IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

    Хайде жокерче, което вече и най-простия салвадорец знае. Но не и математика. Адресите на салвадорците за вътрешни разплащания и покупки, започват с цифрата "3".

    alphaomega, случиха се много неща. С пускането на фючърса от ЧМЕ, при криптото, навлязоха институционалните пари. И все още навлизат. засега имат сметка да плашат цацата. Докато си накупят евтино. Щом и шефа на BIS се усети, че е изпуснал влака, смятай на какво ниво е вече криптото.
    Е нали точно тези същите "институционални пари" изместиха фокуса на криптото в грешна посока. Тези вече си имат неограничен капитал. Централните банки ги заринаха с пари с нулеви лихви и сега се чудят къде да ги натикат. Не виждате ли че помпят цените на всичко като за последно? Баш в пикът на кризата всички борси направиха рекорди! Нали не си мислите че тези същите дето помпят всичко се интересуват от печалбата? Ако ти имаш напълно легална печатница за пари в гаража и никой не те закача и можеш да си печаташ колкото си искаш дали ще ти пука за печалбата? И изобщо каква ще е тогава дефиницията на печалбата. Единственото за което ще ти пука е да не дойде някой да ти развали далаверката.
    Last edited by alphaomega; 09.09.2021, 22:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

      LM със Салвадорски филтър с активен въглен не е като Кубинските пури. Оооопс LN .
      Псулютну. И тоалетната им юартия, не е "ЕМЕКА".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Хайде жокерче, което вече и най-простия салвадорец знае. Но не и математика. Адресите на салвадорците за вътрешни разплащания и покупки, започват с цифрата "3".

        alphaomega, случиха се много неща. С пускането на фючърса от ЧМЕ, при криптото, навлязоха институционалните пари. И все още навлизат. засега имат сметка да плашат цацата. Докато си накупят евтино. Щом и шефа на BIS се усети, че е изпуснал влака, смятай на какво ниво е вече криптото.
        LM със Салвадорски филтър с активен въглен не е като Кубинските пури. Оооопс LN .
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Светни ни, ако обичаш, как може да са безплатни, особено за страна от почти третия свят с преобладаващо аграрно население.

          Наблюдаваме поредния американо-юдейски експеримент със живи безобидни хора!

          Прогноза: Няма да свърши добре и тоя път за хората!
          Хайде жокерче, което вече и най-простия салвадорец знае. Но не и математика. Адресите на салвадорците за вътрешни разплащания и покупки, започват с цифрата "3".

          alphaomega, случиха се много неща. С пускането на фючърса от ЧМЕ, при криптото, навлязоха институционалните пари. И все още навлизат. засега имат сметка да плашат цацата. Докато си накупят евтино. Щом и шефа на BIS се усети, че е изпуснал влака, смятай на какво ниво е вече криптото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
            Криптовалутите претърпяват пореден провал. Самият факт че хората все още чакат правителства да дават одобрение за "официалното" ползване на криптовалутите е провал на идеята отвсякъде. Банките и определени кръгове от финансовия сектор окупираха криптопазарите с ясната мисия да ги закопаят в земята и никога да не се достигне до масово ползване по предназначение.

            Минаха 12 години през който не се случи нищо от това което трябваше да се случи. Централните банки трябваше да бъдат ликвидирани и да се премине поне на 90% към криптовалути и анонимни разплащания P2P без посредници и без "борси". Това което трябваше да се случи досега не е просто финансова революция а трябваше да е цивилизационна революция която да доведе до пълна реформа на икономическата система и в последствие и към елиминиране на правителствата и всички свързани с тях структури и институции. А познайте как ще финансираш армии като няма централни банки? Точно никак. Може да пробват с дарения ))

            Големите дето се мислят за богове видяха потенциала и много се уплашиха като разбраха че тази технология може да срути световния им ред и затова решиха че след като не могат да я спрат чрез забрани тази революция единственият шанс да и противодействат е като самите те застанат начело и започнат да я водят. Но не там където е интересът на народа а към кривата круша. Там където вече няма да представлява заплаха за тяхната глобална империя. И успяха! Промениха мисленето на хората и ги накараха да мислят за крипто валутите като рискова инвестиция/спекулация а не като разплащателно средство.

