IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поредния шиткойн (любим на ени математици тук)
    Click image for larger version

Name:	paypal.jpg
Views:	1
Size:	61.9 КБ
ID:	3921547

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Аз не бих заложил на цена под 28.
      Докато не "чукне" 18+++, няма да мирясат. Тогава всички балъци ще бъдат обрани за пореден път, а Мафията ще си продължи спокойно нагоре......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Случващото се е перфектно! Който ми следи постовете (жалко че трудно се намират с търсене), знае, че винаги съм повтарял. Не дропне ли качественно т.е -80-90% няма да ка иде нагоре. Има вероятност и да се сбъдне тази моя прогноза. Този дроп до голяма степен ще изчисти слабите ръце от пазара, за да останат такива като нас, които държат.
        Аре и ти стана мечка.

        Коментар


        • Царят е само един: Dominance: BTC: 44.7%

          Коментар


          • Случващото се е перфектно! Който ми следи постовете (жалко че трудно се намират с търсене), знае, че винаги съм повтарял. Не дропне ли качественно т.е -80-90% няма да ка иде нагоре. Има вероятност и да се сбъдне тази моя прогноза. Този дроп до голяма степен ще изчисти слабите ръце от пазара, за да останат такива като нас, които държат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

              Че то вече сме под 28. Коня е в свободно падане
              Само за момент обаче, сега пак е на 28. На кое викаш свободо падане, като е само на -60%? Да ти напмня ли че преди е падало до -85%.... и послеееее.....
              Last edited by better; 12.05.2022, 11:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                Мисля че умишлено се атакуваха дръпнатите очички за да ги разкарат от пазара. Все пак криптото е проект на запада и не биха допуснали други да имат голямо влияние. Бих казал че тера е китайска реплика на етериум .
                Един от основателите на Етерим лежи в затвора за посещение в Северна Корея.

                https://cryptodnes.bg/razrabotchik-n...-severna-koreq


                Не знам, следя коините доста повърхностно. Както написа Xman1 и е прав "За толкова години нищо задълбочено не прочете".

                Просто това ми излиза като топ новини из фидовете дето следя и си признавам че за тея Тера и Луна не бях чувал до вчера (до когато пуснах тука поста). Е сега чух за тях за втори път като прочетох за тази спекулативна атака към тях.


                Признавам си че не знам детайли и ставам само за хейтване и пускане на трендинг новини.


                Като свърши мазалото, сигурно ще прочета някоя статия дето обяснява защо как се е случило, но до там.

                Коментар


                • Оппс и тетера повлякъл крак

                  https://news.ycombinator.com/item?id=31349988


                  Дано устиска, че ако се срути до нула и той, ще стане голямо мазало.

                  Не че ме интересува, но шоуто ще приключи много бързо. Друго си е да има тръпка и да се влачи още с години, за да може да се караме в темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Това взело че се оказало спекулативна атака

                    https://twitter.com/OnChainWizard/st...23935570382851


                    Спекуланта намазал милард доларес след операцията за сега (до 31к на биткоина, ама гледам сега е на 27к), така че може и да са се увеличили печалбите му и да има за още мегдан.


                    п.п. а това било па третата по капитализация стейбъл коин.

                    не ми се мисли какво ще стане ако подпукат по подобна схемата и първите две
                    Мисля че умишлено се атакуваха дръпнатите очички за да ги разкарат от пазара. Все пак криптото е проект на запада и не биха допуснали други да имат голямо влияние. Бих казал че тера е китайска реплика на етериум .
                    Един от основателите на Етерим лежи в затвора за посещение в Северна Корея.

                    https://cryptodnes.bg/razrabotchik-n...-severna-koreq

                    Коментар


                    • Викайте Архитекта да драсне тука в темата някой ред и биткойнът ще излети нагоре. Тая тенденция не лъже, всичко друго е ала-бала.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	ETHUSDM5 obra6tane.png
Views:	1
Size:	11.8 КБ
ID:	3921488



                        ETH - M5

                        Коментар


                        • Това взело че се оказало спекулативна атака

                          https://twitter.com/OnChainWizard/st...23935570382851


                          Спекуланта намазал милард доларес след операцията за сега (до 31к на биткоина, ама гледам сега е на 27к), така че може и да са се увеличили печалбите му и да има за още мегдан.


                          п.п. а това било па третата по капитализация стейбъл коин.

                          не ми се мисли какво ще стане ако подпукат по подобна схемата и първите две

                          Коментар


                          • Ще го пробвам, покупка на Етериум стоп 1370.
                            Оставям позицията да диша с по- дълбок стоп върхът от 2017. Таргет 15 000 - 20 000.

                            Коментар


                            • Много мечоци в темата дали не направи дъно, или малко по късно през деня.

                              Коментар


                              • Има ли "осредняващи"
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X