаги ще бъде така
                  Лафа "1 Долар = 1 Долар" се използва за нещо което е измерител на стойност (мерна единица). Биткоина не е и никога няма да бъде.

                  В тоя ред на мисли може да кажеш 1 метър = 1 метър, 1 килограм = 1 килограм, 1 долар = 1 долар, 1 евро = 1 евро, 1 лев = 1 лев

                  Но няма как да кажеш 1 биткоин = 1 биткоин - щото с него нищо не се мери

                  Все още няма нито една цена обявена в биткоин освен цената на транзакция в мрежата на биткоин.

                  Коментар


                  • ‘DeFi отприщи вълна от иновации’ - вестник на Федералната банка на САЩ

                    https://cryptodnes.bg/defi-otprishi-...-banka-na-sash

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                      Кой ти каза? Мен ме интересуват различните мнения. В диалога се ражда истината. Сега може да ме обвиниш, че и на мен ми "хлопа дъската" или "злобея, защото съм изпуснал влака", както правите обикновено крипто защитниците.
                      Крипто защитниците имат крипто и имат интерес от развитието! Пак питам вашия интерес какъв е?

                      Коментар



                      • The Internet Computer

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                          Запри се бе чавек. Никой не го интересува твоето мнение. Май нещо ти хлопа дъската!
                          Кой ти каза? Мен ме интересуват различните мнения. В диалога се ражда истината. Сега може да ме обвиниш, че и на мен ми "хлопа дъската" или "злобея, защото съм изпуснал влака", както правите обикновено крипто защитниците.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Е, да ама може да падне на нула или на 3 хил както беше до преди 6 месеца и седя там 3 години.
                            Запри се бе чавек. Никой не го интересува твоето мнение. Май нещо ти хлопа дъската!
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                              След дефицита при видеокартите е ред на харддисковете
                              Ако цената на XCH не се увеличава експоненциално, няма такава опасност

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Е, да ама може да падне на нула или на 3 хил както беше до преди 6 месеца и седя там 3 години.
                                Разбира се, че може да падне на 0, това новина ли е? Къде е записано, че не може? Къде е записано и, че не може да отиде и на 1 000 000 $?
                                Биткойн на никого нищо не обещава, но обещава, че 1Биткойн=1Биткойн и това винаги ще бъде така
                                Last edited by better; 07.05.2021, 20:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X