            Някой си мислят че все пак революцията ще се случи и просто е нужно повече време. Аз обаче не съм убеден. От това което виждам няма никакъв прогрес последните 5 години.
            Докато грамотните са само 5% от форума, представи си колко са грамотните въобще.

            Е няма как да стане. Затова печели на тяхната неграмотност и си барай броеницата.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

              Светни ни, ако обичаш, как може да са безплатни, особено за страна от почти третия свят с преобладаващо аграрно население.

              Наблюдаваме поредния американо-юдейски експеримент със живи безобидни хора!

              Прогноза: Няма да свърши добре и тоя път за хората!
              абе те (кукловодите) не ти дават да влезеш без маска и боц отзад в магазина, ще ти позволят АНОНИМЕН въоръжен с биткойн (ака автомат) да влезеш. Слезте на земята
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                Ръсиш тъпотии. Без са си дадеш труда, малко да прочетеш. Но няма да те свЕткам, как транзакциите могат, и да са безплатни. Или с минимален %. Продъ;жавай да се излагаш.
                Светни ни, ако обичаш, как може да са безплатни, особено за страна от почти третия свят с преобладаващо аграрно население.

                Наблюдаваме поредния американо-юдейски експеримент със живи безобидни хора!

                Прогноза: Няма да свърши добре и тоя път за хората!

                Коментар


                • Криптовалутите претърпяват пореден провал. Самият факт че хората все още чакат правителства да дават одобрение за "официалното" ползване на криптовалутите е провал на идеята отвсякъде. Банките и определени кръгове от финансовия сектор окупираха криптопазарите с ясната мисия да ги закопаят в земята и никога да не се достигне до масово ползване по предназначение.

                  Минаха 12 години през който не се случи нищо от това което трябваше да се случи. Централните банки трябваше да бъдат ликвидирани и да се премине поне на 90% към криптовалути и анонимни разплащания P2P без посредници и без "борси". Това което трябваше да се случи досега не е просто финансова революция а трябваше да е цивилизационна революция която да доведе до пълна реформа на икономическата система и в последствие и към елиминиране на правителствата и всички свързани с тях структури и институции. А познайте как ще финансираш армии като няма централни банки? Точно никак. Може да пробват с дарения ))

                  Големите дето се мислят за богове видяха потенциала и много се уплашиха като разбраха че тази технология може да срути световния им ред и затова решиха че след като не могат да я спрат чрез забрани тази революция единственият шанс да и противодействат е като самите те застанат начело и започнат да я водят. Но не там където е интересът на народа а към кривата круша. Там където вече няма да представлява заплаха за тяхната глобална империя. И успяха! Промениха мисленето на хората и ги накараха да мислят за крипто валутите като рискова инвестиция/спекулация а не като разплащателно средство.

                  Някой си мислят че все пак революцията ще се случи и просто е нужно повече време. Аз обаче не съм убеден. От това което виждам няма никакъв прогрес последните 5 години.
                  Last edited by alphaomega; 09.09.2021, 21:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    - Колко струва баничката?
                    - 20 цента

                    Тръгнах да проверявам каква е валутата на Салвадор, че не я знам, оказа се че 2001 са я изхвърлили и ползват долара.
                    Някак си логично е след долара да ползват биткоина


                    - Еее, в биткоина не може ли?
                    - Може - 0.0000000000001 биткоина, ама ти плащаш цената на транзакцията.
                    - Е как за една баничка от 20 цента ще платя 2 долара за транзакция бе.
                    - Ми аз ли да я платя? Аз ще се набутам - няма да мога да и платя брашното и сиренето за баничката.
                    - А как ще ти платя?
                    - Е сега да си извадя телефона да ти кажа адреса на портфейла си, че не го помня. Я виж на туй листче съм го записал.
                    - Бе прати го тука по Вайбър, че няма да го пиша това цялото в телефона я с тея малки клавиши.
                    - Пращам!
                    - Още го няма, не съм го получил.
                    - Я виж имаш ли Интернет.
                    - Оф, то тука моя оператор няма покритие бе, какво е това задръстено село.
                    - Дай ще ида 10 метра натам да хвана сигнала.


