IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение
    И пак да те попитам, защо не беше тук да постваш 38 000... 33000... 29000 и т.н. ?!?!
    Защото осъзнах каква олигофрения се вихри в тази тема. Цяло чудо е, че сега хвърлих едно око и отделих 10-15 минути време. ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение
      Арогантен тип си ти. Мога да ти дам милиони примери как не се раждат всички еднакво голи, нито условията са еднакви. И въобще това твърдение е толкова нелепо, че няма какво да се коментира. .....
      Ясно те разбирам, че истината боли, но да - това е истината. Може в чужбина да има деца, родили се милионери, но в България всички се родихме ЕДНАКВО БЕДНИ. Специално аз и моите родители живеехме в голяма мизерия. Моето лично богатство беше точно 0 (НУЛА) лева чак до 25-тата ми годишнина, когато завърших ВМЕИ Габрово и веднага след това се хвърлих надолу с главата в непознатото море, наречено БИЗНЕС.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        В момента сигурно стои и се чуди дали да си обмени биткойните сега на 35 хиляди, или да стиска още една година докато падне до 3500 и тогава да продаде.
        Аз нямам зор да продавам койни за живи пари, които живи пари не ми трябват. Имам си достатъчно за да си поддържам стандарта на живот, с който съм свикнал .....

        Ако питаш защо не ги продадох на 50-60к, ще ти отговоря, че ако ги бях продал, нямаше да знам какво да правя с парите, и вероятно пак щях да купя койни. Затова пък аз питам "защо да ги продавам", след като съдбата на тези пари отдавна е предопределена да стоят в койни и да отлежават дълги години.

        Същата е съдбата и на физическото злато или на земите, които имам. Тяхната съдба също е да си стоят и да отлежават неопределено дълго време, без да се вълнувам как им се променя цената. Земи например имам за 1М лева и 99% от тях дори и не ги знам къде се намират и какво представляват. Имам ги нарисувани в Google Earth, но никога не съм ходил да ги видя на живо.

        Коментар


        • И пак да те попитам, защо не беше тук да постваш 38 000... 33000... 29000 и т.н. ?!?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Така е, прав си. Такива са правилата на голямата игра, наречена ЖИВОТ !!!

            Всички се раждаме еднакво голи и еднакво бедни, но след това започваме да вземаме различни решения, които довеждат всеки един човек до различно място. Повечето хора стигат до под кривата круша, но има и такива, които стигат до бананова гора, лягат по гръб и чакат бананите да им паднат в устата.

            Разделянето на хората на бедни и богати е математически обусловлено и като всеки един друг случайностен процес се подчинява на нормалното разпределение. Повечето хора се въртят около нулата с малко на плюс или малко на минус, но една малка чсат от хората са или неприлично много богати, или отънали в дългове за милиони/милиарди.

            И да, забогатяването или обедняването се извършва посредством преливане на средства от един джоб към друг, но в пазарната икономика това преливане става ДОБРОВОЛНО под контрола на онова, което се намира между двете уши на всеки един човек. Така че ако някой не е доволен от финансовото си състояние, вече знае на кого да се сърди ...
            Арогантен тип си ти. Мога да ти дам милиони примери как не се раждат всички еднакво голи, нито условията са еднакви. И въобще това твърдение е толкова нелепо, че няма какво да се коментира. Но няма проблем, мисли си, че си американ дрийм хироу и супер успелия тип. Рано или късно всеки се осъзнава, че в този живот нещата не са такива както изглеждат, в твоя случай (предвид, че не си първа младост) ще е късно или много късно.

            Коментар


            • Доминацията на Биткойн не спира да се вдига. Казах ли ви аз ниската доминация (както беше и 2018), няма да свърши добре за алтовете
              Last edited by better; 22.05.2021, 16:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

                Матеев се чудя защо не излезе да каже тия дето са купили на 60+ на каква печалба са в момента. Защото когато се вдигаше от 55 до 60 през 10 минути пускаше пост с големи червени букви на новата цена и честитеше 10%-те процента на купилите на 55 например. Сега къде е?
                Според мен Матеев е много хитър човек и продава, въпреки, че твърди обратното и пирува за сметка на маймунките накачили се на клона най-последни. То това е и основният смисъл на пирамидата по принцип. Да прее*еш някакви хора. Честито на фараоните. Дано ликувате, докато четете заглавията със самоубилите се пишман-криптомилионер-мераклии, които са ви купили имотите и колите. Zero sum e играта тук и това е действителността, зад всичките спечелени милиони на Матеев, стоят загубени парички на някой друг.
                Така е, прав си. Такива са правилата на голямата игра, наречена ЖИВОТ !!!

                Всички се раждаме еднакво голи и еднакво бедни, но след това започваме да вземаме различни решения, които довеждат всеки един човек до различно място. Повечето хора стигат до под кривата круша, но има и такива, които стигат до бананова гора, лягат по гръб и чакат бананите да им паднат в устата.

                Разделянето на хората на бедни и богати е математически обусловлено и като всеки един друг случайностен процес се подчинява на нормалното разпределение. Повечето хора се въртят около нулата с малко на плюс или малко на минус, но една малка чсат от хората са или неприлично много богати, или отънали в дългове за милиони/милиарди.

