IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

    Както и преди писах, само въпрос на време е квантовите компютри да влязат в употреба. С появата им сегашните суперкомпютри ще изглеждат като прости сметачни машини. Съответно криптопирамидите ще рухнат.
    Продължаваш да бълваш, абсолютни глупости! Както казах малко по-надолу, трудността се рeгулира автоматично, когато (ако) се включат квантови компютри, просто трудността веднага ще се коригира нагоре. Отделно може да се направи и промяна в алгоритъма (много лесно), която да направи включването на квантовите компютри в упражнението безмислено.
    Мислиш ли, че някой, който разполага с такава изчислителна мощ, пък ще се интересува от това как да изкопае оставащите Биткойни (както казах няма да стане, защото ще се промени алгоритъма) вместо да разбие ключовете за криптиране на ядренните подводници, междуконтиненталните балистични ракети, военни комуникации, и др мрежи?

    С две думи, заплахата от квантовите компютри е много преувеличена.
    Last edited by better; 05.04.2023, 12:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
      Ralph Lauren now accepts #Bitcoin at the new Miami store!

      Ама от къде на къде бе? Ще умира, викайте Ружа да я питате ако не вярвате. сЯ Ше виИте виЙ кЪт му спрЪт токЯ, кЪт увИлчЪт добива(нЪл тЪЙ става със златтУ кЪт скочи цИнЪтЪ)и ще ви напечатат нови койни. Ще си получите заслуженото всички схемаджии! Зануляванееееее...

      Относно Догето имам някакво мизерно количество взето на 25-30% под тоя пъмп та се чудя дали да не го махам...от друга страна този мАск съм убеден, че в була по някое време много ще го изпомпи и му е рано за пъмп и дъно. Около ноември чакам стабилна корекция за да купя още малко от него без значение продал ли съм сега или не(нямам лев вече да купувам сега, хахаха) защото кристалната ми топка ми ги говори тия неща за корекцията.

      Мисля си сериозно за Етера, 75/25 съм в момента в БТЦ/Етер, а уж вече в средата на този месец ще разрешават стейкнатите да се продават. Снощи голям пъмп имаше и на Етера та не знам дали са не махна малко от него...
      И аз имам от тая шитня имам и малко етер (купени/копани преди много време), които се чудя кога да ги разкарам. Според мен най-големия проблем идва от изказването на Гари от SEC, че всички шитни трябва да се регистрират. Как мислите, дали ще изключат Етера и някои PoW, кът кучитУ от тези планове?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        Ralph Lauren now accepts #Bitcoin at the new Miami store!

        Ама от къде на къде бе? Ще умира, викайте Ружа да я питате ако не вярвате. сЯ Ше виИте виЙ кЪт му спрЪт токЯ, кЪт увИлчЪт добива(нЪл тЪЙ става със златтУ кЪт скочи цИнЪтЪ)и ще ви напечатат нови койни. Ще си получите заслуженото всички схемаджии! Зануляванееееее...

        Относно Догето имам някакво мизерно количество взето на 25-30% под тоя пъмп та се чудя дали да не го махам...от друга страна този мАск съм убеден, че в була по някое време много ще го изпомпи и му е рано за пъмп и дъно. Около ноември чакам стабилна корекция за да купя още малко от него без значение продал ли съм сега или не(нямам лев вече да купувам сега, хахаха) защото кристалната ми топка ми ги говори тия неща за корекцията.

        Мисля си сериозно за Етера, 75/25 съм в момента в БТЦ/Етер, а уж вече в средата на този месец ще разрешават стейкнатите да се продават. Снощи голям пъмп имаше и на Етера та не знам дали са не махна малко от него...
        Помпата при етера ще продължи близо до датата на ънстейкването. Щот има една група от пазара която бърза. И очаква да няма продаване на стейкваните токени . ..Действително около датата може да има корекция но тя няма да заради продажба на стейкнатите токени . А заради отиграване на новината на спекулативни играчи които са купували на по - ниско. И да има продажба на стейкнати токени вероятно няма да са много и ще бъдат веднага изкупени.

        Коментар


        • Ralph Lauren now accepts #Bitcoin at the new Miami store!

          Ама от къде на къде бе? Ще умира, викайте Ружа да я питате ако не вярвате. сЯ Ше виИте виЙ кЪт му спрЪт токЯ, кЪт увИлчЪт добива(нЪл тЪЙ става със златтУ кЪт скочи цИнЪтЪ)и ще ви напечатат нови койни. Ще си получите заслуженото всички схемаджии! Зануляванееееее...

          Относно Догето имам някакво мизерно количество взето на 25-30% под тоя пъмп та се чудя дали да не го махам...от друга страна този мАск съм убеден, че в була по някое време много ще го изпомпи и му е рано за пъмп и дъно. Около ноември чакам стабилна корекция за да купя още малко от него без значение продал ли съм сега или не(нямам лев вече да купувам сега, хахаха) защото кристалната ми топка ми ги говори тия неща за корекцията.

