IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам тук две злобарчета се тревожат за мен, та да ги успокоя

    Daily Earnings:
    Date Daily Earnings(BTC) Pool
    2021.06.30 0.00425016 AntPool,F2Pool
    2021.06.29 0.00473671 AntPool,F2Pool
    2021.06.28 0.00477876 AntPool,F2Pool
    2021.06.27 0.00468178 AntPool,F2Pool
    2021.06.26 0.00473663 AntPool,F2Pool
    2021.06.25 0.00480849 AntPool,F2Pool
    2021.06.24 0.00506538 AntPool,F2Pool
    2021.06.23 0.00510933 AntPool,F2Pool
    2021.06.22 0.00556946 AntPool,F2Pool
    2021.06.21 0.00549174 AntPool,F2Pool
    2021.06.20 0.00551343 AntPool,F2Pool
    2021.06.19 0.00546683 AntPool,F2Pool
    2021.06.18 0.0055178 AntPool,F2Pool
    2021.06.17 0.00562896 AntPool,F2Pool
    2021.06.16 0.00562155 AntPool,F2Pool
    2021.06.15 0.00565798 AntPool,F2Pool
    2021.06.14 0.00536348 AntPool,F2Pool
    2021.06.13 0.00536286 AntPool,F2Pool
    2021.06.12 0.00457333 AntPool,F2Pool
    ... ...
    https://www.bitfufu.com/dashboard/ha...t?currency=BTC

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Затвори ли китайския сайт? Еми то беше ясно, набутай сега други 6 бона в нов
      Таман бяха поотихнали нещата около рекламата на китайски $CAM във форОма и ти дръпна дявола за опашката!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        Много сериозно звучиш, ясен си.
        Много завистливо ти къркори стомаха от глад, чак тук се чува

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Хърсето дето хал хабер си няма от материята баш... следвай го следвай
          Аз не следвам никого, това за 401к обаче е вярно, не го е измислил Хърсев

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Аз в момента съм на 350%+, благодаря за съвета, но не смятам да се възползвам, ще чакам 100к....но и тогава пак може би ще продам съвсем малко, колкото да сменя бавареца с нов
            Много сериозно звучиш, ясен си.
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Аз само да питам, какво стана с многото институционални инвеститори, които всеки ден обявяваха как ще инвестират еди колко си милиона/милиарда у биткойна, при цени от около 50к? Интересно ми е тези, наистина направили го какво мислят техните акционери при сегашното положение?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Хърсето дето хал хабер си няма от материята баш... следвай го следвай
                Хърсето се е набил у високото и за тва ги реди тези.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Незнам хейтърите дали забелязаха нещо много интересно от статията на Хърсев:

                  "И така, важните събития:
                  Първо, Департаментът на трезора на САЩ допусна инвестиции в криптоинструменти по индивидуалните пенсионни планове, т.нар. 401k [2]. Значи поне през следващите 30 години криптовалутите ще бъдат напълно легални навсякъде по света и никой, включително САЩ, не може да ги забрани и инкриминира. "

                  https://www.segabg.com/category-obse...otok-siv-potok
                  Хърсето дето хал хабер си няма от материята баш... следвай го следвай

                  Коментар


                  • И моите копачи се преместиха вече от Китай и пак включиха "багерите"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                      Цената временно е нагоре, сега е момента да излезеш с по-малка загуба.
                      Аз в момента съм на 350%+, благодаря за съвета, но не смятам да се възползвам, ще чакам 100к....но и тогава пак може би ще продам съвсем малко, колкото да сменя бавареца с нов

                      Коментар


                      • Незнам хейтърите дали забелязаха нещо много интересно от статията на Хърсев:

                        "И така, важните събития:
                        Първо, Департаментът на трезора на САЩ допусна инвестиции в криптоинструменти по индивидуалните пенсионни планове, т.нар. 401k [2]. Значи поне през следващите 30 години криптовалутите ще бъдат напълно легални навсякъде по света и никой, включително САЩ, не може да ги забрани и инкриминира. "

                        https://www.segabg.com/category-obse...otok-siv-potok

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Не ми се занимава да обяснявам казуса, който иска намира инфо и чете. Лятото дойде
                          Цената временно е нагоре, сега е момента да излезеш с по-малка загуба.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            При толкоз мелеони, милиарди, трильони да нямате 12 долара на година да платите таксата за домейна - това е несериозно.
                            Не ми се занимава да обяснявам казуса, който иска намира инфо и чете. Лятото дойде

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Доменйнът Bitcoin.org ли бил вечен? Всеки път ме изумяваш с глупостите си
                              При толкоз мелеони, милиарди, трильони да нямате 12 долара на година да платите таксата за домейна - това е несериозно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Що, нали е вечен и бъдещето е в него

                                И тепърва ще се изучават в училищата и унитата
                                Доменйнът Bitcoin.org ли бил вечен? Всеки път ме изумяваш с глупостите си

                                Коментар

                                Working...
                                X