IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Едно време в Рим като дошла демокрация и един сенатор питал.... Абе хора, какво печелим като ги лъжем нагло и безпардонно.... И един друг го сръчкал.... Печелим че когато казваме истината, няма да ни вярват.
      Сега тия дни се очакват някакви движения покрай на Фед изявлението. Може да тръгне рязко нагоре всичко и хората да тръгнат да купуват като луди. И тия с многото неща купени на ниско ще капитализират няколко трилиона за да си захранят мазните банки, за да НЕ пукнат.
      Щото ако си един чобанин, колкото и да си зъл, ти трябват овце. Инак ако не доиш и стрижеш, от чобанин ставаш клошар. Аз така го виждам. Как иначе ще си напомпат индексите лайняни, на реалната икономика? Трябва да вземат от паралелната.
      Или...просто ще си ги напечатат електронно и набързо. И всички ние ще платим това. САЩ принтира, целия свят го духа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        Бива, Кредит Суис снощи капитулира официално и я продават за 2 млрд.
        Пазарите не мръднаха, те си го бяха отчели това, даже ес енд пи леко качи.
        Десетки хиляди от нея засега са на улицата. Да се чуди човек как може толкова хора да работят в едно понци и то да е законно, че и регулирано. Смятайте в другите понцита наречени банки колко общо народ работи и що за ресурс се пилее само и само тези да може да ограбват хората. Законно.
        Тези в баМките са като тези в пощите през 90 те год. - 80-90% ще си отидат вкъщи и никой няма да усети.
        Кога за последно ходихте в пощата да пуснете писмо?
        Click image for larger version

Name:	bitcoin-god.jpg
Views:	2
Size:	41.8 КБ
ID:	4041895

        Коментар


        • Бива, Кредит Суис снощи капитулира официално и я продават за 2 млрд.
          Пазарите не мръднаха, те си го бяха отчели това, даже ес енд пи леко качи.
          Десетки хиляди от нея засега са на улицата. Да се чуди човек как може толкова хора да работят в едно понци и то да е законно, че и регулирано. Смятайте в другите понцита наречени банки колко общо народ работи и що за ресурс се пилее само и само тези да може да ограбват хората. Законно.
          Last edited by Top Gun Maverick; 20.03.2023, 08:51.

          Коментар


          • Коментар


            • Suisse Шиткойн:

              Click image for larger version

Name:	banks1.jpg
Views:	1
Size:	49.7 КБ
ID:	4040757

              Коментар


              • Фиатното понци се срутва..... Be your own bank.....


                Click image for larger version

Name:	banks.jpg
Views:	2
Size:	83.3 КБ
ID:	4040755

                Коментар


                • Напъва,напъва и ще скъса синджира

                  Коментар


                  • Еее, честито, напълно заслужено щом още в тези времена си вземал.

                    Викаш добра почва, я гледай Данчо шорта на противоположното мнение с интересни думи относно CBDC-тата и как чака голям краш. Ама той малко като архитекта, все е шорт.
                    Не е интересна самата прогноза, а доводите:
                    https://www.youtube.com/live/9nrrIQgQBQE?feature=share

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение

                      О, не, изобщо даже. Аз предпочитам да стои на 25 до другия халвинг ако може, но сега според мен ще изпомпят и зависи докъде ще иде, може, 25, 30-60 и да го свалят вече до колкото може за да издрусат всеки, който не знае за какво е тук и да оберат парите на биковете, на мечоците като архитекта, който бълнува някакви неща за картунки и си мисли, че техническия анализ важи тука 100% без да си дава сметка, че ако беше така, бая други като него щяха да хващат движенията. Общо взето 99%-та от тези, които ще гонят върхове и дъна през целия цикъл ще влезнат в онова "куче, което си гони опашката" и ще изгубят пари. Ние понеже не сме играчи, ще държим и в някакъв момент може да продадем нещичко. Може и аз да си гоня опашката с някакво количество, колкото да видя какво е.
                      Сега обърнах малко тетери в usdc като беше на 0.88, после на 0.97 ги върнах някакви алтове и се чудя кога да ги разкарам понеже не се знае коня докъде ще рипа.
                      Но не, не очаквам директно 100к, това ще е възможно най-лошия сценарий за Биткойн според мен. Трябва още да се поддържа илюзията на мечките. Но ако не хванем ново дъно тоя цикъл, 15к съм убеден, че няма да ги видим никога вече на 99.99999%, точно както няма как да видим 3к вече.
                      Светът става все по-опасен и по-опасен, но това е една много благодатна почва за все по-бързия и по-бурния растеж на биткойна. На предишния пик пропуснах да си купя Audi Е-Трон, но на следващия направо ще си купя 2 такива.

