IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

    Ти очакваш нова парична система базирана на нова технология да се наложи за няколко години , така ли ?! И то да бъде приета и адопната от стадо овце , които се оставиха да ги затварят и набодат . Ще я приемат по трудния начин . CBDC стартираха в САЩ преди няколко дни - за сведение . Като ги наложат на стадото - програмируеми квазипари , със срок на годност , подлежащи на цензура , издавани от "елита" , свързани със социалния рейтинг , въглеродния отпечатък на ползвателя ще се търсят алтернативи .
    Китайците пак изпревариха всички.

    Click image for larger version

Name:	cbdc.jpg
Views:	2
Size:	72.3 КБ
ID:	3993993

    Коментар


    • Аз имам доволно лайтове и се чудя дали да не ги обърна в битиконе.

      Не знам дали ще има по-добра цена лайт/бтк скоро.

      Коментар


      • Лайткойн, като че ли тръгва . Докато другите са замразнали или пълзят на долу.

        Така беше на дъното декември 2018 . Биткойн стегнираше зимните месеци и тръгна, от раз на 2 април 2019 . Докато Лаиткойн катереше и зимата. Другото интересно е че Лайткойн не проби юнското дъно.



        Ситуацията сега.
        Click image for larger version

Name:	LTCUSDH4  tragvane.png
Views:	1
Size:	10.6 КБ
ID:	3993915

        Last edited by Майстора233; 22.11.2022, 17:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


          Недей да изпадаш в истерии. Пазарът на криптоси е манипулиран и не се влияе от твоите мнения и пристрастия. Големите акули като Сатоши Кикимото определят до кога ще продължи спадът и до къде ще спихне цената, и в крайна сметка обират биткойните на малките спекуланти.
          Мани големите акули, ти определяш цената . Обикновенно най - много дрънкаш по дъната.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение

            След това ти изричение не мисля повече да ти отговарям на глупавите (да не се изразя по-крайно) мнения. Изобщо не разбирам какви са ти мотивите да пишеш в тази тема. Всъщност имам едно предположение - КЛАСИЧЕСКИ ДИВАНЕН ТРОЛ, без личен живот!

            Недей да изпадаш в истерии. Пазарът на криптоси е манипулиран и не се влияе от твоите мнения и пристрастия. Големите акули като Сатоши Кикимото определят до кога ще продължи спадът и до къде ще спихне цената, и в крайна сметка обират биткойните на малките спекуланти.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Единственият "смислен" мотив и причина на крипто-маните да инвестират в биткойн била, "защото цената му постоянно се вдигала нагоре", разбираш ли...
              След това ти изричение не мисля повече да ти отговарям на глупавите (да не се изразя по-крайно) мнения. Изобщо не разбирам какви са ти мотивите да пишеш в тази тема. Всъщност имам едно предположение - КЛАСИЧЕСКИ ДИВАНЕН ТРОЛ, без личен живот!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Миражите, че биткойна уж щял да даде някаква имагинерна независимост се разсеяха още преди години, когато се видя, че банките(традиционните хиени) пак стоят на входа и на изхода към криптосите, и във всеки един момент могат да ти резнат достъпа.
                Тоест биткойна се провали в борбата си с банковската мафия и монопол.
                Ти очакваш нова парична система базирана на нова технология да се наложи за няколко години , така ли ?! И то да бъде приета и адопната от стадо овце , които се оставиха да ги затварят и набодат . Ще я приемат по трудния начин . CBDC стартираха в САЩ преди няколко дни - за сведение . Като ги наложат на стадото - програмируеми квазипари , със срок на годност , подлежащи на цензура , издавани от "елита" , свързани със социалния рейтинг , въглеродния отпечатък на ползвателя ще се търсят алтернативи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                  Полезността му е да се отделят парите от правителствата / те са монополисти / , а изгорения ток е за защита на мрежата .
                  Като въведат CBDC ще разбереш по трудния начин , че е добре да имаш пари извън системата / матрицата / .
                  Миражите, че биткойна уж щял да даде някаква имагинерна независимост се разсеяха още преди години, когато се видя, че банките(традиционните хиени) пак стоят на входа и на изхода към криптосите, и във всеки един момент могат да ти резнат достъпа.
                  Тоест биткойна се провали в борбата си с банковската мафия и монопол.
                  Last edited by Frosty; 22.11.2022, 14:39.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    ... Тъй като този биткойн няма никакъв фундамент, не е и никакъв полезен продукт, както казах и преди - държейки биткойни всъщност крипто-маните държат разписки за изгорен ток; разписки за определено количество изгорени и прахосани киловати...
                    Полезността му е да се отделят парите от правителствата / те са монополисти / , а изгорения ток е за защита на мрежата .
                    Като въведат CBDC ще разбереш по трудния начин , че е добре да имаш пари извън системата / матрицата / .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Ти за MTGOX - "изгърмялите" не се тревожи


