IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кво станало сега

    Фалита на тая борса (всъщност то е кражба от страна на основателя) взело, че повлякло масирани тегления от другите крипто борси. В резултат още една друга борса обявила, че спира тегленията от нея.

    Още не прилича на банк рън или там както му викаха, ама има опасност натам да отиде.


    https://www.bloomberg.com/news/artic...uverify%20wall


    https://trends.aax.com/important-upd...ough-adversity

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      По две причини - първо, не ме вълнуват биткойни (заглеждам се единствено от любопитство), а не се вълнувам от него точно защото вътрешното ми усещане е, че рано или късно ще изчезне по същия начин, по който се и появи на историческата сцена.

      Второ, не се занимавам с къси. Ако ще скъсявам бих скъсявал неща, върху които имам по-детайлен поглед. Откакто почна войната и цебетата предприеха политика на вдигане на лихви и изтегляне на ресурс - директно щях да скъся цели два сектора (за единия вече си писахме с Терзиев) - това е финансовия (в частност европейския) и риъл естейта! Можеш да им видиш движението от февруари насам, като втория от тия двата далеч не е стигнал дъното си. Тъй че който го вълнуват късите - има още мегдан пред него. Но както казах късите не са ми в стила.
      Няма как да изчезне, Той е тук за да остане - завинаги.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение

        Продавай маломерките и залагай срещу бития. Догодина ще си купиш 1/2 от Младост 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7
        не мога, аз също съм фанатик
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение
          И винаги стигаме до безусловният аргумент - като си сигурен в зануляването, шортиш с парите от всичките ти активи и ставаш милионер. Просто и лесно
          По две причини - първо, не ме вълнуват биткойни (заглеждам се единствено от любопитство), а не се вълнувам от него точно защото вътрешното ми усещане е, че рано или късно ще изчезне по същия начин, по който се и появи на историческата сцена.

          Второ, не се занимавам с къси. Ако ще скъсявам бих скъсявал неща, върху които имам по-детайлен поглед. Откакто почна войната и цебетата предприеха политика на вдигане на лихви и изтегляне на ресурс - директно щях да скъся цели два сектора (за единия вече си писахме с Терзиев) - това е финансовия (в частност европейския) и риъл естейта! Можеш да им видиш движението от февруари насам, като втория от тия двата далеч не е стигнал дъното си. Тъй че който го вълнуват късите - има още мегдан пред него. Но както казах късите не са ми в стила.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

            Така е . Докато кълват шараните ще се възражда.
            В обозримото бъдеще шараните няма да имат пари за подобни идиотщини. Ако един ден възобновят печатането може и да имат, но засега просто няма гориво за растеж. Иронично, "честните пари" показаха по-малка издържливост от фиата пред инфлацията. Май само за пране стават и при това само от технически вещи перачи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

              Е то е същото и като расте - to the moon, next month 100k, next year two lambos
              И всякакви подобни тъпотии.
              Глупости. Това само плебеите го говорят, които по цял ден слагат в ефбет!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Ако гръмне и crypto.com или някой друг, цената може да иде на 12к. и тогава всички пак ще скочат с "Видяхте ли" "Казахме ли ви".
                Е то е същото и като расте - to the moon, next month 100k, next year two lambos
                И всякакви подобни тъпотии.

                Коментар


                • Хехе, почнаха да фърчат мейли от Битстамп как били сигурни и нямали нищо общо с FTX и Alameda Research. И разни други уверения. Червен флаг ми е не мен това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Ако гръмне и crypto.com или някой друг, цената може да иде на 12к. и тогава всички пак ще скочат с "Видяхте ли" "Казахме ли ви".
                    Те тия пичове смятат за най-смелата си постъпка, това че са си купили розови домати от 5лв, вместо от 2,5. От тях инвеститори и предприачи няма да стане

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение

                      И винаги стигаме до безусловният аргумент - като си сигурен в зануляването, шортиш с парите от всичките ти активи и ставаш милионер. Просто и лесно
                      Забравяш, че тоя биткойн може да изчезне внезапно и без да се занули. Искаш да изгорим и ние, а?
                      Характерно за тея понци схеми е, че изчезват и умрат внезапно.

                      Пра-родителят на биткойн-схемата

                      https://monetarus.ru/100-biletov-mmm...-perforatsiya/


                      Все още има някаква колекционерска стойност щото все пак е бил емитиран на материален носител.

                      Бикойните като са напълно виртуални, след време дори колекционерска стойност няма да имат.

                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                        https://twitter.com/MikeBurgersburg/...75307707170817

                        И спрете с това, че отива на нула. Това е НЕВЪЗМОЖНО, понеже аз лично ще го изкупя всичкия като стане на един цент. Вие си представете колко преди мен ще го изкупят на по-високи цени и аз няма да имам никакъв шанс.
                        Напротив - напълно възможно е.
                        Предния път като се беше сринал до 30 цента що не го изкупи всичкия??
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Ако гръмне и crypto.com или някой друг, цената може да иде на 12к. и тогава всички пак ще скочат с "Видяхте ли" "Казахме ли ви".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            не издържах и ти сложих палец,
                            но ми изглеждаш фанатизиран
                            а така се създават мъчениците
                            Продавай маломерките и залагай срещу бития. Догодина ще си купиш 1/2 от Младост 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Нали знаеш, че бъдещето невинаги е като миналото!
                              Кефиш ме, но по-скоро споделям виждането на Снежинката.
                              И аз си мисля, че нещата вървят тихо към зануляване...
                              Който излязъл навреме - излязъл.
                              п.с.
                              Оняден единия ми комшия с мъка ми показваше акаунта си.
                              Влязъл тоя април с 30к доларес, в момента е на 10к доларес.
                              Викам му излизай докато още има време... усещам го, че ще стиска до последно.
                              Трудно му е да преглътне -20к, ама както е тръгнало май и повече ще му се наложи....
                              И винаги стигаме до безусловният аргумент - като си сигурен в зануляването, шортиш с парите от всичките ти активи и ставаш милионер. Просто и лесно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                                https://twitter.com/MikeBurgersburg/...75307707170817
                                Чакам си финален фитил, че интересни неща се случват, а и всички го погребвате, значи е близо дъното или сме го минали. Тия ако гръмнат ще е добре за кошницата пък, който го е страх, нека не купува.

                                И спрете с това, че отива на нула. Това е НЕВЪЗМОЖНО, понеже аз лично ще го изкупя всичкия като стане на един цент. Вие си представете колко преди мен ще го изкупят на по-високи цени и аз няма да имам никакъв шанс.
                                Аз пък ще те надцакам с 2 цента.
                                P.S надявам се повечето да си изтеглят криптото от борсите за да видим кой кво държи като резерв.
                                Last edited by better; 13.11.2022, 23:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X