                      Иначе вече вкусих от удоволствието да харча лесно спечелени пари от Биткойна. Причината - ами наскоро открих, че едно време в 2014-та година съм прехвърлил в Sкrill акаунта си 0.25 биткойна и съм забравил за това. Не съм ползвал Skrill дълги години, но наскоро от Алианс банк забраниха техните кредитни карти да се ползват с Али Експрес и се наложи да си търся друга алтернатива на кредитна карта. И случайно се сетих за Skrill че издават виртуални кредитни карти, възстанових си достъпа и ооо чудо - видях че ме чакат един забравени 500 долара и забравени 0.25 биткойна. И сега харча в неусвест в Али Експрес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        100% ще видим и под 15к,но естествено няма да е сега
                        Ти ако си мислиш,че отива директно на 100к и после 1млн и там ще остане завинаги ,ще останеш малко разочарован
                        О, не, изобщо даже. Аз предпочитам да стои на 25 до другия халвинг ако може, но сега според мен ще изпомпят и зависи докъде ще иде, може, 25, 30-60 и да го свалят вече до колкото може за да издрусат всеки, който не знае за какво е тук и да оберат парите на биковете, на мечоците като архитекта, който бълнува някакви неща за картунки и си мисли, че техническия анализ важи тука 100% без да си дава сметка, че ако беше така, бая други като него щяха да хващат движенията. Общо взето 99%-та от тези, които ще гонят върхове и дъна през целия цикъл ще влезнат в онова "куче, което си гони опашката" и ще изгубят пари. Ние понеже не сме играчи, ще държим и в някакъв момент може да продадем нещичко. Може и аз да си гоня опашката с някакво количество, колкото да видя какво е.
                        Сега обърнах малко тетери в usdc като беше на 0.88, после на 0.97 ги върнах някакви алтове и се чудя кога да ги разкарам понеже не се знае коня докъде ще рипа.
                        Но не, не очаквам директно 100к, това ще е възможно най-лошия сценарий за Биткойн според мен. Трябва още да се поддържа илюзията на мечките. Но ако не хванем ново дъно тоя цикъл, 15к съм убеден, че няма да ги видим никога вече на 99.99999%, точно както няма как да видим 3к вече.
                        Last edited by Top Gun Maverick; 15.03.2023, 07:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Трябва да стои над 25 300 за продължи да пори вълните
                          Свалиха го под вълшебното число.

                          Коментар


                          • БИТКОЙНЕРИ

                            МОЛЯ ВИ ОТКАЖЕТЕ СЕ ОТ ТАЗИ ИГРА

                            ЩЕ ВИ ПРИБЕРА ПАРИЧКИТЕ

                            ОТКАЖЕТЕ СЕ ДО ДЕ Е ВРЕМЕ





                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Каква стана тя?
                              Мечтателите биткойна да се занули ще трябва да си вземат 3-4 години отпуска от тази тема, за да не се излагат за пореден път.
                              Мдааа всеки път едно и също:

                              Click image for larger version

Name:	dead.jpg
Views:	2
Size:	21.3 КБ
ID:	4039616

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Изтървахме коня.

                                [ATTACH=CONFIG]n4039033[/ATTACH]
                                Каква стана тя?
                                Мечтателите биткойна да се занули ще трябва да си вземат 3-4 години отпуска от тази тема, за да не се излагат за пореден път.

                                Коментар

                                Working...
                                X