                И да, забогатяването или обедняването се извършва посредством преливане на средства от един джоб към друг, но в пазарната икономика това преливане става ДОБРОВОЛНО под контрола на онова, което се намира между двете уши на всеки един човек. Така че ако някой не е доволен от финансовото си състояние, вече знае на кого да се сърди ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

                  Non zero sum е играта там. Няма смисъл да навлизам в детайли, щом не ти е ясна разликата. И да там може всички да печелят Кой повече, кой по-малко. Но в бееткойна няма вариант всички да печелят, теоретично невъзможно е.
                  Аха щом ти е ясно всичко, обясни на нас невежите защо си в Биткойн?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

                    Non zero sum е играта там. Няма смисъл да навлизам в детайли, щом не ти е ясна разликата. И да там може всички да печелят Кой повече, кой по-малко. Но в бееткойна няма вариант всички да печелят, теоретично невъзможно е.
                    Не е необходимо всички да печелят, въпреки че това е възможно. Достатъчно е да спечелят само една част от тези, които знаят как да го направят. Иначе цацата винаги губи, и това е така не само при Биткойна, а и въобще в цялата индустрия. И най-интересното е, че цацата ДОБРОВОЛНО си дава парите, купувайки си с тях НЕРЕАЛИСТИЧНИ НАДЕЖДИ ЗА БЪРЗО ЗАБОГАТЯВАНЕ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Така е, на стоковите борси пък тъкмо обратното - никой никого не иска да прее....ва . Там са се наредили едни хУбави хОра раздават ени милиончета - там само се пИчели....
                      Non zero sum е играта там. Няма смисъл да навлизам в детайли, щом не ти е ясна разликата. И да там може всички да печелят Кой повече, кой по-малко. Но в бееткойна няма вариант всички да печелят, теоретично невъзможно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

                        Матеев се чудя защо не излезе да каже тия дето са купили на 60+ на каква печалба са в момента. Защото когато се вдигаше от 55 до 60 през 10 минути пускаше пост с големи червени букви на новата цена и честитеше 10%-те процента на купилите на 55 например. Сега къде е?
                        Според мен Матеев е много хитър човек и продава, въпреки, че твърди обратното и пирува за сметка на маймунките накачили се на клона най-последни. То това е и основният смисъл на пирамидата по принцип. Да прее*еш някакви хора. Честито на фараоните. Дано ликувате, докато четете заглавията със самоубилите се пишман-криптомилионер-мераклии, които са ви купили имотите и колите. Zero sum e играта тук и това е действителността, зад всичките спечелени милиони на Матеев, стоят загубени парички на някой друг.
                        Така е, на стоковите борси пък тъкмо обратното - никой никого не иска да прее....ва . Там са се наредили едни хУбави хОра раздават ени милиончета - там само се пИчели....
                        Last edited by better; 22.05.2021, 16:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                          Матеев къде е ?
                          Матеев се чудя защо не излезе да каже тия дето са купили на 60+ на каква печалба са в момента. Защото когато се вдигаше от 55 до 60 през 10 минути пускаше пост с големи червени букви на новата цена и честитеше 10%-те процента на купилите на 55 например. Сега къде е?
                          Според мен Матеев е много хитър човек и продава, въпреки, че твърди обратното и пирува за сметка на маймунките накачили се на клона най-последни. То това е и основният смисъл на пирамидата по принцип. Да прее*еш някакви хора. Честито на фараоните. Дано ликувате, докато четете заглавията със самоубилите се пишман-криптомилионер-мераклии, които са ви купили имотите и колите. Zero sum e играта тук и това е действителността, зад всичките спечелени милиони на Матеев, стоят загубени парички на някой друг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            163.18 $/ден , 4 894 $/месец, 59 549 $/година не ви ли стигат
                            Това е при курс $37,105, а при 60 000 ?


                            Барбарон отдавна ви покани да дойдете в златната мина
                            Invite Code:RSFHHN, https://www.bitfufu.com/accounts/sig...iteCode=RSFHHN

                            BTC Running Hashrate 670 TH/S Yesterday’s Earnings +$153.18 Cumulative Earnings +$6117.01
                            ETH Running Hashrate 100 MH/S Yesterday’s Earnings +$9.97 Cumulative Earnings +$507.04
                            Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Ми не, като набълбукаш $200 бона, къде ти е ползата от файдата, като нямаш кяр? че и хешрейта постоянно мърда, печалбата след година ще е на 1/5 от сегашната, ама контракта си го платил в началото - хайде без номера от селски вечеринки, че и с реферален линк а?
                            redCretinчо, "набълбукал" съм се с $5 500
                            Отивай в забавачката да те научат какво е "капитализиране на лихвата"
                            Last edited by barbaron; 22.05.2021, 14:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                              Чак до 50000 надали,но 45-48000 може и да го върнат.А и нищо лошо няма от удареният стоп,а и той е леко плюсов,колкото да избием таксите на брокера.То ако още се помота цената около тези нива,29700 може и да се затвърди като дъно.Явно не искат толкова бързо да го сурнат под 30000,ще изчакат дали някой ще се закачи на куката,но като гледам яловите покупки от дребните риби надали могат да го закарат много нагоре
                              Акцента на Майсторчето не беше за цената , а ......за гапа ................ . При гап , стопа не важи ..................затваря те там , където срешне първи поръчки , тоест където отвори гапа ...............
                              Но това е по принцип ................ Тук търговията не спира и образуването на гап е маловероятно.....................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                В понеделни при брокера един гап на горе до 50 000 и ще видиш един стоп на нула.
                                Шортиш по дъната бегай от там.
                                Чак до 50000 надали,но 45-48000 може и да го върнат.А и нищо лошо няма от удареният стоп,а и той е леко плюсов,колкото да избием таксите на брокера.То ако още се помота цената около тези нива,29700 може и да се затвърди като дъно.Явно не искат толкова бързо да го сурнат под 30000,ще изчакат дали някой ще се закачи на куката,но като гледам яловите покупки от дребните риби надали могат да го закарат много нагоре
                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X