IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • CRO се скъса тия дни. Някой разбра ли защо? Не че се оплаквам - 80% от криптото ми в CRO.

    Коментар


    • Идеята ще бъде финансирана с токенизирани облигации, обезпечени с криптовалутата





      economic.bg
      На хоризонта се задава първият биткойн град
      Ел Салвадор планира да построи първия в света биткойн град, който ще бъде финансиран от токенизирани облигации, обезпечени с криптивалутата. Това обяви президентъ....

      Коментар


      • В събота вечер беше. Две тегления, първото ми го реализира, второто ми изписа на банкомата, че оператора на картата ми отказва достъп. В същото време от коинбейз са излезли парите. Ще търся начин да проследя транзакцията, от съпорта още нямам отговор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
          Тук сте по-навътре в нещата, да питам за следния проблем. Теглене от банкомат с карта на койнбейз. Първата транзакция е осъществена, но при втората веднага след първата ми отчита изтеглени парите, обаче банкомата ми дава отказана транзакция. От криптоборсата са направили транзакцията и парите ги няма. Сумата не е голяма, едни 300 лв са, но все пак някой сблъскал ли се е с такъв проблем? От банката собственик на банкомата ми казаха да търся картоиздателя, писах на съпорта на койнбейз, да видим какво ще отговорят.

          Вероятно някоя от нашите банки ти е блокирала транзакцията "за твоя защита".... правят го понякога.
          Тия банкомати обикновено са на някоя наша банка и от там са я спрели. Те като чуят крипто и изпадат в "екстаз", та не се учудвам.

          Предполагам при обръщане крипто --> кеш им светва някоя "ламба".... няма да ти дадат подробности, ако се случило това, нито ще ти кажат къде са ти парите. Може след 1 - 2 месеца да ти ги отблокират евентуално.

          А има и още един вариант, нали не си теглил събота или неделя?! Те тогава "почиват" и вероятно няма кой да ги обработва всички тия "съмнителни транзакции".

          До колкото знам, нищо че транзакциите с картата изглеждат моментални, всъщност реално минават след около 1 месец...

          Защо не си пазаруваш директно с картата, а теглиш от банкомат?!

          Коментар


          • Тук сте по-навътре в нещата, да питам за следния проблем. Теглене от банкомат с карта на койнбейз. Първата транзакция е осъществена, но при втората веднага след първата ми отчита изтеглени парите, обаче банкомата ми дава отказана транзакция. От криптоборсата са направили транзакцията и парите ги няма. Сумата не е голяма, едни 300 лв са, но все пак някой сблъскал ли се е с такъв проблем? От банката собственик на банкомата ми казаха да търся картоиздателя, писах на съпорта на койнбейз, да видим какво ще отговорят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
              https://cointelegraph.com/news/is-us...partisan-issue
              Силен сигнал за дълги е това1
              Прочетох я статията, но не ми стана много ясно защо. Ще разсяниш ли?

              Коментар


              • https://cointelegraph.com/news/is-us...partisan-issue
                Силен сигнал за дълги е това1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev

                  Прост си, тъп си, и заради това си беден като църковна мишка. Освен това си невиждан злобар, което също е плод на некадърността ти и невежеството ти, довели до цял живот въргаляне на дъното на обществената йерархия. Избиването на комплекси във форума няма да те направи по-богат, а само ще демонстрираш на всички как пикаеш кръв от злоба, гледайки как другите хора са по-успели от тебе.

                  Господа модератори, ще ви помоля да озаптите този злобар, който влиза в темата само за да се заяжда с хората. Разгледайте му постингите надолу, и ще видите, че съм прав.
                  Тихо ся, стискай Като ти виках да продаваш, спа - сега дъмп. Ти си еталонен анти-индикатор в криотото отдавна, че и пример за безхаберност, затова те обраха. И миньорстването - същия провал и то. Няма ли грантове - не можеш една стинка да изкараш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ко стана с твойто + 100, ей го скоро беше пак да се изкажеш неподготвен? Колко си на минус, да не стана -1000 хахахаха
                    Нещо бъркаш Кретенчо и пак се изкачваш непотготвен!
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • 10 БОНА ОТ ВЪРХА СТЕ ВЪТРЕ ТРЕЙДЪРЧЕТА . ГЛЕДАМ ЧЕ ЧАКАТЕ И 100 БОНА . БРАВО . ВИНАГИ МИ Е ХАРЕСВАЛ ЕВРЕЙСКИЯ ОПТИМИЗЪМ

                      ПРИ НЕГО ПУСКАМ ПАК КЪСО

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                        Койните са като физическото злато, купуваш и забравяш. Аз ако ще му треперя при всяка корекция за какво ми е!
                        Ко стана с твойто + 100, ей го скоро беше пак да се изкажеш неподготвен? Колко си на минус, да не стана -1000 хахахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Няма какво да се шашкате. Нали вече ви казах, че отдалечаването от дадена точка се извършва с корен квадратен от броя на крачките. Тоест от 50к за да отиде на 100к, трябва да направи не 50 крачки по 1000, а 2500 крачки по 1000. От тях 50 са за пътя нагоре, а 2450 са за корекции по този път.

                          Ако някой очаква нещо друго, значи живее с големи илюзии.
                          Кажи сега що си пак на минус 15%, недей врачува глупости

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                            Много тихо стана..
                            Няма какво да се шашкате. Нали вече ви казах, че отдалечаването от дадена точка се извършва с корен квадратен от броя на крачките. Тоест от 50к за да отиде на 100к, трябва да направи не 50 крачки по 1000, а 2500 крачки по 1000. От тях 50 са за пътя нагоре, а 2450 са за корекции по този път.

                            Ако някой очаква нещо друго, значи живее с големи илюзии.
                            Last edited by Mateev; 18.11.2021, 21:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                              Много тихо стана..
                              Койните са като физическото злато, купуваш и забравяш. Аз ако ще му треперя при всяка корекция за какво ми е!
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Много тихо стана..

                                Коментар

                                Working...
                                X