                    Мързи ме да пиша, но горе долу след още 20-30 реплики и напъни може да осъществят трансфера. И ако случайно имат късмет и транзакцията мине бързо, даже може и още топла да я изяде, но е малко вероятно.


                    Така че хората ще си ползват доларите и биткоините.

                    п.п. в Панама е по-добре, там даже си имат някаква валута, обаче е вързана за долара, а долара е много по-разпрстранен.
                    Та е някак си логично и те да въведат биткоина, няма само този империалистически долар да се размята я.

                    Ръсиш тъпотии. Без са си дадеш труда, малко да прочетеш. Но няма да те свЕткам, как транзакциите могат, и да са безплатни. Или с минимален %. Продъ;жавай да се излагаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                      Само дето ползват посредник и някак си идеята на биткоина се губи като ще ползваш посредник.

                      Но няма лошо посредника и той изкарва някой лев

                      Няма само омразните банки да прибират % от транзакцията като плащаш с карта я.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Каква инфраструктура? Я разуй
                        - Колко струва баничката?
                        - 20 цента

                        Тръгнах да проверявам каква е валутата на Салвадор, че не я знам, оказа се че 2001 са я изхвърлили и ползват долара.
                        Някак си логично е след долара да ползват биткоина


                        - Еее, в биткоина не може ли?
                        - Може - 0.0000000000001 биткоина, ама ти плащаш цената на транзакцията.
                        - Е как за една баничка от 20 цента ще платя 2 долара за транзакция бе.
                        - Ми аз ли да я платя? Аз ще се набутам - няма да мога да и платя брашното и сиренето за баничката.
                        - А как ще ти платя?
                        - Е сега да си извадя телефона да ти кажа адреса на портфейла си, че не го помня. Я виж на туй листче съм го записал.
                        - Бе прати го тука по Вайбър, че няма да го пиша това цялото в телефона я с тея малки клавиши.
                        - Пращам!
                        - Още го няма, не съм го получил.
                        - Я виж имаш ли Интернет.
                        - Оф, то тука моя оператор няма покритие бе, какво е това задръстено село.
                        - Дай ще ида 10 метра натам да хвана сигнала.


                        Мързи ме да пиша, но горе долу след още 20-30 реплики и напъни може да осъществят трансфера. И ако случайно имат късмет и транзакцията мине бързо, даже може и още топла да я изяде, но е малко вероятно.


                        Така че хората ще си ползват доларите и биткоините.

                        п.п. в Панама е по-добре, там даже си имат някаква валута, обаче е вързана за долара, а долара е много по-разпрстранен.
                        Та е някак си логично и те да въведат биткоина, няма само този империалистически долар да се размята я.


                        Коментар


                        • Хаха, направиха абсолютно същия номер днес като предния път - първо помпат Солана до дупка и после сменят и почват да помпат ДОТа

                          Коментар


                          • https://twitter.com/i/status/1435326975120482306
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              От там тръгват само революции. Ако революциите ставаха за ядене, тея щяха да са най-охранените хора (най-богатите).

                              Причината да ги въвеждат биткоините и другите неща, е че техните валути за нищо не стават, вместо това масово се ползва долара, а те като видни анти-имериалисти го мразят, затова сечено на долара.

                              Съответно на никой не му минава през главата че то за да се ползва това ти трябва инфраструктура.

                              Хубаво в Салвадор и Панама ще приемат закони, ама какво от това - някой ще ги спазва ли.
                              Каква инфраструктура? Я разуй

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Внимавай пак да не се изтървеш с двата реални ключа - инак ще ти отговоря - на всеки който чете тук


                                https://www.dummies.com/software/oth...-private-keys/

                                Обичайната грешка на такива аматьори като теб е, че щом нямаш ДАТ на компа, няма и портфейл. Е, има го, ама не е физически при теб... обаче правилото е - без портфейл няма адрес Ха добрутро!
                                Кви 2 ключа? Кви 5 лв? Кви Дат ове? Кви порфейли? Ти генератора който ти пратих видя ли го? Генерира ли си адрес?
                                Last edited by X_Y; 09.09.2021, 18:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X