                      ================================================== ===========
                      Aма ти и там ли си изгорял? Напомняй ги по-често тия работи да се смеем.

                      Коментар


                      • НОВИ ДЪНА ЗА БИТКОЙНА . ЕВРЕЙСКИТЕ ВИСОКИ ТЕХНОЛОГИИ СА БАЙ БАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ

                        КАТО ЕДНА АРЖЕНТИНА

                        ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

                        СЕГА ЧАКАМЕ СВЕЩЕНОТО 13580

                        Коментар


                        • Кой разбрал - разбрал


                          Преди 2 дни ви предупредих
                          Last edited by barbaron; 23.11.2022, 10:07.

                          Коментар


                          • Единственият "смислен" мотив и причина на крипто-маните да инвестират в биткойн била, "защото цената му постоянно се вдигала нагоре", разбираш ли...
                            А сега, кога цената му постоянно пада надолу, какво ще правят тези, след като от ден на ден виждат как парите им вкарани в тази понци-схема се топят все повече...
                            Тъй като този биткойн няма никакъв фундамент, не е и никакъв полезен продукт, както казах и преди - държейки биткойни всъщност крипто-маните държат разписки за изгорен ток; разписки за определено количество изгорени и прахосани киловати...

                            И за разлика от класическите пирамиди, тази сравнително нова биткойн понци-схема е крайно нестабилна.
                            Няма гаранция, че утре сутринта като се събудиш може да видиш курса на биткойна на 3000 или на 300 долара за бройка - койнаджиите докато спят дори нямат шансове за реакция да спасят парите си...

                            Тя и самата крипто-схема е тотално манипулирана, пазара на криптоси е тотален фалш и машинации - Сатоши Кикимото, който държи над милион биткойни емитирани по 1 цент парчето, може във всеки един момент да манипулира и да бутне пазара, като изсипе наведнъж огромни количества,
                            и по този начин внезапно може да закара цената от 15 000 долара до 15 цента, ако иска....
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                              Преди няколко месеца бях във европейски Amazon Web Centre.
                              Слуховете са, че при Безос ще се съхранява информацията от ДНК Ковид тестовете (и ваксините) + аутсоурса от CBDC трансакциите (ФЕД няма ресурса за това, трябват сървъри).
                              Видях двойна висока ограда (през два метра) със бодлива тел и едно метров бетонен кол, все едно очакват танков щурм, нищо чудно, в предвид какво ще се пази там.
                              Поне 1500 камери, външни и вътрешни.
                              И аз бях там, в съседната сграда ако не си забелязал кацаха самолетите с кемтрейлса.

                              Коментар


                              • Преди няколко месеца бях във европейски Amazon Web Centre.
                                Слуховете са, че при Безос ще се съхранява информацията от ДНК Ковид тестовете (и ваксините) + аутсоурса от CBDC трансакциите (ФЕД няма ресурса за това, трябват сървъри).
                                Видях двойна висока ограда (през два метра) със бодлива тел и едно метров бетонен кол, все едно очакват танков щурм, нищо чудно, в предвид какво ще се пази там.
                                Поне 1500 камери, външни и вътрешни.
                                Last edited by Бедният брoкер; 22.11.2022, 01:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X