          Мисля си сериозно за Етера, 75/25 съм в момента в БТЦ/Етер, а уж вече в средата на този месец ще разрешават стейкнатите да се продават. Снощи голям пъмп имаше и на Етера та не знам дали са не махна малко от него...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

            Енергия от фотоволтаици и изчислителни центрове от рода на Гугъл и Амазон и количествата биткойн стават неограничени. Засега обаче са "ограничени". Както писах, въпрос на време е.
            Олекна ли ти?
            Стана смешен, като изходи на средата на улицата,

            Коментар


            • Last edited by Julius_BG; 04.04.2023, 21:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Пълни глупости! Колкото и енергия да има + това колкото и изчислителните центрове да стават все по-мощни, на всеки 10 мин излиза един блок с 6,25 биткойна. На всеки 4 год (2024 е халвинга) намаляват наполовина. Алгоритъма така е направен, че трудността се коригира на всеки 2 седмици, и така до 2140 год. Кодът е отворен и може да се види от всеки.
                С две думи, дори всички мощности да се натоварят за да копат Биткойн, на всеки 10 мин ще се "излизат" само 6,25 койна (до халвинга).
                Дали са пълни глупости, само времето ще покаже, а ти ако си толкова ербап, дръж всичките си пари в биткойн.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Наиграл се е... набутал се е.... ся се чуди как да му дигне цената, че да го отвърже с по-малка загуба!
                  Гъбарка се с народа, ама такива де кълват.
                  Може би бърза, преди Гарито да е обявило всички шитни за ценна книга. Риба се лови в мътни води.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Кът нищо , ама после може да каже, "туй кучИ, арчи мноу ток" (след като е продал, разбира се) и цената да се сурне (сефте).
                    Наиграл се е... набутал се е.... ся се чуди как да му дигне цената, че да го отвърже с по-малка загуба!
                    Гъбарка се с народа, ама такива де кълват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Нашия човек е опасен, утре може като да ги сложи като лого на геврека на Т'слътъ!
                      Кът нищо , ама после може да каже, "туй кучИ, арчи мноу ток" (след като е продал, разбира се) и цената да се сурне (сефте).

                      Тарикат момче, кът му притрябват мангизи, знае откъде да си вземе.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Да бе, видЕх го. Помпи цената, за да продаде по-скъпо. После знаеш, ко става.
                        Нашия човек е опасен, утре може като да ги сложи като лого на геврека на Т'слътъ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Бетере, как е? Тия харчат ли се??

                          = = = = =

                          Мъск сложи Doge за лого на Twitter и наду цената на Dogecoin

                          Πapoдийнaтa ĸpиптoвaлyтa Dоgесоіn (ĸpъcтeнa нa пoпyляpния мийм c ĸyчe шибa инy Dоgе) ce изcтpeля дo 4-мeceчeн вpъx, cлeд ĸaтo нeйният тaлиcмaн ce пpeвъpнa в лoгo нa coциaлнaтa мpeжa Тwіttеr.


                          Да бе, видЕх го. Помпи цената, за да продаде по-скъпо. После знаеш, ко става.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                            Енергия от фотоволтаици и изчислителни центрове от рода на Гугъл и Амазон и количествата биткойн стават неограничени. Засега обаче са "ограничени". Както писах, въпрос на време е.
                            Пълни глупости! Колкото и енергия да има + това колкото и изчислителните центрове да стават все по-мощни, на всеки 10 мин излиза един блок с 6,25 биткойна. На всеки 4 год (2024 е халвинга) намаляват наполовина. Алгоритъма така е направен, че трудността се коригира на всеки 2 седмици, и така до 2140 год. Кодът е отворен и може да се види от всеки.
                            С две думи, дори всички мощности да се натоварят за да копат Биткойн, на всеки 10 мин ще се "излизат" само 6,25 койна (до халвинга).
                            Last edited by better; 04.04.2023, 14:53.

                            Коментар


                            • Както и преди писах, само въпрос на време е квантовите компютри да влязат в употреба. С появата им сегашните суперкомпютри ще изглеждат като прости сметачни машини. Съответно криптопирамидите ще рухнат.

                              Коментар


                              • Бетере, как е? Тия харчат ли се??

                                = = = = =

                                Мъск сложи Doge за лого на Twitter и наду цената на Dogecoin

                                Πapoдийнaтa ĸpиптoвaлyтa Dоgесоіn (ĸpъcтeнa нa пoпyляpния мийм c ĸyчe шибa инy Dоgе) ce изcтpeля дo 4-мeceчeн вpъx, cлeд ĸaтo нeйният тaлиcмaн ce пpeвъpнa в лoгo нa coциaлнaтa мpeжa Тwіttеr.


                                Коментар

                                Working...
                                X