IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Ние габровците заради многото сняг през зимата се нуждаем от Quatro коли, а и от тука съм фен на Audi. Сменил съм няколко коли Audi (A4, A6 два броя, А8, S8 и Q7) и явно в този живот ще си умра с Audi, а за следващия ще си помисля ...
    Ахъм, тогава изчакай да иде на 100 к и си вземи направо Q9
    Last edited by better; 29.02.2024, 20:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Ние габровците заради многото сняг през зимата се нуждаем от Quatro коли, а и от тука съм фен на Audi. Сменил съм няколко коли Audi (A4, A6 два броя, А8, S8 и Q7) и явно в този живот ще си умра с Audi, а за следващия ще си помисля ...
      навремето имаше една финансова групировка галакси те караха такива даже тт идруге да не си от тях

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Тоя еТрон мноу арчи бре Матейко, на дъното е по ефективност. Ако ще е тролей, виж БМВ или Мерц.
        Ние габровците заради многото сняг през зимата се нуждаем от Quatro коли, а и от тука съм фен на Audi. Сменил съм няколко коли Audi (A4, A6 два броя, А8, S8 и Q7) и явно в този живот ще си умра с Audi, а за следващия ще си помисля ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

          https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_enBG1060BG1060&{google:accepted Suggestion}oq=BTC+BGN&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=btc+bgn

          НЗ, тука определено е ATH. Няма значение, де.
          Така е. За 200-300 евра ще си затвоврим очите толкоз. Важното е да удари 100 преди халвинга.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Не бързайте толкова, ATH (на 10.11.2011) беше около 59500 евра, сега стигна до 59000-59100.
            https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_enBG1060BG1060&{google:accepted Suggestion}oq=BTC+BGN&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=btc+bgn

            НЗ, тука определено е ATH. Няма значение, де.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

              Ти ме шашна... проверих и ДА, в евро и лева е ATH.

              А има още до доларовия... OUCH!
              Не бързайте толкова, ATH (на 10.11.2011) беше около 59500 евра, сега стигна до 59000-59100.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                Биткойн отбеляза АТН в лева тази вечер.
                Ти ме шашна... проверих и ДА, в евро и лева е ATH.

                А има още до доларовия... OUCH!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Тоя еТрон мноу арчи бре Матейко, на дъното е по ефективност. Ако ще е тролей, виж БМВ или Мерц.
                  Ако такива пари ще даваме... тайкан.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Не казвай хоп, преди да подскочиш. Похвали се тука в темата чак когато тези пари ги видиш в банковата си сметка като живи долари ...

                    Същото е и с биткойна. Спечелили от него са само тези, които го продадат и си видят парите в банковата сметка. Всички останали, като мене например, в момента ПРИТЕЖАВАТ САМО НАДЕЖДИ !!! Да, моите лични надежди са за стотици хиляди, но все пак си признавам - това са само НАДЕЖДИ и нищо повече.

                    Ще престанат да са надежди когато например си купя Audi eTron с биткойни и ми останат долари (не биткойни) за още поне 2-3 коли
                    Тоя еТрон мноу арчи бре Матейко, на дъното е по ефективност. Ако ще е тролей, виж БМВ или Мерц.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Написал си азбучни истини, за дефлационен инструмент. Прочел си ги някъде, но ги представяш за свои. Да;и е лъжа?
                      Че и несвързано, с дискусията за ЕТФ-ите.
                      Определено в реалния живот си "недооценен", че се опитваш да се себедоказваш, тук. И то, чрез лъжи.
                      Спри да се оправдаваш, видЕхме, че не познаваш (не е срамно да не познаваш) . Казах, че ще им се наложи да купуват скъпо, и го правят, какво има да го дъвчем?.
                      П.С ако продължаваш да ръсиш обидни квалификации, ще те сложа в ингнора.
                      Last edited by better; 29.02.2024, 14:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от martito Разгледай мнение

                        Не знам колко са ти "разумни" арбитражите, ама един средно интелигентен човек с 5К ще направи 22К за няколко дни, и то реално ще ги изкара..
                        Интересно ако пуснеш едно теглене дали ще ти ги преведат тия 22К.. Съмнявам се.
                        Пуснал съм сигнал към модераторите на сайта и ГДБОП за тази измама.
                        Може ли разяснение как с 5$ се правят 22$ за няколко дни от средно интелигентен човек? Половин България умира да научи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          ...този „скам“ и моите разумни арбитражи превърнаха за 3.5 години $5 000 в $22 000
                          10те мои фенове, които “заблудих“, също са доволни.


                          https://www.СКАМ.com/en/activity/inv...iteCode=RSFHHN
                          Не знам колко са ти "разумни" арбитражите, ама един средно интелигентен човек с 5К ще направи 22К за няколко дни, и то реално ще ги изкара..
                          Интересно ако пуснеш едно теглене дали ще ти ги преведат тия 22К.. Съмнявам се.
                          Пуснал съм сигнал към модераторите на сайта и ГДБОП за тази измама.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Не казвай хоп, преди да подскочиш. Похвали се тука в темата чак когато тези пари ги видиш в банковата си сметка като живи долари ...

                            Същото е и с биткойна. Спечелили от него са само тези, които го продадат и си видят парите в банковата сметка. Всички останали, като мене например, в момента ПРИТЕЖАВАТ САМО НАДЕЖДИ !!! Да, моите лични надежди са за стотици хиляди, но все пак си признавам - това са само НАДЕЖДИ и нищо повече.

                            Ще престанат да са надежди когато например си купя Audi eTron с биткойни и ми останат долари (не биткойни) за още поне 2-3 коли
                            Ти май не си баш биткойнър. Биткойн е екзита, не доларите или еврото. Не са спечелилите тези, които реализират печалбите, а тези които държат.

                            Тези движения нагоре/надолу са само шум. Хоризонтът е 10 години и сегашните цени са ирелевантни в сравнение. Който продава, когато и да е, ще съжалява.

                            Коментар


                            • Стига с тези олимпийски кръгчета с коледни лампички на тях, вземи си някоя М-ка.

                              Очаквах повече от мечките след 5к надолу снощи, все пак коня крашна.


                              Сега предлагам на всички закъснели за Биткойн и Етериум да си купите следващите, а именно Биткойн кеш и Етериум класик. В краен случай Догето и Шиба Ину показват сила.
                              Последните две са силни сигнални лампи за прегрялост щом има кучешки вой.
                              Което не значи, че коня ще крашне много и ще се купува на ниско.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                ...този „скам“ и моите разумни арбитражи превърнаха за 3.5 години $5 000 в $22 000
                                10те мои фенове, които “заблудих“, също са доволни.
                                Не казвай хоп, преди да подскочиш. Похвали се тука в темата чак когато тези пари ги видиш в банковата си сметка като живи долари ...

                                Същото е и с биткойна. Спечелили от него са само тези, които го продадат и си видят парите в банковата сметка. Всички останали, като мене например, в момента ПРИТЕЖАВАТ САМО НАДЕЖДИ !!! Да, моите лични надежди са за стотици хиляди, но все пак си признавам - това са само НАДЕЖДИ и нищо повече.

                                Ще престанат да са надежди когато например си купя Audi eTron с биткойни и ми останат долари (не биткойни) за още поне 2-3 коли
                                Last edited by Mateev; 29.02.2024, 07:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X