IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра възможност да направиш по 10 или по 100, я някой ще са по 1000 до 2г

    Коментар


    • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
      Биткойна е ясен, но какво се случва с алткойните. Доколкото разбирам Америка иска да ги унищожи, да остане само биткойн? Кажете си вашето мнение, че съм се набълбукал с едни кардано
      Шитните не решават никакъв проблем! Те са създадени с цел да обогатят създателите си. Според мен голяма част от тях ще изченат. Както предишния бул, очаквам Биткойн да увеличи доминанса си на 70%.

      Коментар


      • Биткойна е ясен, но какво се случва с алткойните. Доколкото разбирам Америка иска да ги унищожи, да остане само биткойн? Кажете си вашето мнение, че съм се набълбукал с едни кардано

        Коментар


        • Булмаркета потвърден! Ако не бяхме в бул, при тези новини цената би била 8к.

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
              Това Кардано и аз го чакам да дрисва, ама още се държи. Матикът дропна бая, но предполагам беше защото имаше учудващо малък дроп през целия беър.
              MATIC и ADA падат заради това https://u.today/breaking-sec-alleges...are-securities

              Коментар


              • Напълно ми е ясно, но ми е ясно и че всякакви прогнози са още по-напълно безполезни и само могат да объркат човек. Затова ти отговарям чисто добронамерено. Да имаш прогноза година напред при този бързо развиващ се свят е невъзможно. Някой ако познае ще е просто късмет.


                Това Кардано и аз го чакам да дрисва, ама още се държи. Матикът дропна бая, но предполагам беше защото имаше учудващо малък дроп през целия беър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                  Нямаме кристална топка. Just hodl.
                  За това е прогноза. Няма да си ги търся от теб. Аз казвам 145к към края на лятото 2024, но аз почти винаги греша.
                  Все едно те карам да се подписваш на ипотечен кредит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                    Нямаме кристална топка. Just hodl.
                    Какво ми прати дядо Коледа сега...хлъц, посовете ги почват. От една страна хубаво, от друга не, Гари да казва секюрити или комодити е Етер, че си таковало мамата. Ние знаем какво е, ама те не искат да го пишат така щото няма да му се отрази добре.
                    Ада я чакам на 0.15 от много месеци и бай Гари удря добро рамо

                    Коментар


                    • Нямаме кристална топка. Just hodl.

                      Какво ми прати дядо Коледа сега...хлъц, посовете ги почват. От една страна хубаво, от друга не, Гари да казва секюрити или комодити е Етер, че си таковало мамата. Ние знаем какво е, ама те не искат да го пишат така щото няма да му се отрази добре.
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Някой наема ли се да даде прогноза за цената 2024, да кажем края на лятото?

                        Коментар


                        • Написаното в предния пост на графика.
                          Жълтия правоъгълник е важния.Там е границата между бикове и мечки в момента.

                          https://invst.ly/10b6hi


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Лъвът се готви за скок
                            +1
                            Вариант 2 от чертежа по долу е в ход ! Това е и най-булиш варианта с ретест на пробива.
                            Само падане под него,или <24.3к ще счупи булиш картината и то на седмична база.Нивото е различно на различните борси,но е там приблизително
                            Другата седмица има лихви,обикновено след тях са движенията.

                            ........

                            Ако счупи булиш тренда отива за тест на 20к
                            Last edited by petrg5s; 07.06.2023, 18:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Предполагам, че под 20 няма да иде, ама знае ли се.
                              Лъвът се готви за скок. Прикляка, и след това се изстрелва високо нагоре и на далеко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                                Като стойност докъде очакваш да е долната част на V ?
                                Предполагам, че под 20 няма да иде, ама знае ли се.

                                Коментар

                                Working...
                                X