IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коня за има няма няколко дена прескочи Беркшир и Мета.

    https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/

    Наред е Нвидия, а догодина Абълката.

    Коментар


    • Да видим, Дали, или ?


      Last edited by SKP; 05.12.2023, 23:02.

      Коментар


      • Няква лудница е, всеки дип се изкупува, ако няма корекция, още тия дни ще удари 50, ако и там няма корекция би трябвало да пробием ATH.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
          Е как бе Петрогейччо е компетентен по всички контра мнения срещу всеки и на всяка цена с арогантно поведение, явно избивайки комплекси и завист спрямо нас инвеститорите, а не с неговите 2 акцийки на Алтерко, които даже продаде преди ръна. От известни време даже му прескачам мненията, поради загуба на време в неконструкривен монолог от бот
          Главанак виж двете графики и сам ще разбереш кой кой е.
          Никой не ти е виновен,че си дебилен и продаде под 30к да чакаш корекция до 24к и изтърва цялото рали
          Никой не ти виновен и за спада на златото и че държиш 5гр от 4г на нула
          А още по малко ,че си се нашил с ипотека 2023 баш преди да се пукне балона


          https://i.imgur.com/VMseChm.jpg


          Last edited by petrg5s; 05.12.2023, 07:10.

          Коментар


          • Е как бе Петрогейччо е компетентен по всички контра мнения срещу всеки и на всяка цена с арогантно поведение, явно избивайки комплекси и завист спрямо нас инвеститорите, а не с неговите 2 акцийки на Алтерко, които даже продаде преди ръна. От известни време даже му прескачам мненията, поради загуба на време в неконструкривен монолог от бот

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              41 400 е вълшебното число сега и около него ще има спирачна течност най-вероятно
              Затваряне тази неделя НАД него, ще отвори още път нагоре
              Ако не,по пързалката
              Пак нищо не каза - някакви ТА небивалици, откъснат тотално си от фудаменти и тук и във всичкитев теми които пишеш. Кога ще го отвори тоя път нагоре - в Понеделник или след две седмици? А надолу кога ще е ? Кога в Неделя "затваря" биткойн "пазара"? Ако има спирачна течност, значи спирачките са неизправни и няма спиране. И аналогиите ти са глупави. Смешко. От тук нататък хоризонта за слизане от влака е края на 2024 - средата на 2025. Ако изобщо някой смята да слиза от този влак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                41 400 е вълшебното число сега и около него ще има спирачна течност най-вероятно
                Затваряне тази неделя НАД него, ще отвори още път нагоре
                Ако не,по пързалката
                Каква пързалка?
                Газта е до дупка, а спирачките са повредени ...

                Чакаме архитекта да каже, че е SELL, което автоматично означава, че гоним 60к ...
                Last edited by Mateev; 04.12.2023, 14:16.

                Коментар


                • 41 400 е вълшебното число сега и около него ще има спирачна течност най-вероятно
                  Затваряне тази неделя НАД него, ще отвори още път нагоре
                  Ако не,по пързалката
                  Last edited by petrg5s; 04.12.2023, 11:01.

                  Коментар


                  • "Ботев" (Пловдив) влиза в криптосвета - ще приема плащания с биткойн

                    Отбори в България и чужбина експериментират с намирането на нови пазари и набиране на средства

                    https://www.capital.bg/moiat_capital...-_shte_priema/

                    Коментар


                    • Коментар


                      • "Краля" опитва да скъса синджира ,а това ще стане >38к

                        А аз последните седмици съм като този най отзад на 0.31 сек

                        https://www.youtube.com/watch?v=8BVgs5wdoJI

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                          Не е нужно да постваш коментарите ми. Аз помня какво съм писал. Това, че продадох на около 33к $ не променя написаното ми мнение за търговия. Ако падне до 24$, ще заредя повече бройки, ако не падне, вярвам, че ще има и други възможности за влизане.
                          За разлика от теб, аз поне пиша с точност кога съм продал и какви съображения имам, а ти само хейтваш. Така няма да стане успешен, да знаеш.
                          Не си продал на 33 ,а точно преди ралито защото няколко пъти каза,че чакаш 24к .Което е никакво ниво между другото ,но както и да е Поредното ти изтървано рали

                          Има огромна нужда да поствам скрииншоти,защото ти Пинокио лъжеш във всеки пост.Лично съм свидетел в златото.И за морал баш ти не ми говори.Като се присмиваш се на Архитекта няма да станеш успешен никога,да знаеш

                          Коментар


                          • Не е нужно да постваш коментарите ми. Аз помня какво съм писал. Това, че продадох на около 33к $ не променя написаното ми мнение за търговия. Ако падне до 24$, ще заредя повече бройки, ако не падне, вярвам, че ще има и други възможности за влизане.
                            За разлика от теб, аз поне пиша с точност кога съм продал и какви съображения имам, а ти само хейтваш. Така няма да стане успешен, да знаеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                              Архитекте, как са шортите на коня? Сложи цифрите на масата с тайминг за вход.
                              Ти кажи защо изтърва и това рали и кога ще дойде тази корекция от 24к


                              https://i.imgur.com/VMseChm.jpg






                              Last edited by mibova; 16.11.2023, 09:35.

                              Коментар


                              • Архитекте, как са шортите на коня? Сложи цифрите на масата с тайминг за вход.
                                Last edited by mibova; 15.11.2023, 16:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X